Majstrovstvá Slovenska kategórie U 13 – Mladšie žiačky

Publikované: 10.07.2020 Autor: basket.sk

V dňoch 13.-15.7. sa v Košiciach uskutočnia Majstrovstvá Slovenska v kategórii mladšie žiačky. Program finálového turnaja je nasledovný:

13.7. (pondelok) – HOTELOVÁ AKADÉMIA

12:00 ŠKP 08 B. Bystrica – Young Angels U12 65:39 (20:13, 18:9, 18:5, 9:12)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713580/

14:00 BKM Petržalka – BK AŠK Slávia Trnava 24:75 (5:18, 4:18, 2:27, 13:12)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713581/

16:00 ŠBK Šamorín – MBK Ružomberok 47:41 (11:11, 17:17, 9:9, 10:4)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713582/

18:00 Young Angels U13 – MBK Stará Turá 77:42 (20:7, 18:6, 23:14, 16:15)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713583/

14.7. (utorok) – HOTELOVÁ AKADÉMIA

08:30 o 7. m. MBK Stará Turá – Young Angels U12 45:48 (12:9, 11:10, 11:15, 11:14)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718376/

10:30 o 5. m. BKM Petržalka – Five Stars – MBK Ružomberok 29:60 (5:22, 9:10, 6:16, 9:12)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718377/

14.7. (utorok) – ANGELS ARÉNA

12:30 SF #1 ŠKP 08 Banská Bystrica – BK AŠK Slávia Trnava 45:52 (8:19, 14:7, 11:15, 12:11)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718378/

14:30 SF #2 Young Angels U13 – ŠBK Šamorín 57:36 (24:8, 14:14, 11:4, 8:10)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718379/

15.7. (streda) – ANGELS ARÉNA

08:30 o 3. m. ŠKP 08 Banská Bystrica – ŠBK Šamorín 45:50 (10:14, 10:12, 4:10, 21:14)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1719177/

13:00 finále BK AŠK Slávia Trnava – Young Angels U13 40:65 (6:9, 12:10, 14:20, 8:26)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1719178/
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

SVT SVT 84:79
03.03.2021
PDA PDA
LUC LUC 66:60
03.03.2021
SNV SNV
HAN HAN 03.03.2021 INT INT
LEV LEV 92:85
06.03.2021
HAN HAN
INT INT 06.03.2021 SVT SVT
SNV SNV 78:74
06.03.2021
PDA PDA
PDA PDA 10.03.2021 INT INT
SVT SVT 10.03.2021 LEV LEV
HAN HAN 10.03.2021 LUC LUC
PDA PDA 13.03.2021 LEV LEV
SVT SVT 13.03.2021 LUC LUC
SNV SNV 13.03.2021 INT INT

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 17/9 65,38%
2 Inter Bratislava 16/11 59,26%
3 Spišskí Rytieri 17/13 56,67%
4 BKM Lučenec 16/13 55,17%
5 Iskra Svit 14/13 51,85%
6 BC Prievidza 9/18 33,33%
7 MBK Baník Handlová 8/20 28,57%

ScoreBoard ...

BPP BPP 36:79
27.02.2021
SKP SKP
SNV SNV 48:52
27.02.2021
UMB UMB
UMB UMB 54:62
05.03.2021
BPP BPP
SNV SNV 13.03.2021 BPP BPP
SKP SKP 13.03.2021 UMB UMB
PNC PNC 13.03.2021 YAK YAK
SAM SAM 13.03.2021 RBK RBK
UMB UMB 14.03.2021 SKP SKP
YAK YAK 14.03.2021 SAM SAM
RBK RBK 14.03.2021 PNC PNC

Skupina o 1.-4.miesto ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 8/2 80,00%
2 MBK Ružomberok 7/3 70,00%
3 YOUNG ANGELS Košice 3/7 30,00%
4 ŠBK Šamorín 2/8 20,00%

Skupina o 5.-8.miesto ...

# Tím V/P %
1 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 10/0 100,00%
2 BAM Poprad 7/4 63,64%
3 BK ŠK UMB Banská Bystrica 4/6 40,00%
4 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/11 0,00%

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 13/1 92,86%
2 MBK Ružomberok 12/2 85,71%
3 YOUNG ANGELS Košice 11/3 78,57%
4 ŠBK Šamorín 8/6 57,14%
5 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 6/8 42,86%
6 BAM Poprad 4/10 28,57%
7 BK ŠK UMB Banská Bystrica 2/12 14,29%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/14 0,00%