Majstrovstvá Slovenska kategórie U 15 – Staršie žiačky

Publikované: 15.07.2020 Autor: basket.sk

V dňoch 17.-19.7. sa v Košiciach uskutočnia Majstrovstvá Slovenska v kategórii staršie žiačky. Program finálového turnaja je nasledovný:

17.7. (piatok) – HOTELOVÁ AKADÉMIA

12:15 Slovan Bratislava – BAM Poprad 55:68 (23:23, 14:6, 6:14, 12:25)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713579/

14:30 CBK Minibuseuropa – BK ŠKP 08 B. Bystrica 82:40 (31:8, 15:6, 20:16, 16:10)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713576/

16:45 BK AŠK Slávia Trnava – ŠŠK Stará Ľubovňa 129:30 (30:8, 28:8, 34:9, 37:5)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713578/

19:00 Young Angels U15 – Klokani Ivanka p/Dunaji 103:32 (23:16, 31:2, 25:8, 24:6)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713577/

18.7. (sobota) – HOTELOVÁ AKADÉMIA

08:30 o 7. m. BK ŠKP 08 Banská Bystrica – ŠŠK Basket St.Ľubovňa 73:34 (16:13, 25:12, 10:7, 22:2)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1719484/

10:30 o 5. m. BK Slovan Bratislava – BK Klokani Ivánka p/Dunaji 49:63 (15:12, 11:22, 6:14, 17:15)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1719490/

18.7. (sobota) – ANGELS ARÉNA

13:00 SF #1 CBK Minibuseuropa Košice – BAM Poprad 78:48 (17:11, 23:9, 26:14, 12:14)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1719485/

15:15 SF #2 BK AŠK Slávia Trnava – Young Angels Košice U15 42:49 (10:14, 3:8, 14:18, 15:9)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1719491/

19.7. (nedeľa) – ANGELS ARÉNA

08:30 o 3. m. BAM Poprad – BK AŠK Slávia Trnava 33:68 (3:19, 15:14, 11:13, 4:22)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1719505/

13:30 finále CBK Minibuseuropa Košice – Young Angels Košice U15 55:56 (16:16, 9:15, 11:6, 14:3, 5:6)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1719506/
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

SVT SVT 84:94
24.10.2020
LUC LUC
SNV SNV 80:50
24.10.2020
INT INT
PDA PDA 76:75
24.10.2020
LEV LEV
LUC LUC 77:71
28.10.2020
PDA PDA
HAN HAN 76:78
28.10.2020
SNV SNV
LEV LEV 88:80
28.10.2020
INT INT
SVT SVT 31.10.2020 HAN HAN
INT INT 31.10.2020 LUC LUC
SNV SNV 31.10.2020 LEV LEV
SVT SVT 07.11.2020 SNV SNV
HAN HAN 07.11.2020 PDA PDA
LUC LUC 07.11.2020 LEV LEV

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Spišskí Rytieri 7/1 87,50%
2 BKM Lučenec 6/2 75,00%
3 Patrioti Levice 4/4 50,00%
4 Iskra Svit 3/4 42,86%
5 BC Prievidza 3/5 37,50%
6 MBK Baník Handlová 2/5 28,57%
7 Inter Bratislava 2/6 25,00%