Majstrovstvá Slovenska kategórie U 13 – Mladšie žiačky

Publikované: 10.07.2020 Autor: basket.sk

V dňoch 13.-15.7. sa v Košiciach uskutočnia Majstrovstvá Slovenska v kategórii mladšie žiačky. Program finálového turnaja je nasledovný:

13.7. (pondelok) – HOTELOVÁ AKADÉMIA

12:00 ŠKP 08 B. Bystrica – Young Angels U12 65:39 (20:13, 18:9, 18:5, 9:12)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713580/

14:00 BKM Petržalka – BK AŠK Slávia Trnava 24:75 (5:18, 4:18, 2:27, 13:12)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713581/

16:00 ŠBK Šamorín – MBK Ružomberok 47:41 (11:11, 17:17, 9:9, 10:4)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713582/

18:00 Young Angels U13 – MBK Stará Turá 77:42 (20:7, 18:6, 23:14, 16:15)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713583/

14.7. (utorok) – HOTELOVÁ AKADÉMIA

08:30 o 7. m. MBK Stará Turá – Young Angels U12 45:48 (12:9, 11:10, 11:15, 11:14)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718376/

10:30 o 5. m. BKM Petržalka – Five Stars – MBK Ružomberok 29:60 (5:22, 9:10, 6:16, 9:12)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718377/

14.7. (utorok) – ANGELS ARÉNA

12:30 SF #1 ŠKP 08 Banská Bystrica – BK AŠK Slávia Trnava 45:52 (8:19, 14:7, 11:15, 12:11)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718378/

14:30 SF #2 Young Angels U13 – ŠBK Šamorín 57:36 (24:8, 14:14, 11:4, 8:10)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718379/

15.7. (streda) – ANGELS ARÉNA

08:30 o 3. m. ŠKP 08 Banská Bystrica – ŠBK Šamorín 45:50 (10:14, 10:12, 4:10, 21:14)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1719177/

13:00 finále BK AŠK Slávia Trnava – Young Angels U13 40:65 (6:9, 12:10, 14:20, 8:26)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1719178/
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

SVT SVT 84:94
24.10.2020
LUC LUC
SNV SNV 80:50
24.10.2020
INT INT
PDA PDA 76:75
24.10.2020
LEV LEV
LUC LUC 77:71
28.10.2020
PDA PDA
HAN HAN 76:78
28.10.2020
SNV SNV
LEV LEV 88:80
28.10.2020
INT INT
SVT SVT 31.10.2020 HAN HAN
INT INT 31.10.2020 LUC LUC
SNV SNV 31.10.2020 LEV LEV
SVT SVT 07.11.2020 SNV SNV
HAN HAN 07.11.2020 PDA PDA
LUC LUC 07.11.2020 LEV LEV

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Spišskí Rytieri 7/1 87,50%
2 BKM Lučenec 6/2 75,00%
3 Patrioti Levice 4/4 50,00%
4 Iskra Svit 3/4 42,86%
5 BC Prievidza 3/5 37,50%
6 MBK Baník Handlová 2/5 28,57%
7 Inter Bratislava 2/6 25,00%