Výsledky víkendových zápasov 1. ligy žien

Publikované: 13.10.2020 Autor: basket.sk

10.10.2020
14. Dubček Bratislava BK – Slovan Bratislava 23 99:40 (49:18)
15. ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J – MBK Stará Turá J 79:57 (41:27)
16. ŽBK Rožňava J – BK AŠK Slávia Trnava
17. TYDAM UPJŠ Košice – PU EILAT Prešov – CBK Minibuseuropa KE 68:51 (33:24)
18. BAM Poprad J Young Angels U19 KE J 50:73 (29:39)

19. BKM Junior UKF Nitra 23 voľno
20. BK Lokomotíva Sereď 23 – BKM Žilina 56:47 (27:24)

11.10.2020
21. ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J BK – AŠK Slávia Trnava
22. ŽBK Rožňava J – MBK Stará Turá J 38:83 (19:37)
23. TYDAM UPJŠ Košice – PU EILAT Prešov – Young Angels U19 KE J 54:59 (27:35)
24. BAM Poprad J – CBK Minibuseuropa KE 51:63 (34:32)

25. BKM Junior UKF Nitra 23 – BKM Žilina 66 : 53 (27:28)
26. BK Lokomotíva Sereď 23 voľno

Spoločná súťaž 1.ligy žien a Mladých žien U23 a Junioriek U19 – priebežná tabuľka základnej časti:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 Dubček Bratislava 3 3 0 262 128 6
2 MBK Stará Turá J 4 2 2 268 235 6
3 Young Angels U19 KE J 3 3 0 194 132 6
4 TYDAM UPJŠ Košice – PU EILAT Prešov 3 2 1 166 151 5
5 CBK Minibuseuropa KE 3 2 1 185 151 5
6 BAM Poprad J 3 1 2 162 182 4
7 BK Lokomotíva Sereď 23 2 2 0 116 102 4
8 BKM Žilina 4 0 4 187 227 4
9 BK Slovan Bratislava 23 3 1 2 190 243 4
10 BKM Junior UKF Nitra 23 2 1 1 121 113 3
11 ŽBK Rožňava J 3 0 3 98 216 3
12 ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J 1 1 0 79 57 2
13 BK AŠK Slávia Trnava 2 0 2 104 195 2
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

PDA PDA 75:72
21.10.2020
INT INT
HAN HAN 74:73
21.10.2020
LUC LUC
SVT SVT 94:74
21.10.2020
LEV LEV
SNV SNV 80:50
24.10.2020
INT INT
SVT SVT 84:94
24.10.2020
LUC LUC
PDA PDA 76:75
24.10.2020
LEV LEV
LUC LUC 28.10.2020 PDA PDA
HAN HAN 28.10.2020 SNV SNV
LEV LEV 28.10.2020 INT INT
SNV SNV 31.10.2020 LEV LEV
INT INT 31.10.2020 LUC LUC
SVT SVT 31.10.2020 HAN HAN

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Spišskí Rytieri 6/1 85,71%
2 BKM Lučenec 5/2 71,43%
3 Patrioti Levice 3/4 42,86%
4 Iskra Svit 3/4 42,86%
5 BC Prievidza 3/4 42,86%
6 MBK Baník Handlová 2/4 33,33%
7 Inter Bratislava 2/5 28,57%