Kadeti Nitry zvíťazili v Žiari, Svit v Košiciach, Prievidza v Žiline, domácu palubovku uhájili len Interisti

Publikované: 09.11.2021 Autor: Basket.sk Foto: fb bkmspunitra.sk

BKM SPU U17 Nitra (Foto: fb bkmspunitra.sk)

Kadeti odohrali vo svojej súťaži štvrté kolo plus dohrávku tretieho medzi Žilinou a Prievidzou. Neporaziteľnosť si drží Svit, ktorý zaknihoval už štyri výhry, Inter je tiež bez prehry, no odohral o zápas menej. Ku skompletizovaniu výsledkov skupiny GOLD treba odohrať ešte ďalšie dve dohrávky.

V spomenutej dohrávke boli úspešnejší hostia z Prievidze, udržujú si tak druhú priečku pred Interom aj napriek horšej bilancii. Žiar nad Hronom nedokázal prekvapiť Nitru a ostatné víťazstvo Svitu prišlo v Košiciach nad Diawinom. Inter si doma dominantne poradil so Sereďou, keď jej nadelil 100-ku a vyhral o 50 bodov.

Kadeti U17, skupina GOLD 2021/22

03.11.2021 – 4. kolo

Diawin Košice – BKM Iskra Svit A 65:73 (31:42)
Najviac bodov: Kollár 19, Bohuš 17 – Matušek 21, Čmil 17

Inter Bratislava – BK Lokomotíva Sereď 104:54 (47:26)
Najviac bodov: Čorba 18, Hudec 17 – Rumpík 18, Vranovič 12

MŠK BK Žiar nad Hronom – BKM SPU Nitra 63:89 (25:43)
Najviac bodov: Kaša 13, Kret 9 – Urban 37, Broškovič a Barina po 13

06.11.2021 – 3.kolo, dohrávka

TSM Slávia Žilina – MBA Prievidza 78:88 (46:32)
Najviac bodov: Magvaši a Chebeň po 14 – Simonides 30, Chlupis 22

Priebežná tabuľka skupiny GOLD po 4. kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BKM Iskra Svit A

4

4

0

351

259

8

2

MBA Prievidza

4

3

1

346

300

7

3

Inter Bratislava

3

3

0

302

162

6

4

BKM SPU Nitra

4

2

2

271

226

5

5

Diawin Košice

3

1

2

139

145

4

6

BK Lokomotíva Sereď

3

1

2

204

249

4

7

TSM Slávia Žilina

4

0

4

236

377

4

8

MŠK BK Žiar nad Hronom

3

0

3

168

299

3

Kadeti U17, skupina SILVER Západ 2021/22

02.11.2021 – 4. kolo

MBK Karlovka Bratislava A – MBK Karlovka Bratislava B 114:36 (56:12)
Najviac bodov: Kohút 23, Toth Vaňo a Csermák po 20 – Kunický 12, Maršálek 8

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Západ po 4. kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Biosaurus BA Komárno

4

4

0

410

223

8

2

MBK Karlovka Bratislava A

4

3

1

362

233

7

3

MBK AŠK Slávia Trnava

3

2

1

233

214

5

4

B.S.C. Bratislava

3

2

1

237

236

5

5

ŠBK Junior Levice

4

1

3

271

324

5

6

MBK Karlovka Bratislava B

4

0

4

148

411

4

7

BK AS Trenčín

2

0

2

112

132

2

Kadeti U17, skupina SILVER Východ 2021/22

03.11.2021 – 4. kolo

BKM Iskra Svit B – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Nehrané pre chorobu domácich!

ŠBK Handlová – ŠKP BBC Banská Bystrica 75:69 (35:27)
Najviac bodov: Ondrejka 37, Murcin a Radovič po 9 – Heinz a Kašper po 17

IMC Slovakia Považská Bystrica – voľno

BA Čaňa – BARDEJOVSKÍ RYTIERI 60:74 (29:43)
Najviac bodov: Sročenský 27, Blaško 17 – Hrivňák 21, Martiček 15

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Východ po 4. kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

2

2

0

163

79

4

2

BKM Iskra Svit B

2

1

1

122

113

3

3

ŠBK Handlová

2

1

1

135

130

3

4

ŠKP BBC Banská Bystrica

2

1

1

130

135

3

5

BA Čaňa

3

0

3

137

244

3

6

BARDEJOVSKÍ RYTIERI

1

1

0

74

60

2

7

IMC Slovakia Považská Bystrica

0

0

0

0

0

0

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

LUC LUC 66:75
19.11.2021
INT INT
SNV SNV 86:96
19.11.2021
SVT SVT
KOM KOM 84:71
30.11.2021
SNV SNV
PDA PDA 04.12.2021 SNV SNV
HAN HAN 04.12.2021 LUC LUC
SVT SVT 04.12.2021 LEV LEV
KOM KOM 04.12.2021 INT INT
INT INT 08.12.2021 SVT SVT
SNV SNV 08.12.2021 HAN HAN
LUC LUC 08.12.2021 KOM KOM
LEV LEV 08.12.2021 PDA PDA

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 7/2 77,78%
2 BC Komárno 6/3 66,67%
3 BKM Lučenec 5/4 55,56%
4 MBK Baník Handlová 5/4 55,56%
5 Spišskí Rytieri 5/5 50,00%
6 Inter Bratislava 4/5 44,44%
7 Iskra Svit 3/6 33,33%
8 BC Prievidza 0/6 0,00%

ScoreBoard ...

RZV RZV 58:87
20.11.2021
TYD TYD
SER SER 52:80
20.11.2021
STR STR
DBA DBA 72:40
20.11.2021
TRV TRV
SNV SNV 20.11.2021 CBK CBK
NIT NIT 20.11.2021 ZVO ZVO
SKP SKP 20.11.2021 Y23 Y23
RZV RZV 40:92
21.11.2021
CBK CBK
SKP SKP 21.11.2021 Y19 Y19
SNV SNV 21.11.2021 TYD TYD
TRV TRV 52:59
21.11.2021
STR STR
DBA DBA 86:72
21.11.2021
SER SER
NIT NIT 04.12.2021 RUZ RUZ
ZVO ZVO 04.12.2021 SKP SKP
SER SER 04.12.2021 SNV SNV
TRV TRV 04.12.2021 RZV RZV
CBK CBK 04.12.2021 TYD TYD
Y19 Y19 04.12.2021 STR STR
Y23 Y23 04.12.2021 DBA DBA
ZVO ZVO 05.12.2021 RUZ RUZ
SER SER 05.12.2021 RZV RZV
TRV TRV 05.12.2021 SNV SNV
Y19 Y19 05.12.2021 DBA DBA
Y23 Y23 05.12.2021 STR STR
NIT NIT 05.12.2021 SKP SKP

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Young Angels U19 Košice 7/0 100,00%
2 MBK Stará Turá U19 8/1 88,89%
3 CBK Košice 6/2 75,00%
4 Young Angels U23 Košice 5/2 71,43%
5 Dubček Bratislava 6/3 66,67%
6 BKM Junior UKF Nitra 5/3 62,50%
7 TYDAM UPJŠ Košice 4/4 50,00%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves U23 3/3 50,00%
9 BK Lokomotíva Sereď U23 2/5 28,57%
10 BK ZŠ Zvolen 1/3 25,00%
11 BK ŠKP 08 Banská Bystrica U19 1/3 25,00%
12 BK AŠK Slávia Trnava U19 1/6 14,29%
13 ŽBK Rožňava 1/7 12,50%
14 MBK Ružomberok U23 1/9 10,00%