1. liga Kadetov U17 3.- 4.10.2020

Publikované: 06.10.2020 Autor: Basket.sk

1. liga Kadeti U17, skupina Západ

3.10.2020 3.kolo

MBK Karlovka Bratislava – ŠBK Junior Levice 35:140 (20:76)
Body: J. Pašek 9, Fraňo 7 – Tončík 27, Solčánsky 23

TJ Družba Piešťany – BK Junior Komárno 57:82 (30:39)
Body: Pabiš 17, Šintál 16 – Kuniček 21, Šipula 20

MBA Prievidza – MBK AŠK Slávia Trnava 101:56 (52:31)
Body: Králik 19, Géczy, Barnák po 15 – Náhlik 20, Slezák 10

ŠBK Handlová – BK Pezinok
Nehrané pre chorobu domácich

B.S.C. Bratislava – BK Lokomotíva Sereď B 82:74 (40:39)
Body: Varsík 17, Bolf 16 – Rumpík 33, Mizera 15

Inter Bratislava : BK Lokomotíva Sereď A Nehrané pre chorobu hostí

4.10.2020 4.kolo

MBK Karlovka Bratislava : BK Junior Komárno 66:74 (35:40)
Body: Junek 16, Bačiak 10 – Gergely 21, Kuniček 19

TJ Družba Piešťany : ŠBK Junior Levice 27:118 (16:72)
Body: Studený, Heleš po 6 – Misal 25, Slamka 22

MBA Prievidza – BK Pezinok 129:51 (65:30) Body: Králik, Sýkora po 20 – Slimák 27, Šebo 10

ŠBK Handlová – MBK AŠK Slávia Trnava Nehrané pre chorobu domácich

B.S.C. Bratislava – BK Lokomotíva Sereď A
Nehrané pre chorobu hostí

Inter Bratislava : BK Lokomotíva Sereď B 94:29 (52:17) Body: Minarovjech 24, Hudec 17 – Rumpík 12, Mesároš 9

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 4.kole:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 MBA Prievidza 4 3 1 382 310 7
2 ŠBK Junior Levice 3 3 0 384 97 6
3 Inter Bratislava 3 3 0 333 89 6
4 B.S.C. Bratislava 3 3 0 298 178 6
5 BK Junior Komárno 3 3 0 254 202 6
6 BK Lokomotíva Sereď A 2 2 0 275 100 4
7 MBK Karlovka Bratislava 4 0 4 197 409 4
8 TJ Družba Piešťany 4 0 4 152 460 4
9 BK Lokomotíva Sereď B 3 0 3 181 275 3
10 BK Pezinok 3 0 3 165 353 3
11 MBK AŠK Slávia Trnava 1 0 1 56 101 1
12 ŠBK Handlová 1 0 1 47 150 1


1.liga Kadeti U17, skupina Východ

3.10.2020 3.kolo

IMC Slovakia P.Bystrica voľno2

MBK Victoria Žilina – ŠKP BBC B.Bystrica 73:66 (33:35)
Body: Florek 21, Kadaši 15 – Kašper 21, Brhlík 19

Diawin Košice : BKM Iskra Svit A 56:49 (30:25)
Body: Seman 12, Bohuš, Šedivý, Kollár po 7 – Szombathy, Čmil po 12

RIM Basket Košice : BKM Iskra Svit B 48:79 (22:47)
Body: Petrík 14, Laco 10 – Brugoš 39, Matulík 18

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves : TYDAM UPJŠ Košice 79:31 (40:16)
Body: Rusnák 14, Jasečko 12 – Hakl 11, Pudelský 6

1.BK Michalovce voľno1

4.10.2020 4.kolo

IMC Slovakia P.Bystrica : ŠKP BBC B.Bystrica 61:58 (31:36)
Body: Minárik 24, Ondrásky 20 – Brhlík 22, Kašper 12

MBK Victoria Žilina voľno2

Diawin Košice : BKM Iskra Svit B 75:41 (30:24)
Body: Šedivý 14, Seman 12 – Brugoš 28, Matulík 11

RIM Basket Košice – BKM Iskra Svit A 43:71 (26:31)
Body: Petrík 10, Varga 8 : Szombathy 19, Blaško 15

BK 04 AC LB Spiš.N.Ves – 1.BK Michalovce 53:55 (27:28
Body: Hasaj 29, Bartoš 14 – A.Bujdoš 16, Pončák 13

TYDAM UPJŠ Košice voľno1

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 4.kole:

Por. Družstvo Poč. záp. Víťazstvá Prehry Dal Dostal Body
1 BK 04 AC LB Spiš.N.Ves 4 3 1 294 202 7
2 Diawin Košice 3 3 0 252 116 6
3 BKM Iskra Svit A 3 2 1 200 151 5
4 BKM Iskra Svit B 3 2 1 180 165 5
5 RIM Basket Košice 3 1 2 162 184 4
6 ŠKP BBC B.Bystrica 4 0 4 218 274 4
7 MBK Victoria Žilina 2 1 1 127 133 3
8 IMC Slovakia P.Bystrica 2 1 1 123 153 3
9 TYDAM UPJŠ Košice 3 0 3 91 271 3
10 1.BK Michalovce 1 1 0 55 53 2
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

SNV SNV 113:87
01.05.2021
SVT SVT
LEV LEV 82:56
01.05.2021
INT INT
SVT SVT 05.05.2021 SNV SNV
SNV SNV 08.05.2021 SVT SVT

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 22/14 61,11%
2 Spišskí Rytieri 22/14 61,11%
3 Iskra Svit 20/16 55,56%
4 Inter Bratislava 19/17 52,78%
5 BKM Lučenec 18/18 50,00%
6 BC Prievidza 14/22 38,89%
7 MBK Baník Handlová 11/25 30,56%