1. liga Kadetky U17 3.- 4.10.2020

Publikované: 06.10.2020 Autor: Basket.sk

1.liga Kadetky U17, skupina Západ

3.10.2020 2.kolo

BK Klokani Ivanka p/D – BK Lokomotíva Sereď
Nehrané pre chorobu hostí

BK Slovan Bratislava – ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen 36:74 (18:43)
Body: Vrbjarová, Laššáková po 10 – Kollárová 20, Janštová 19

BK AŠK Slávia Trnava – MBK Stará Turá
Nehrané pre chorobu domácich

Piešťanské Čajočky – BK AS Trenčín 117:13 (54:3)
Body: Flimelová 22, Dobrovolná 18 – Oriešková 4, Paulínyová, Mruškovičová, Hlávková po 2

4.10.2020 3.kolo

BK Klokani Ivanka p/D – ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen 53:81 (26:50)
Body: Vondrysková 21, Toševová 7 – Janštová 39, Iliašová 10

BK Slovan Bratislava – BK Lokomotíva Sereď
Nehrané pre chorobu hostí

BK AŠK Slávia Trnava – BK AS Trenčín Nehrané pre chorobu domácich

Piešťanské Čajočky – MBK Stará Turá 38:83 12:45
Body: Flimelová 16, Dobrovolná 7 – Gergelyová, Kubinová po 16

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 3.kole:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 MBK Stará Turá 2 2 0 213 47 4
2 ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen 2 2 0 155 89 4
3 Piešťanské Čajočky 2 1 1 155 96 3
4 BK Klokani Ivanka p/D 2 1 1 130 153 3
5 BK Slovan Bratislava 2 0 2 108 151 2
6 BK AS Trenčín 2 0 2 22 247 2
7 BK AŠK Slávia Trnava 0 0 0 0 0 0
8 BK Lokomotíva Sereď 0 0 0 0 0 0

1.liga Kadetky U17, skupina Východ

3.10.2020 2.kolo

Young Angels U17 KE : TYDAM UPJŠ Košice Nehrané pre chorobu hostí

Young Angels U16 KE – CBK Minibuseuropa U16 62:45 (31:14)
Body: Szmereková 15, Chovaníková 14 – Škvareková 11, Daňková 9

ŠKBD Spišská N.Ves voľno

ŽBK Rožňava – BAM Poprad 34:57 (16:35)
Body: Molčíková 10, Mišendová 6 – Sagalincová 13, Húsková 12

4.10.2020 3.kolo

Young Angels U17 KE – CBK Minibuseuropa U16 61:60 (28:28)
Body: Gumanová 15, Mačičáková 13 – Daňková 13, Bačová 11

Young Angels U16 KE – TYDAM UPJŠ Košice Nehrané pre chorobu hostí

BAM Poprad voľno

ŽBK Rožňava – ŠKBD Spišská N.Ves 40:52 27:26
Body: Mišendová 11, Molčíková, Adamková po 9 – M.Dovalová 19, da Cruz 11

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 3.kole:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 Young Angels U16 KE 2 2 0 130 89 4
2 CBK Minibuseuropa U16 3 1 2 173 185 4
3 ŠKBD Spišská N.Ves 2 2 0 104 89 4
4 BAM Poprad 2 1 1 106 86 3
5 Young Angels U17 KE 2 1 1 105 128 3
6 ŽBK Rožňava 2 0 2 74 109 2
7 TYDAM UPJŠ Košice 1 0 1 62 68 1
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

LEV LEV 93:79
17.10.2020
HAN HAN
SNV SNV 97:71
17.10.2020
PDA PDA
INT INT 102:89
17.10.2020
SVT SVT
HAN HAN 74:73
21.10.2020
LUC LUC
PDA PDA 75:72
21.10.2020
INT INT
SVT SVT 94:74
21.10.2020
LEV LEV
SVT SVT 24.10.2020 LUC LUC
PDA PDA 24.10.2020 LEV LEV
SNV SNV 24.10.2020 INT INT
HAN HAN 28.10.2020 SNV SNV
LUC LUC 28.10.2020 PDA PDA
LEV LEV 28.10.2020 INT INT

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Spišskí Rytieri 5/1 83,33%
2 BKM Lučenec 4/2 66,67%
3 Patrioti Levice 3/3 50,00%
4 Iskra Svit 3/3 50,00%
5 Inter Bratislava 2/4 33,33%
6 MBK Baník Handlová 2/4 33,33%
7 BC Prievidza 2/4 33,33%