Kadeti zo Svitu sa dostali na prvú priečku skupiny GOLD

Publikované: 02.11.2021 Autor: Basket.sk Foto: fb bkiskrasvit

BKM U17 Iskra Svit (Foto: fb bkiskrasvit)

V kadetských súťažiach sa tento víkend hrali zápasy 3. kola a k tomu niekoľko dohrávok či predohrávok. Na vedúcu priečku v skupine GOLD sa prepracovali kadeti Iskry Svit po výhrach proti Diawinu Košice a aj v dohrávke 2. kola proti Žiaru nad Hronom, majú tak o víťazstvo viac ako Inter, no ten má odohrané o strretnutie me­nej.

Na západe v skupine SILVER zatiaľ vládne basketbalová akadémia z Komárna so štyrmi víťazstvami a na východe Spišská, ktorej na to stačia zatiaľ len dva víťazné duely.

Kadeti U17, skupina GOLD 2021/22

27.-28.10.2021 – 3.kolo

BKM Iskra Svit A – Diawin Košice 72:54 (33:29)
Najviac bodov: Matulík 18, Matušek 16 – Kollár 16, Lévay 14

BKM SPU Nitra – MŠK BK Žiar nad Hronom 97:50 (50:20)
Najviac bodov: Urban 25, Šimko 22 – Kartík 17, Melaga 6

30.10.2021 – 2.kolo

BKM Iskra Svit A – MŠK BK Žiar nad Hronom 113:55 (74:29)
Najviac bodov: Matulík 21, Matušek 19 – Kret 18, Kaša 11

30.10.2021 – 4.kolo

MBA Prievidza – TSM Slávia Žilina 98:65 (56:31)
Najviac bodov: Králik 29, Barnák 14 – Hoferica 24, A. Čierny 14

Priebežná tabuľka skupiny GOLD po 3.kole a predohrávke:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BKM Iskra Svit A

3

3

0

278

194

6

2

MBA Prievidza

3

2

1

258

222

5

3

Inter Bratislava

2

2

0

198

108

4

4

BKM SPU Nitra

3

1

2

182

163

3

5

BK Lokomotíva Sereď

2

1

1

150

145

3

6

Diawin Košice

2

1

1

74

72

3

7

TSM Slávia Žilina

3

0

3

158

289

3

8

MŠK BK Žiar nad Hronom

2

0

2

105

210

2

Kadeti U17, skupina SILVER Západ 2021/22

26.-27.10.2021 – 3.kolo

MBK Karlovka Bratislava B – MBK Karlovka Bratislava A 37:104 (8:60)
Najviac bodov: Dědeček, Kunický a Mikuš po 7 – Martanovič 27, Toth Vaňo 14

ŠBK Junior Levice – Biosaurus BA Komárno 77:105 (35:49)
Najviac bodov: Kulčár 47, Lipovský 16 – Čižmár 27, Šipula 22

27.-28.10.2021 – 4.kolo

B.S.C. Bratislava – MBK AŠK Slávia Trnava 79:92 (27:35)
Najviac bodov: Kalinay 29, Galvánek 13 – Halenár 28, Náhlik 24

Biosaurus BA Komárno – ŠBK Junior Levice 94:52 (50:28)
Najviac bodov: Šipula 27, Čižmár a Gyürösi po 12 – Lipovský 27, Kulčár a Krnčan po 7

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Západ po 3.kole a predohrávkach:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Biosaurus BA Komárno

4

4

0

410

223

8

2

MBK Karlovka Bratislava A

3

2

1

248

197

5

3

MBK AŠK Slávia Trnava

3

2

1

233

214

5

4

B.S.C. Bratislava

3

2

1

237

236

5

5

ŠBK Junior Levice

4

1

3

271

324

5

6

MBK Karlovka Bratislava B

3

0

3

112

297

3

7

BK AS Trenčín

2

0

2

112

132

2

Kadeti U17, skupina SILVER Východ 2021/22

27.10.2021 – 3.kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BKM Iskra Svit B 69:46 (34:23)
Najviac bodov: Jašš 23, Čambal 18 – M.Gradzilla, Soják po 11

ŠKP BBC Banská Bystrica – ŠBK Handlová 61:60 (23:38)
Najviac bodov: Heinz 23, Kašper 14 – Ondrejka 25, Radovič 14

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Východ po 3.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

2

2

0

163

79

4

2

BKM Iskra Svit B

2

1

1

122

113

3

3

ŠKP BBC Banská Bystrica

1

1

0

61

60

2

4

BA Čaňa

2

0

2

77

170

2

5

ŠBK Handlová

1

0

1

60

61

1

6

BARDEJOVSKÍ RYTIERI

0

0

0

0

0

0

7

IMC Slovakia Považská Bystrica

0

0

0

0

0

0

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

LUC LUC 66:75
19.11.2021
INT INT
SNV SNV 86:96
19.11.2021
SVT SVT
KOM KOM 84:71
30.11.2021
SNV SNV
PDA PDA 04.12.2021 SNV SNV
HAN HAN 04.12.2021 LUC LUC
SVT SVT 04.12.2021 LEV LEV
KOM KOM 04.12.2021 INT INT
INT INT 08.12.2021 SVT SVT
SNV SNV 08.12.2021 HAN HAN
LUC LUC 08.12.2021 KOM KOM
LEV LEV 08.12.2021 PDA PDA

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 7/2 77,78%
2 BC Komárno 6/3 66,67%
3 BKM Lučenec 5/4 55,56%
4 MBK Baník Handlová 5/4 55,56%
5 Spišskí Rytieri 5/5 50,00%
6 Inter Bratislava 4/5 44,44%
7 Iskra Svit 3/6 33,33%
8 BC Prievidza 0/6 0,00%

ScoreBoard ...

RZV RZV 58:87
20.11.2021
TYD TYD
SER SER 52:80
20.11.2021
STR STR
DBA DBA 72:40
20.11.2021
TRV TRV
SNV SNV 20.11.2021 CBK CBK
NIT NIT 20.11.2021 ZVO ZVO
SKP SKP 20.11.2021 Y23 Y23
RZV RZV 40:92
21.11.2021
CBK CBK
SKP SKP 21.11.2021 Y19 Y19
SNV SNV 21.11.2021 TYD TYD
TRV TRV 52:59
21.11.2021
STR STR
DBA DBA 86:72
21.11.2021
SER SER
NIT NIT 04.12.2021 RUZ RUZ
ZVO ZVO 04.12.2021 SKP SKP
SER SER 04.12.2021 SNV SNV
TRV TRV 04.12.2021 RZV RZV
CBK CBK 04.12.2021 TYD TYD
Y19 Y19 04.12.2021 STR STR
Y23 Y23 04.12.2021 DBA DBA
ZVO ZVO 05.12.2021 RUZ RUZ
SER SER 05.12.2021 RZV RZV
TRV TRV 05.12.2021 SNV SNV
Y19 Y19 05.12.2021 DBA DBA
Y23 Y23 05.12.2021 STR STR
NIT NIT 05.12.2021 SKP SKP

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Young Angels U19 Košice 7/0 100,00%
2 MBK Stará Turá U19 8/1 88,89%
3 CBK Košice 6/2 75,00%
4 Young Angels U23 Košice 5/2 71,43%
5 Dubček Bratislava 6/3 66,67%
6 BKM Junior UKF Nitra 5/3 62,50%
7 TYDAM UPJŠ Košice 4/4 50,00%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves U23 3/3 50,00%
9 BK Lokomotíva Sereď U23 2/5 28,57%
10 BK ZŠ Zvolen 1/3 25,00%
11 BK ŠKP 08 Banská Bystrica U19 1/3 25,00%
12 BK AŠK Slávia Trnava U19 1/6 14,29%
13 ŽBK Rožňava 1/7 12,50%
14 MBK Ružomberok U23 1/9 10,00%