Iskra si udržala oporu, podpísala na ďalšie dve sezóny

Publikované: 21.07.2021 Autor: iskrasvit.sk

Stano Baldovský (Foto: Daniel Faix)

Iskra Svit po dlhšej odmlke hlási ďalšie meno na súpiske pre sezónu 2021/2022. Pre fanúšikov „medveďov“ je dôverne známe, pod Tatrami podpísal nový dvojročný kontrakt Stanislav Baldovský.

Skúsený 32-ročný krídelník pôsobí pod Tatrami od roku 2018, kedy sem prišiel z Košíc. Počas doterajšieho obdobia získal s Iskrou dvakrát bronz (2019, 2021) a zahral si aj v All Star zápase.

Slovenský reprezentant patrí neustále ku kľúčovým hráčom na súpiske, čo dokázal aj v predchádzajúcom ročníku. V 36 zápasoch mal priemerne na svojom konte 7 bodov a 1,3 doskoku.

Som rád, že sme sa dohodli na mojom pokračovaní vo Svite. Vedenie klubu mi ponúklo stabilitu a dvojročný kontrakt, čo sú v mojom veku veľmi cenné veci, pre ktoré nebol dôvod obzerať sa po iných kluboch. Verím, že sa nám opäť podarí zložiť konkurencieschopné družstvo, s ktorým budeme bojovať o čelné pozície. Pevne verím, že v novej sezóne sa opäť stretneme aj s fanúšikmi v plnej Iskra aréne,“ vyjadril sa Baldovský k predĺženiu zmluvy so Svitom.

 
Iskra Svit Autorské práva iskrasvit.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu iskrasvit.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.