Stratené lopty

Získané lopty

Vyjadrenie domácich

Oliver Vidin, tréner BK Inter Bratislava:

Určite som spokojný s víťazstvom. Som však nespokojný s našim útokom. Mali sme toho ukázať oveľa viac. Nepresadzovali sme, lopta nešla, ako mala. Síce nám chýbali dvaja hráči zo základu, ale to nás neospravedlňuje. Určite sme mohli zahrať lepšie.

Tomáš Mrviš, hráč BK Inter Bratislava:

Boli tam nejaké chyby, ale s víťazstvom môžeme byť spokojní. Vypadli nám nejakí hráči, chýbali do rotácie. Zvonku nám to moc nepadalo, Svit to dobre zatváral vnútri a potom to vyzeralo, že sa snažíme len strieľať. Možno keby nám niečo z toho padlo, vyzeralo by to lepšie. Takto sme museli ísť do ich obrany.

Vyjadrenie hostí

Michal Madzin, tréner BK Iskra Svit:

Rozhodlo aj to, že nám došli sily. Určite to bol jeden z faktorov. Je ale pravda, že Inter hrá veľmi agresívne a len čaká na chyby, ktoré keď proti nemu spravíte, vie využiť na ľahké koše a natiahnutie skóre. Keď si Inter vytvorí nejaký náskok, ťažko sa s tým niečo robí.

Stanislav Baldovský, hráč BK Iskra Svit:

Prvé tri štvrtiny to bol vyrovnaný zápas. Hlavne v útoku. Obrana nebola až taká dobrá, ako si to predstavujeme. Inter je však kvalitný, na každom poste má vynikajúcich hráčov. Sme radi, že sme v Bratislave uhrali aspoň takýto výsledok, ale škoda poslednej štvrtiny. Myslím, že nám už došli sily, zbytočne sme stratili lopty, vďaka čomu Inter vyhral o tých jedenásť bodov. Škoda, ale ideme ďalej, čaká nás zápas doma, musíme sa naň sústrediť.

Individuálne štatistiky: BK Inter Bratislava

# Hráč Min 2P FG (M/A) 3P FG (M/A) FT (M/A) Reb/O Reb/D AS TO ST BS PF/C PF/D Pts
2P FG (M/A)
Úspešná streľba za 2 body (Úspešné/Celkom)
3P FG (M/A)
Úspešná streľba za 3 body (Úspešné/Celkom)

Individuálne štatistiky: BK Iskra Svit

3 Vučičevič Goran 36:04 5/9 (55,56%) 1/1 (100,00%) 0/1 (0,00%) 0 3 2 2 0 0 1 2 13
4 Davis DeAndre 30:37 5/7 (71,43%) 3/4 (75,00%) 0/0 (0,00%) 2 1 0 0 1 0 3 1 19
10 Galata Maurizio 14:26 0/2 (0,00%) 0/2 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0 2 0 0 0 1 2 1 0
11 Findura Roman 0:57 0/0 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0 0 0 1 0 0 0 0 0
12 Guillory Andrew 36:38 2/8 (25,00%) 0/0 (0,00%) 1/2 (50,00%) 0 9 4 5 0 1 2 3 5
14 Gajan Tomáš 13:37 0/0 (0,00%) 0/1 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0 0 1 0 0 0 1 0 0
24 Baldovský Stanislav 30:43 4/7 (57,14%) 2/4 (50,00%) 0/0 (0,00%) 0 6 1 0 1 0 2 0 14
27 Bizub Martin 3:06 0/1 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0/0 (0,00%) 0 1 0 0 0 0 0 0 0
999 Washburn Chris 33:52 3/8 (37,50%) 0/1 (0,00%) 1/3 (33,33%) 2 6 2 3 0 0 3 5 7