1. liga Kadetov U17 3.- 4.10.2020

Publikované: 06.10.2020 Autor: Basket.sk

1. liga Kadeti U17, skupina Západ

3.10.2020 3.kolo

MBK Karlovka Bratislava – ŠBK Junior Levice 35:140 (20:76)
Body: J. Pašek 9, Fraňo 7 – Tončík 27, Solčánsky 23

TJ Družba Piešťany – BK Junior Komárno 57:82 (30:39)
Body: Pabiš 17, Šintál 16 – Kuniček 21, Šipula 20

MBA Prievidza – MBK AŠK Slávia Trnava 101:56 (52:31)
Body: Králik 19, Géczy, Barnák po 15 – Náhlik 20, Slezák 10

ŠBK Handlová – BK Pezinok
Nehrané pre chorobu domácich

B.S.C. Bratislava – BK Lokomotíva Sereď B 82:74 (40:39)
Body: Varsík 17, Bolf 16 – Rumpík 33, Mizera 15

Inter Bratislava : BK Lokomotíva Sereď A Nehrané pre chorobu hostí

4.10.2020 4.kolo

MBK Karlovka Bratislava : BK Junior Komárno 66:74 (35:40)
Body: Junek 16, Bačiak 10 – Gergely 21, Kuniček 19

TJ Družba Piešťany : ŠBK Junior Levice 27:118 (16:72)
Body: Studený, Heleš po 6 – Misal 25, Slamka 22

MBA Prievidza – BK Pezinok 129:51 (65:30) Body: Králik, Sýkora po 20 – Slimák 27, Šebo 10

ŠBK Handlová – MBK AŠK Slávia Trnava Nehrané pre chorobu domácich

B.S.C. Bratislava – BK Lokomotíva Sereď A
Nehrané pre chorobu hostí

Inter Bratislava : BK Lokomotíva Sereď B 94:29 (52:17) Body: Minarovjech 24, Hudec 17 – Rumpík 12, Mesároš 9

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 4.kole:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 MBA Prievidza 4 3 1 382 310 7
2 ŠBK Junior Levice 3 3 0 384 97 6
3 Inter Bratislava 3 3 0 333 89 6
4 B.S.C. Bratislava 3 3 0 298 178 6
5 BK Junior Komárno 3 3 0 254 202 6
6 BK Lokomotíva Sereď A 2 2 0 275 100 4
7 MBK Karlovka Bratislava 4 0 4 197 409 4
8 TJ Družba Piešťany 4 0 4 152 460 4
9 BK Lokomotíva Sereď B 3 0 3 181 275 3
10 BK Pezinok 3 0 3 165 353 3
11 MBK AŠK Slávia Trnava 1 0 1 56 101 1
12 ŠBK Handlová 1 0 1 47 150 1


1.liga Kadeti U17, skupina Východ

3.10.2020 3.kolo

IMC Slovakia P.Bystrica voľno2

MBK Victoria Žilina – ŠKP BBC B.Bystrica 73:66 (33:35)
Body: Florek 21, Kadaši 15 – Kašper 21, Brhlík 19

Diawin Košice : BKM Iskra Svit A 56:49 (30:25)
Body: Seman 12, Bohuš, Šedivý, Kollár po 7 – Szombathy, Čmil po 12

RIM Basket Košice : BKM Iskra Svit B 48:79 (22:47)
Body: Petrík 14, Laco 10 – Brugoš 39, Matulík 18

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves : TYDAM UPJŠ Košice 79:31 (40:16)
Body: Rusnák 14, Jasečko 12 – Hakl 11, Pudelský 6

1.BK Michalovce voľno1

4.10.2020 4.kolo

IMC Slovakia P.Bystrica : ŠKP BBC B.Bystrica 61:58 (31:36)
Body: Minárik 24, Ondrásky 20 – Brhlík 22, Kašper 12

MBK Victoria Žilina voľno2

Diawin Košice : BKM Iskra Svit B 75:41 (30:24)
Body: Šedivý 14, Seman 12 – Brugoš 28, Matulík 11

RIM Basket Košice – BKM Iskra Svit A 43:71 (26:31)
Body: Petrík 10, Varga 8 : Szombathy 19, Blaško 15

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves – 1.BK Michalovce 53:55 (27:28
Body: Hasaj 29, Bartoš 14 – A.Bujdoš 16, Pončák 13

TYDAM UPJŠ Košice voľno1

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 4.kole:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 BK 04 AC LB Spiš.N.Ves 4 3 1 294 202 7
2 Diawin Košice 3 3 0 252 116 6
3 BKM Iskra Svit A 3 2 1 200 151 5
4 BKM Iskra Svit B 3 2 1 180 165 5
5 RIM Basket Košice 3 1 2 162 184 4
6 ŠKP BBC B.Bystrica 4 0 4 218 274 4
7 MBK Victoria Žilina 2 1 1 127 133 3
8 IMC Slovakia P.Bystrica 2 1 1 123 153 3
9 TYDAM UPJŠ Košice 3 0 3 91 271 3
10 1.BK Michalovce 1 1 0 55 53 2
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

PDA PDA 74:82
06.02.2021
LUC LUC
SNV SNV 80:58
06.02.2021
HAN HAN
INT INT 76:61
06.02.2021
LEV LEV
HAN HAN 106:103
10.02.2021
SVT SVT
LUC LUC 76:77
10.02.2021
INT INT
LEV LEV 88:85
10.02.2021
SNV SNV
SNV SNV 27.02.2021 SVT SVT
LEV LEV 27.02.2021 LUC LUC
PDA PDA 27.02.2021 HAN HAN
LUC LUC 03.03.2021 SNV SNV
HAN HAN 03.03.2021 INT INT
SVT SVT 03.03.2021 PDA PDA

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 14/9 60,87%
2 Spišskí Rytieri 16/11 59,26%
3 Inter Bratislava 16/11 59,26%
4 BKM Lučenec 15/12 55,56%
5 Iskra Svit 12/12 50,00%
6 BC Prievidza 8/16 33,33%
7 MBK Baník Handlová 8/18 30,77%

ScoreBoard ...

SNV SNV 22:79
20.02.2021
SKP SKP
SAM SAM 72:65
20.02.2021
PNC PNC
YAK YAK 67:72
21.02.2021
RBK RBK
BPP BPP 27.02.2021 SKP SKP
SNV SNV 27.02.2021 UMB UMB
SNV SNV 13.03.2021 BPP BPP
SKP SKP 13.03.2021 UMB UMB
SAM SAM 13.03.2021 RBK RBK
PNC PNC 13.03.2021 YAK YAK

Skupina o 1.-4.miesto ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 8/2 80,00%
2 MBK Ružomberok 7/3 70,00%
3 YOUNG ANGELS Košice 3/7 30,00%
4 ŠBK Šamorín 2/8 20,00%

Skupina o 5.-8.miesto ...

# Tím V/P %
1 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 9/0 100,00%
2 BAM Poprad 6/3 66,67%
3 BK ŠK UMB Banská Bystrica 3/5 37,50%
4 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/10 0,00%

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 13/1 92,86%
2 MBK Ružomberok 12/2 85,71%
3 YOUNG ANGELS Košice 11/3 78,57%
4 ŠBK Šamorín 8/6 57,14%
5 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 6/8 42,86%
6 BAM Poprad 4/10 28,57%
7 BK ŠK UMB Banská Bystrica 2/12 14,29%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/14 0,00%