Majstrovstvá Slovenska kategórie U 19 – juniori

Publikované: 21.07.2020 Autor: basket.sk

V dňoch 24.-26.7. sa v Košiciach uskutočnia Majstrovstvá Slovenska v kategórii juniori. Program finálového turnaja je nasledovný:

24.7. (piatok) – ANGELS ARÉNA

17:00 Inter Bratislava – BKM SPU Nitra 99:58 (26:13, 18:12, 25:16, 30:17)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1712040/

19:30 BK 04 AC LB Sp. N. Ves – ŠBK Junior Levice 53:52 (12:18, 12:13, 10:16, 19:5)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1712041/

25.7. (sobota) – ANGELS ARÉNA

17:00 BKM SPU Nitra – ŠBK Junior Levice 69:57 (13:19, 21:18, 11:8, 24:12)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1712042/

19:30 Inter Bratislava – BK 04 AC LB Sp. N. Ves 92:59 (29:11, 17:15, 23:25, 23:8)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1712043/

26.7. (nedeľa) – ANGELS ARÉNA

13:30 BK 04 AC LB Sp. N. Ves – BKM SPU Nitra 49:46 (17:9, 17:11, 11:11, 10:15)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1712044/

16:00 ŠBK Junior Levice – Inter Bratislava 63:72 (20:21, 6:17, 20:8, 17:26)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1712045/
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

LUC LUC 93:70
16.10.2021
HAN HAN
INT INT 87:73
16.10.2021
KOM KOM
LEV LEV 82:60
16.10.2021
SVT SVT
SNV SNV 92:86
16.10.2021
PDA PDA
SVT SVT 20.10.2021 SNV SNV
KOM KOM 23.10.2021 LUC LUC
HAN HAN 23.10.2021 SNV SNV
PDA PDA 23.10.2021 LEV LEV
SVT SVT 23.10.2021 INT INT

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 BKM Lučenec 4/0 100,00%
2 Patrioti Levice 3/1 75,00%
3 Spišskí Rytieri 2/1 66,67%
4 Inter Bratislava 2/2 50,00%
5 MBK Baník Handlová 2/2 50,00%
6 Iskra Svit 1/2 33,33%
7 BC Komárno 1/3 25,00%
8 BC Prievidza 0/4 0,00%

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Young Angels U19 Košice 4/0 100,00%
2 MBK Stará Turá 3/0 100,00%
3 BKM Junior UKF Nitra 3/1 75,00%
4 Young Angels U23 Košice 3/1 75,00%
5 ŠKBD Spišská Nová Ves 3/1 75,00%
6 CBK Košice 2/2 50,00%
7 TYDAM UPJŠ Košice 2/2 50,00%
8 Dubček Bratislava 1/2 33,33%
9 BK Lokomotíva Sereď 1/2 33,33%
10 BK ZŠ Zvolen 1/3 25,00%
11 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 1/3 25,00%
12 MBK Ružomberok 1/3 25,00%
13 ŽBK Rožňava 1/3 25,00%
14 BK AŠK Slávia Trnava 0/3 0,00%