Žiar nad Hronom ako jediný v skupine GOLD s dvoma výhrami

Publikované: 13.10.2021 Autor: basket.sk Foto: basketziar.sk

MŠK BK U15 Žiar nad Hronom (Foto: basketziar.sk)

Víkendovým prvým dvojkolom sa rozbehli súťaže starších žiakov, v skupine GOLD sa najviac darilo Žiaru nad Hronom, ktorý zaknihoval dve víťazstvá, ale treba dodať, že Inter Bratislava bude svoje duely dohrávať až koncom októbra.

V skupine SILVER Západ sa na čelo tabuľky dostal tím Slávie Trnava a len o skóre je druhý tím Karlovky, v skupine SILVER Východ je na prvej priečke družstvo pôsobiace mimo súťaž, ale treba podotknúť, že ŠKP BBC Banská Bystrica ako jediný tím odohral oba zápasy.

Starší žiaci U15, skupina GOLD 2021/22

09.10.2021 – 1.kolo

BK Lokomotíva Sereď – Inter Bratislava Yellow
Dohrávka 28.10.2021.

MBK Victoria Žilina – B.S.C. Bratislava 58:112 (26:64)
Najviac bodov: Suchomel 14, Balát 12 – Kalinay 35, Holubec 22

MBA Prievidza – BA Čaňa 89:72 (49:40)
Najviac bodov: Giakas a Vatrt po 37 – Petráš 28, Sročenský 14

MŠK BK Žiar nad Hronom – RIM Basket Košice 71:53 (35:27)
Najviac bodov: F. Horváth 31, Barcík 16 – A. Horváth 18, Tažik 12

10.10.2021 – 2.kolo

BK Lokomotíva Sereď – B.S.C. Bratislava 88:78 (46:42)
Najviac bodov: Vranovič 49, Majerník 19 – Kalinay 33, Holubec 17

MBK Victoria Žilina – Inter Bratislava Yellow
Dohrávka 26.10.2021.

MBA Prievidza – RIM Basket Košice 45:68 (24:37)
Najviac bodov: Giakas 23, Vatrt 16 – Tažik 18, A. Horváth 17

MŠK BK Žiar nad Hronom – BA Čaňa 78:57 (39:26)
Najviac bodov: F.Horváth 42, Barcík 14 – Blaško 22, Sročenský 15

Priebežná tabuľka skupiny GOLD po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

MŠK BK Žiar nad Hronom

2

2

0

149

110

4

2

B.S.C. Bratislava

2

1

1

190

146

3

3

RIM Basket Košice

2

1

1

121

116

3

4

MBA Prievidza

2

1

1

134

140

3

5

BK Lokomotíva Sereď

1

1

0

88

78

2

6

BA Čaňa

2

0

2

129

167

2

7

MBK Victoria Žilina

1

0

1

58

112

1

8

Inter Bratislava Yellow

0

0

0

0

0

0

Starší žiaci U15, skupina SILVER Západ 2021/22

09.10.2021 – 1.kolo

BBK Bánovce nad Bebravou – MIBA Stupava/Lozorno 155:11 (82:3)
Najviac bodov: Herián 30, Babušík 27 – Sajan 5, Kňaze 4

BK AS Trenčín – MBK Karlovka Bratislava 44:54 (24:33)
Najviac bodov: Krchňavý 14, R. Závodský 10 – Pukančík 15, Demák 9

Levy Senec – BKM SPU Nitra 45:68 (20:31)
Najviac bodov: Štuhl a Vista po 8 – Kosdi 23, Ferenczi 17

Inter Bratislava Black – MBK AŠK Slávia Trnava 39:44 (19:24)
Najviac bodov: Fülöp 17, Vladár 10 – Savara 14, Jursa 7

10.10.2021 – 2.kolo

BBK Bánovce nad Bebravou – MBK Karlovka Bratislava 58:69 (31:39)
Najviac bodov: Urban 15, Vaško 14 – Hrubý 22, Pukančík 15

BK AS Trenčín – MIBA Stupava/Lozorno 107:20 (57:9)
Najviac bodov: Krchňavý 27, R. Závodský 20 – Sajan 11, Rehák 4

Levy Senec – MBK AŠK Slávia Trnava 61:85 (27:48)
Najviac bodov: Tvrdoň 19, Štuhl 16 – Savara 24, Koza 14

Inter Bratislava Black – BKM SPU Nitra 72:38 (39:16)
Najviac bodov: Šabo 23, Falis 19 – Kosdi 16, Tábi 9

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Západ po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

MBK AŠK Slávia Trnava

2

2

0

129

100

4

2

MBK Karlovka Bratislava

2

2

0

123

102

4

3

BBK Bánovce nad Bebravou

2

1

1

213

80

3

4

BK AS Trenčín

2

1

1

151

74

3

5

Inter Bratislava Black

2

1

1

111

82

3

6

BKM SPU Nitra

2

1

1

106

117

3

7

Levy Senec

2

0

2

106

153

2

8

MIBA Stupava/Lozorno

2

0

2

31

262

2

 

Starší žiaci U15, skupina SILVER Východ 2021/22

09.10.2021 – 1.kolo

ŠBK Handlová – 1.BK Michalovce
Dohrávka 17.10.2021.

IMC Slovakia P.Bystrica (MS) – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
Dohrávka 17.10.2021.

ŠKP BBC Banská Bystrica (MS) – BK MŠK Kežmarok 135:10 (67:4)
Najviac bodov: Schnierer 31, Laudár a Vinarčík po 20 – Straško 4, Del-Fábro 3

AKAPO Lučenec (MS) – BKM Iskra Svit
Nehrané pre chorobu domácich.

10.10.2021 – 2.kolo

ŠBK Handlová – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 65:69 (37:32)
Najviac bodov: Peprík 19, Kudela 13 – Kukoľ 31, Geletka 15

IMC Slovakia Považská Bystrica (MS) – 1.BK Michalovce
Dohrávka 16.10.2021.

ŠKP BBC Banská Bystrica (MS) – BKM Iskra Svit 70:45 (45:28)
Najviac bodov: Biskup 23, Laudár 18 – Misal 9, Pintek a Kubala po 8

AKAPO Lučenec (MS) – BK MŠK Kežmarok
Nehrané pre chorobu domácich.

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Východ po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠKP BBC Banská Bystrica (MS)

2

2

0

205

55

4

2

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

1

1

0

69

65

2

3

ŠBK Handlová

1

0

1

65

69

1

4

BKM Iskra Svit

1

0

1

45

70

1

5

BK MŠK Kežmarok

1

0

1

10

135

1

6

1.BK Michalovce

0

0

0

0

0

0

7

AKAPO Lučenec (MS)

0

0

0

0

0

0

8

IMC Slovakia Považská Bystrica (MS)

0

0

0

0

0

0

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

LUC LUC 66:75
19.11.2021
INT INT
SNV SNV 86:96
19.11.2021
SVT SVT
KOM KOM 84:71
30.11.2021
SNV SNV
PDA PDA 04.12.2021 SNV SNV
HAN HAN 04.12.2021 LUC LUC
SVT SVT 04.12.2021 LEV LEV
KOM KOM 04.12.2021 INT INT
INT INT 08.12.2021 SVT SVT
SNV SNV 08.12.2021 HAN HAN
LUC LUC 08.12.2021 KOM KOM
LEV LEV 08.12.2021 PDA PDA

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 7/2 77,78%
2 BC Komárno 6/3 66,67%
3 BKM Lučenec 5/4 55,56%
4 MBK Baník Handlová 5/4 55,56%
5 Spišskí Rytieri 5/5 50,00%
6 Inter Bratislava 4/5 44,44%
7 Iskra Svit 3/6 33,33%
8 BC Prievidza 0/6 0,00%

ScoreBoard ...

RZV RZV 58:87
20.11.2021
TYD TYD
SER SER 52:80
20.11.2021
STR STR
DBA DBA 72:40
20.11.2021
TRV TRV
SNV SNV 20.11.2021 CBK CBK
NIT NIT 20.11.2021 ZVO ZVO
SKP SKP 20.11.2021 Y23 Y23
RZV RZV 40:92
21.11.2021
CBK CBK
SKP SKP 21.11.2021 Y19 Y19
SNV SNV 21.11.2021 TYD TYD
TRV TRV 52:59
21.11.2021
STR STR
DBA DBA 86:72
21.11.2021
SER SER
NIT NIT 04.12.2021 RUZ RUZ
ZVO ZVO 04.12.2021 SKP SKP
SER SER 04.12.2021 SNV SNV
TRV TRV 04.12.2021 RZV RZV
CBK CBK 04.12.2021 TYD TYD
Y19 Y19 04.12.2021 STR STR
Y23 Y23 04.12.2021 DBA DBA
ZVO ZVO 05.12.2021 RUZ RUZ
SER SER 05.12.2021 RZV RZV
TRV TRV 05.12.2021 SNV SNV
Y19 Y19 05.12.2021 DBA DBA
Y23 Y23 05.12.2021 STR STR
NIT NIT 05.12.2021 SKP SKP

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Young Angels U19 Košice 7/0 100,00%
2 MBK Stará Turá U19 8/1 88,89%
3 CBK Košice 6/2 75,00%
4 Young Angels U23 Košice 5/2 71,43%
5 Dubček Bratislava 6/3 66,67%
6 BKM Junior UKF Nitra 5/3 62,50%
7 TYDAM UPJŠ Košice 4/4 50,00%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves U23 3/3 50,00%
9 BK Lokomotíva Sereď U23 2/5 28,57%
10 BK ZŠ Zvolen 1/3 25,00%
11 BK ŠKP 08 Banská Bystrica U19 1/3 25,00%
12 BK AŠK Slávia Trnava U19 1/6 14,29%
13 ŽBK Rožňava 1/7 12,50%
14 MBK Ružomberok U23 1/9 10,00%