Juniori Interu a Lokomotívy po dvoch kolách bez prehry

Publikované: 13.10.2021 Autor: basket.sk Foto: fb bkasklokosered

BK Lokomotíva U19 Sereď (Foto: fb bkasklokosered)

Po kvalifikačných súbojoch o postup do skupiny GOLD sa rozbehli súťaže juniorov prvými dvoma kolami. V skupine GOLD zatiaľ neprehrali Inter Bratislava a BK Lokomotíva Sereď. V skupinách SILVER sú na čele taktiež bez prehry B.S.C. Bratislava s MBK AŠK Slávia Trnava (Západ) a BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (Východ).

Juniori U19, skupina GOLD 2021/22

09.10.2021 – 1.kolo

BK Lokomotíva Sereď – BKM SPU Nitra 73:58 (35:29)
Najviac bodov: Mesároš 21, O. Kapustík 13 – M. Šimko 23, Urban 9

Inter Bratislava – ŠBK Junior Levice 70:44 (35:21)
Najviac bodov: D. Koller 23, Hudec 18 – Bielik 15, Szabó 12

BKM Iskra Svit – BBK Bánovce nad Bebravou 86:63 (36:37)
Najviac bodov: Š. Matušek 18, M. Horák a Blaško po 16 – Jancusko 16, P. Gajdoš 14

Diawin Košice – MBA Prievidza 94:56 (45:27)
Najviac bodov: Kollár 18, Köröš 15 – Simonides a Kielar po 11

10.10.2021 – 2.kolo

BK Lokomotíva Sereď – ŠBK Junior Levice 83:68 (34:39)
Najviac bodov: Kiss 24, Bundzel 17 – Szabó 18, Solčánsky 15

Inter Bratislava – BKM SPU Nitra 113:19 (63:8)
Najviac bodov: Minarovjech 23, Hudec 20 – Kopas 7, Česár 3

BKM Iskra Svit – MBA Prievidza 69:72 (42:34)
Najviac bodov: Blaško 18, J. Matušek 16 – Sýkora 20, Géczy 15

Diawin Košice – BBK Bánovce nad Bebravou 86:89 pp (74:74, 37:39)
Najviac bodov: Köröš 19, Kollár 17 – P. Gajdoš 31, Jancusko 30

Priebežná tabuľka skupiny GOLD po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Inter Bratislava

2

2

0

183

63

4

2

BK Lokomotíva Sereď

2

2

0

156

126

4

3

Diawin Košice

2

1

1

180

145

3

4

BKM Iskra Svit

2

1

1

155

135

3

5

BBK Bánovce nad Bebravou

2

1

1

152

172

3

6

MBA Prievidza

2

1

1

128

163

3

7

ŠBK Junior Levice

2

0

2

112

153

2

8

BKM SPU Nitra

2

0

2

77

186

2

Juniori U19, skupina SILVER Západ 2021/22

09.10.2021 – 1.kolo

B.S.C. Bratislava – ŠBK Handlová 80:55 (42:20)
Najviac bodov: Bílý 22, Sás 15 – Ondrejka 18, Beláň 17

MBK Karlovka Bratislava – ŠKP BBC Banská Bystrica
Nehrané pre chorobu domácich.

BK AS Trenčín – MBK AŠK Slávia Trnava 59:66 (34:24)
Najviac bodov: Briatka a Pabiš po 13 – Bachorík 22, Slezák 11

IMC Slovakia Považská Bystrica – voľno

10.10.2021 – 2.kolo

B.S.C. Bratislava – ŠKP BBC Banská Bystrica 105:52 (55:28)
Najviac bodov: Bolf 33, Bílý 24 – Heinz a Kosmeľ po 9

MBK Karlovka Bratislava – ŠBK Handlová
Nehrané pre chorobu domácich.

BK AS Trenčín – voľno

IMC Slovakia Považská Bystrica – MBK AŠK Slávia Trnava 61:71 (17:37)
Najviac bodov: Ďuriš 22, Blaško 15 – Iwereber 30, Veselský 12

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Západ po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

B.S.C. Bratislava

2

2

0

185

107

4

2

MBK AŠK Slávia Trnava

2

2

0

137

120

4

3

BK AS Trenčín

1

0

1

59

66

1

4

IMC Slovakia P.Bystrica

1

0

1

61

71

1

5

ŠBK Handlová

1

0

1

55

80

1

6

ŠKP BBC B.Bystrica

1

0

1

52

105

1

7

MBK Karlovka Bratislava

0

0

0

0

0

0

Juniori U19, skupina SILVER Východ 2021/22

09.10.2021 – 1.kolo

1.BK Humenné – 1.BK Michalovce 26:81 (14:47)
Najviac bodov: Kimák 7, Zeleňák 6 – Tertinský 21, Moravec 16

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – TYDAM UPJŠ Košice 121:53 (55:31)
Najviac bodov: Kučma 29, Zuščák 23 – Adamovský 16, Topoľančin 13

MBK Victoria Žilina – BK MŠK Mileo Kežmarok 119:33 (50:18)
Najviac bodov: Novák 23, Kadaši 21 – Soják 14, Košuth 3

MBK Liptovský Mikuláš – voľno

10.10.2021 – 2.kolo

1.BK Humenné – TYDAM UPJŠ Košice 48:46 (27:18)
Najviac bodov: Kimák 13, Zeleňák a M. Vaceľ po 11 – Topoľančin 13, Pudelský 11

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 1.BK Michalovce 80:59 (47:27)
Najviac bodov: Zimmermann 29, Zuščák a Hasaj po 14 – Moravec 14, Tertinský 11

MBK Victoria Žilina – MBK Liptovský Mikuláš 71:74 (35:33)
Najviac bodov: Kadaši 24, Florek 19 – Sásik 19, Kubány 14

BK MŠK Mileo Kežmarok – voľno

Priebežná tabuľka skupiny SILVER Východ po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves

2

2

0

201

112

4

2

MBK Victoria Žilina

2

1

1

190

107

3

3

1.BK Michalovce

2

1

1

140

106

3

4

1.BK Humenné

2

1

1

74

127

3

5

MBK Liptovský Mikuláš

1

1

0

74

71

2

6

TYDAM UPJŠ Košice

2

0

2

99

169

2

7

BK MŠK Mileo Kežmarok

1

0

1

33

119

1

 

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

LUC LUC 66:75
19.11.2021
INT INT
SNV SNV 86:96
19.11.2021
SVT SVT
KOM KOM 84:71
30.11.2021
SNV SNV
PDA PDA 04.12.2021 SNV SNV
HAN HAN 04.12.2021 LUC LUC
SVT SVT 04.12.2021 LEV LEV
KOM KOM 04.12.2021 INT INT
INT INT 08.12.2021 SVT SVT
SNV SNV 08.12.2021 HAN HAN
LUC LUC 08.12.2021 KOM KOM
LEV LEV 08.12.2021 PDA PDA

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 7/2 77,78%
2 BC Komárno 6/3 66,67%
3 BKM Lučenec 5/4 55,56%
4 MBK Baník Handlová 5/4 55,56%
5 Spišskí Rytieri 5/5 50,00%
6 Inter Bratislava 4/5 44,44%
7 Iskra Svit 3/6 33,33%
8 BC Prievidza 0/6 0,00%

ScoreBoard ...

RZV RZV 58:87
20.11.2021
TYD TYD
SER SER 52:80
20.11.2021
STR STR
DBA DBA 72:40
20.11.2021
TRV TRV
SNV SNV 20.11.2021 CBK CBK
NIT NIT 20.11.2021 ZVO ZVO
SKP SKP 20.11.2021 Y23 Y23
RZV RZV 40:92
21.11.2021
CBK CBK
SKP SKP 21.11.2021 Y19 Y19
SNV SNV 21.11.2021 TYD TYD
TRV TRV 52:59
21.11.2021
STR STR
DBA DBA 86:72
21.11.2021
SER SER
NIT NIT 04.12.2021 RUZ RUZ
ZVO ZVO 04.12.2021 SKP SKP
SER SER 04.12.2021 SNV SNV
TRV TRV 04.12.2021 RZV RZV
CBK CBK 04.12.2021 TYD TYD
Y19 Y19 04.12.2021 STR STR
Y23 Y23 04.12.2021 DBA DBA
ZVO ZVO 05.12.2021 RUZ RUZ
SER SER 05.12.2021 RZV RZV
TRV TRV 05.12.2021 SNV SNV
Y19 Y19 05.12.2021 DBA DBA
Y23 Y23 05.12.2021 STR STR
NIT NIT 05.12.2021 SKP SKP

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Young Angels U19 Košice 7/0 100,00%
2 MBK Stará Turá U19 8/1 88,89%
3 CBK Košice 6/2 75,00%
4 Young Angels U23 Košice 5/2 71,43%
5 Dubček Bratislava 6/3 66,67%
6 BKM Junior UKF Nitra 5/3 62,50%
7 TYDAM UPJŠ Košice 4/4 50,00%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves U23 3/3 50,00%
9 BK Lokomotíva Sereď U23 2/5 28,57%
10 BK ZŠ Zvolen 1/3 25,00%
11 BK ŠKP 08 Banská Bystrica U19 1/3 25,00%
12 BK AŠK Slávia Trnava U19 1/6 14,29%
13 ŽBK Rožňava 1/7 12,50%
14 MBK Ružomberok U23 1/9 10,00%