Majstrovstvá Slovenska kategórie U 17 – kadetky

Publikované: 07.07.2020 Autor: basket.sk

V dňoch 10.-12.7. sa v Košiciach uskutočnia Majstrovstvá Slovenska v kategórii kadetky. Program finálového turnaja je nasledovný:

10.7. (piatok) – ANGELS ARÉNA

12:15 B. Bystrica/Zvolen – BAM Poprad 60:44

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713348/

14:30 Young Angels U17 – BKM Junior UKF Nitra 80:36

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713349/

16:45 ŠKBD Sp. N. Ves – MBK Stará Turá 59:47

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713350/

19:00 BK AŠK Slávia Trnava – CBK Minibuseuropa 48:47

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713351/

11.7. (sobota) – ANGELS ARÉNA

08:30 o 7. m. BAM Poprad – BKM Junior UKF Nitra 42:39 (10:16, 13:8, 1:7, 18:8)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718180/

10:45 o 5. m. MBK Stará Turá – CBK Minibuseruopa Košice 88:55 (25:13, 14:10, 25:16, 24:16)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718181/

17:15 SF #1 Young Angels Košice U17 – BK AŠK Slávia Trnava 61:39 (26:5, 6:4, 15:10, 14:20)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718182/

19:30 SF #2 ZŠ Zvolen – ŠKP 08 B.Bystrica – ŠKBD Spišská Nová Ves 52:55 (6:16, 13:11, 18:13, 15:15)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718183/

12.7. (nedeľa) – ANGELS ARÉNA

10:45 o 3. m. BK AŠK Slávia Trnava – ZŠ Zvolen – ŠKP 08 B.Bystrica 47:65 (10:20, 16:15, 10:17, 11:13)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718193/

15:15 finále Young Angels Košice U17 – ŠKBD Spišská Nová Ves 56:46 (12:2, 13:3, 18:14, 13:17)

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1718194/
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

LUC LUC 18.11.2020 HAN HAN
LEV LEV 18.11.2020 SVT SVT
INT INT 18.11.2020 PDA PDA
INT INT 21.11.2020 SNV SNV
LEV LEV 21.11.2020 PDA PDA
LUC LUC 21.11.2020 SVT SVT
LEV LEV 02.12.2020 SNV SNV
LUC LUC 02.12.2020 INT INT
HAN HAN 02.12.2020 SVT SVT
SNV SNV 05.12.2020 SVT SVT
PDA PDA 05.12.2020 HAN HAN
LEV LEV 05.12.2020 LUC LUC

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Spišskí Rytieri 9/2 81,82%
2 Patrioti Levice 7/4 63,64%
3 BKM Lučenec 7/4 63,64%
4 Iskra Svit 4/5 44,44%
5 BC Prievidza 3/6 33,33%
6 Inter Bratislava 3/7 30,00%
7 MBK Baník Handlová 2/7 22,22%