Majstrovstvá Slovenska kategórie U 14 – žiačky

Publikované: 06.07.2020 Autor: basket.sk

V dňoch 6.-8.7. sa v Košiciach uskutočnia Majstrovstvá Slovenska v kategórii žiačky. Program finálového turnaja je nasledovný:

6.7. Hotelová akadémia, Košice

12:00 MBK Ružomberok – BA Čaňa 53:29

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713574/

14:00 Young Angels U14 – Piešťanské Čajočky 32:30

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713572/

16:00 BK AŠK Slávia Trnava – Young Angels U13 66:18

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713573/

18:00 ŠBK GREEN Šamorín – BAM Poprad 53:48

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1713575/

7.7. Hotelová akadémia, Košice

08:30 o 7. m. BA Čaňa – Young Angels Košice U13 41:34

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1717424/

7.7. Angels Aréna, Košice

08:30 o 5. m. BAM Poprad – Piešťanské Čajočky 43:34

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1717429/

12:30 SF #1 MBK Ružomberok – ŠBK GREEN Šamorín 41:38

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1717428/

14:30 SF #2 BK AŠK Slávia Trnava – Young Angels Košice U14 38:44

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1717425/

8.7. Angels Aréna, Košice

08:30 o 3. m. ŠBK GREEN Šamorín – BK AŠK Slávia Trnava 56:38

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1717551/

13:00 finále MBK Ružomberok – Young Angels Košice U14 32:38

https://www.fibalivestats.com/u/EXTW/1717552/
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

LUC LUC 18.11.2020 HAN HAN
LEV LEV 18.11.2020 SVT SVT
INT INT 18.11.2020 PDA PDA
INT INT 21.11.2020 SNV SNV
LEV LEV 21.11.2020 PDA PDA
LUC LUC 21.11.2020 SVT SVT
LEV LEV 02.12.2020 SNV SNV
LUC LUC 02.12.2020 INT INT
HAN HAN 02.12.2020 SVT SVT
SNV SNV 05.12.2020 SVT SVT
PDA PDA 05.12.2020 HAN HAN
LEV LEV 05.12.2020 LUC LUC

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Spišskí Rytieri 9/2 81,82%
2 Patrioti Levice 7/4 63,64%
3 BKM Lučenec 7/4 63,64%
4 Iskra Svit 4/5 44,44%
5 BC Prievidza 3/6 33,33%
6 Inter Bratislava 3/7 30,00%
7 MBK Baník Handlová 2/7 22,22%