Lučenec víťazom turnaja v Leviciach, Prievidza nestačila na USK Praha, prehral aj Svit

Publikované: 04.09.2021 Autor: Basket.sk Foto: Lukáš Droppan/fb patrioti levice

BKM Lučenec (Foto: Lukáš Droppan)

Aj s účasťou fanúšikov dnes pokračoval turnaj prípravných zápasov pod názvom Federálny pohár.

V štyroch trojčlenných skupinách hrá šesť slovenských a šesť českých družstiev.

Fanúšikovia sa môžu prísť pozrieť na zápasy v Leviciach (A-skupina), Děčíne (B), Spišskej Novej Vsi (C.) a Bratislave (D).

V piatok, sobotu i nedeľu vám prinesieme dianie na Federálnom pohári naživo. Zápasy môžete sledovať prostredníctvom online štatistických prenosov či na stránke webovej televízie Huste.tv.

Lučenec po výhre nad Levicami zdolal aj Kolín a stal sa víťazom A-skupiny.

Prievidza vo svojom prvom zápase v B-skupine nestačila na USK Praha a prehrala 64:90.

Prvý duel v súťaži odohral aj Svit, Iskra podľahla českému vicemajstrovi z Opavy hladko 67:104.

Federálny pohár 2021 – sobota

A-skupina

Patrioti Levice – BKM Lučenec 77:88

BKM Lučenec – BC Geosan Kolín 100:99
LIVE ŠTATISTIKY + VIDEO PRENOS

ďalší program BC Geosan Kolín – Patrioti Levice (nedeľa, 18.00)

B-skupina

BK ARMEX Děčín – USK Praha 81:83

USK Praha – BC Prievidza 90:64
LIVE ŠTATISTIKY + VIDEO PRENOS

ďalší program: BK ARMEX Děčín – BC Prievidza (nedeľa, 17.00)

C-skupina

Spišskí Rytieri – BK REDSTONE Olomoucko 70:68

BK REDSTONE Olomoucko – BK JIP Pardubice 74:88
LIVE ŠTATISTIKY + VIDEO PRENOS

ďalší program: BK JIP Pardubice – Spišskí Rytieri (nedeľa, 11.00)

D-skupina

Inter Bratislava – BK Opava 70:84

BK Opava – Iskra Svit 104:67
LIVE ŠTATISTIKY + VIDEO PRENOS

ďalší program: Iskra Svit – Inter Bratislava (nedeľa, 18.00)

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

LUC LUC 93:70
16.10.2021
HAN HAN
INT INT 87:73
16.10.2021
KOM KOM
LEV LEV 82:60
16.10.2021
SVT SVT
SNV SNV 92:86
16.10.2021
PDA PDA
SVT SVT 20.10.2021 SNV SNV
KOM KOM 23.10.2021 LUC LUC
HAN HAN 23.10.2021 SNV SNV
PDA PDA 23.10.2021 LEV LEV
SVT SVT 23.10.2021 INT INT

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 BKM Lučenec 4/0 100,00%
2 Patrioti Levice 3/1 75,00%
3 Spišskí Rytieri 2/1 66,67%
4 Inter Bratislava 2/2 50,00%
5 MBK Baník Handlová 2/2 50,00%
6 Iskra Svit 1/2 33,33%
7 BC Komárno 1/3 25,00%
8 BC Prievidza 0/4 0,00%

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Young Angels U19 Košice 4/0 100,00%
2 MBK Stará Turá 3/0 100,00%
3 BKM Junior UKF Nitra 3/1 75,00%
4 Young Angels U23 Košice 3/1 75,00%
5 ŠKBD Spišská Nová Ves 3/1 75,00%
6 CBK Košice 2/2 50,00%
7 TYDAM UPJŠ Košice 2/2 50,00%
8 Dubček Bratislava 1/2 33,33%
9 BK Lokomotíva Sereď 1/2 33,33%
10 BK ZŠ Zvolen 1/3 25,00%
11 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1/3 25,00%
12 MBK Ružomberok 1/3 25,00%
13 ŽBK Rožňava 1/3 25,00%
14 BK AŠK Slávia Trnava 0/3 0,00%