Starší žiaci a žiačky cez víkend nezaháľali

Publikované: 29.06.2021 Autor: basket.sk

Starší žiaci U15, skupina Západ, 25.-26.06.2021

13. BK Junior Komárno – B.S.C. Bratislava 85 : 87 (80:80, 72:72, 25:37)
Kuniček 23, Szeder 17 – Kalinay 52, Križánek 9

22. Inter Bratislava – BK Lokomotíva Sereď 79 : 69 (46:35)
Pospišil 21, Ondruš 18 – Majerník 21, Sárkány 16

23. MBK AŠK Slávia Trnava – ŠBK Junior Levice 63 : 65 (32:24)
Náhlik 26, Rybnikár 25 – Lipovský 32, Kopernický 14

24. B.S.C. Bratislava – BK Junior Komárno 74 : 53 (28:30)
Galvánek 16, Šuga 8 P.Švec 14, Kuniček 13

25. ŠBK Junior Levice – Inter Bratislava 47 : 66 (23:25)
Lipovský 18, Pohánka, Števko, Hajdamár po 6 – Pospišil 20, T.Gregor 7

26. Inter Bratislava – BK Junior Komárno 20 : 0 kont. !
Hostia pre chorobu nepricestovali.

27. B.S.C. Bratislava – MBK AŠK Slávia Trnava 62 : 55 (34:26)
Kalinay 30, Galvánek 14 – Rybnikár 24, Koza 5

28. BK Lokomotíva Sereď – ŠBK Junior Levice 20 : 0 kont. !
Hostia pre chorobu nepricestovali.

29. BK Junior Komárno – MBK AŠK Slávia Trnava 66 : 32 (46:16)
Csóka, Kuniček, P.Švec po 11 – Rybnikár 16, R.Karcz 5

30. BK Lokomotíva Sereď – B.S.C. Bratislava 73 : 50 (45:24)
Vranovič 20, Sárkány 12 – Kalinay 29, Baxa 4

Priebežná tabuľka skupiny Západ:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 BK Lokomotíva Sereď 10 9 1 778 440 19
2 Inter Bratislava 10 9 1 610 347 19
3 B.S.C. Bratislava 10 5 5 458 520 15
4 ŠBK Junior Levice 9 4 5 319 342 13
5 MBK AŠK Slávia Trnava 10 1 9 412 737 11
6 BK Junior Komárno 9 1 8 523 714 10

Družstvo ŠBK Junior Levice má 4 kontumačné prehry s priznaním 1 bodu za prehru.
Družstvo B.S.C. Bratislava má 2 kontumačné prehry s priznaním 1 bodu za prehru.
Družstvá BK Junior Komárno a MBK AŠK Slávia Trnava majú 1 kontumačnú prehru s priznaním 1 bodu za prehru.
O konečnom poradí na 1.-2.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Starší žiaci U15, skupina Východ, 26.-27.06.2021

4. MBA Prievidza – MŠK BK Žiar nad Hronom 85 : 74 (40:29)
Chlupis 34, Simonides 18 – Horváth 19, Kret 15

13. MŠK BK Žiar nad Hronom – MBA Prievidza 86 : 76 (41:29)
Horváth 27, Kret 25 – Chlupis 22, Federič 12

14. BBK Bánovce nad Bebravou – RIM Basket Košice 40 : 75 (18:33)
Stanko 18, Pira 13 – Proň 13, Domik 10

15. MBA Prievidza – BA Čaňa 20 : 0 kont. !
Hostia pre chorobu nepricestovali.

16. MŠK BK Žiar nad Hronom – RIM Basket Košice 84 : 60 (49:28)
Horváth 20, Kret, Barcík po 9 – Proň 14, Horváth 10

17. BBK Bánovce nad Bebravou – BA Čaňa 20 : 0 kont. !
Hostia pre chorobu nepricestovali.

18. MŠK BK Žiar nad Hronom – BA Čaňa 20 : 0 kont. !
Hostia pre chorobu nepricestovali.

19. MBA Prievidza – RIM Basket Košice 66 : 56 (40:23)
Simonides 22, Chlupis 10 Ručinský 18, Domik 13

20. MŠK BK Žiar nad Hronom – BBK Bánovce nad Bebravou 84 : 51 (35:27)
Kartík 23, Horváth 18 – Pira 16, Goga 12

Konečná tabuľka skupiny Východ:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 MBA Prievidza 8 7 1 737 428 15
2 MŠK BK Žiar nad Hronom 8 7 1 621 398 15
3 RIM Basket Košice 8 4 4 512 492 12
4 BBK Bánovce nad Bebravou 8 2 6 401 612 10
5 BA Čaňa 8 0 8 181 522 8

Družstvo BA Čaňa má 3 kontumačné prehry s priznaním 1 bodu za prehru.
O konečnom poradí na 1.-2.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Staršie žiačky U15, skupina Západ, 26.-27.06.2021

8. BK AŠK Slávia Trnava – BK AS Trenčín 104 : 35 (58:15)
Remenárová 30, Dzurová 15 – Grellová 10, Nebusová 8

9. ŠBK Šamorín – BK ŠKP 08 B.Bystrica-MS 106 : 29 (38:18)
Lelkes 17, Soóky, Z.Bugárová po 14 – Michalová 5, Durajová, Šušová, Olašáková, Jančíková po 4

10. Piešťanské Čajočky – ŠBK Šamorín 47 : 66 (14:32)
Višňovská, Vidová po 10 Varga 20, Soóky 19

11. BK ŠKP 08 B.Bystrica-MS – BK AŠK Slávia Trnava 39 : 75 (12:36)
Michalová 10, Porubčanová 7 – Paulechová, Ďuratná po 18

12. BK AS Trenčín – BK Slovan Bratislava 28 : 86 (12:46)
Duvačová 8, Grellová 7 – Tardová 24, Jurigová 15

13. BK AS Trenčín – Piešťanské Čajočky 33 : 89 (16:39)
Császárová 10, Makovcová 7 – Macurová 19, Vidová, Křenová po 10

14. BK Slovan Bratislava – BK ŠKP 08 B.Bystrica-MS 58 : 46 (23:24)
Sedlárová 15, Jančušková 13 – Porubčanová 11, Gregorová 10

15. BK AŠK Slávia Trnava – ŠBK Šamorín 52 : 61 (27:29)
Remenárová 16, Dzurová, Paulechová po 10 – Lelkes 20, Varga 14

Konečná tabuľka skupiny Západ:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 ŠBK Šamorín 5 5 0 436 164 10
2 Piešťanské Čajočky 5 4 1 317 224 9
3 BK AŠK Slávia Trnava 5 3 2 337 236 8
4 BK Slovan Bratislava 5 2 3 255 281 7
5 BK ŠKP 08 B.Bystrica-MS 5 1 4 247 326 6
6 BK AS Trenčín 5 0 5 118 479 5

Staršie žiačky U15, skupina Východ, 25.-26.06.2021

6. BKM Bardejov – MBK Ružomberok 12 : 120 ( 2:57)
L.Lindemanová, Slivová, Klimová po 4 – Michaličková 28, Drapáčová, Oravcová po 27

7. YOUNG ANGELS U15 Košice – BAM Poprad 101 : 31 (52:15)
Hudecová 15, Čatlošová 14 – Fedorová 18, Rigová 6

8. MBK Ružomberok – BA Čaňa 69 : 62 (29:31)
Michaličková 22, Oravcová 21 – Slivkárová 19, M.Škovranová 12

9. BA Čaňa – BKM Bardejov 111 : 20 (58:13)
Slivkárová 32, Kaňuchová 28 – Slivová 11, Čupová 4

10. BAM Poprad – MBK Ružomberok 23 : 65 ( 5:29)
Fedorová 9, Polomská 6 – Oravcová 22, Drapáčová 10

Konečná tabuľka skupiny Východ:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 YOUNG ANGELS U15 Košice 4 4 0 338 139 8
2 MBK Ružomberok 4 3 1 297 157 7
3 BA Čaňa 4 2 2 281 192 6
4 BAM Poprad 4 1 3 152 248 5
5 BKM Bardejov 4 0 4 71 403 4
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

PDA PDA 03.04.2021 SNV SNV
SVT SVT 03.04.2021 INT INT
HAN HAN 03.04.2021 LEV LEV
LUC LUC 10.04.2021 HAN HAN
LEV LEV 10.04.2021 SVT SVT
INT INT 10.04.2021 PDA PDA
LUC LUC 26.12.2021 PDA PDA

ScoreBoard ...

Y23 Y23 25.09.2021 TYD TYD
NIT NIT 25.09.2021 SNV SNV
ZVO ZVO 25.09.2021 RZV RZV
RUZ RUZ 25.09.2021 STR STR
SKP SKP 25.09.2021 DBA DBA
SER SER 25.09.2021 TRV TRV
Y19 Y19 25.09.2021 CBK CBK
Y23 Y23 26.09.2021 CBK CBK
NIT NIT 26.09.2021 RZV RZV
ZVO ZVO 26.09.2021 SNV SNV
RUZ RUZ 26.09.2021 DBA DBA
Y19 Y19 26.09.2021 TYD TYD
SKP SKP 26.09.2021 STR STR
SNV SNV 09.10.2021 RUZ RUZ
STR STR 09.10.2021 DBA DBA
RZV RZV 09.10.2021 SKP SKP
CBK CBK 09.10.2021 NIT NIT
TYD TYD 09.10.2021 ZVO ZVO
SER SER 09.10.2021 Y19 Y19
TRV TRV 09.10.2021 Y23 Y23
RZV RZV 10.10.2021 RUZ RUZ
SNV SNV 10.10.2021 SKP SKP
CBK CBK 10.10.2021 ZVO ZVO
TYD TYD 10.10.2021 NIT NIT
SER SER 10.10.2021 Y23 Y23
TRV TRV 10.10.2021 Y19 Y19

ScoreBoard ...

BPP BPP 02.10.2021 SLB SLB
SAM SAM 02.10.2021 UMB UMB
PNC PNC 02.10.2021 YAK YAK
SKP SKP 02.10.2021 RBK RBK
SLB SLB 06.10.2021 RBK RBK
YAK YAK 06.10.2021 SKP SKP
UMB UMB 06.10.2021 PNC PNC
BPP BPP 06.10.2021 SAM SAM