Pred rokom bola svadba. Jankovič a celebritná kaderníčka oznámili rozchod

Publikované: 17.07.2020 Autor: basket.sk Foto: instagram.com/sonija_hair

Inter Bratislava vs, MBK Baník Handlová, Saša Jankovič (23) (Foto: Vladimír Dorňák)

V medzisezónnom období dostávajú priestor aj správy jemne nasiaknuté bulvárom. Tá aktuálna sa týka Sašu Jankoviča.

Pred niečo viac ako rokom to bola veľká sláva. Legionárska stálica extraligy si zobrala za manželku celebritnú kaderníčku Soňu Mihaličkovú.

Na obrade v Komárne nechýbali viacerí basketbalisti – mladomanželom prišli pogratulovať aj Tomáš Mrviš, Marek Jašš či Richard Grznár – ale aj známe osobnosti šoubiznisu ako herečka a moderátorka Karin Haydu či speváčka Tina.

Vzťah Jankoviča a Mihaličkovej je však už minulosťou. Kaderníčka to potvrdila na sociálnej sieti.

"Ahojte, často dostávame otázky, že čo sa s nami deje. Tak iba v krátkosti: So Sašom už nejaký čas nie sme spolu a naše cesty sa rozišli. Ostávame kamarátmi, nedeje sa žiadna dráma.

Obaja sme živí a zdraví, život ide s úsmevom ďalej. Viac sa už k tomu nechceme vyjadrovať, naše rodiny a najbližší to vedia a boli by sme veľmi radi a vďační, ak by ste rešpektovali naše súkromie a viac nepátrali. Ďakujeme pekne, Saša a Soňa," píše sa v príspevku .

Jankovič pôsobí v slovenskej extralige od sezóny 2006/07, keď si obliekol dres Levíc. Pokračoval v Nitre, Banskej Bystrici, Svite, Komárne (získal titul), na Interi či Košiciach.

V ročníku 2016/17 sa vrátil do Svitu, o rok neskôr do Komárna. Aktuálne pôsobí ako hráč Handlovej.

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.