Majstrovstvá Slovenska kategórie U 12 – staršie minižiačky

Publikované: 03.07.2020 Autor: basket.sk

V dňoch 3.-5.7. sa v Košiciach uskutočnia Majstrovstvá Slovenska v kategórii starších minižiačok. Program finálového turnaja je nasledovný:

3.7. Hotelová akadémia, Košice

12:00 Young Angels U12 – ŠŠK Stará Ľubovňa 57 : 6 (20:0, 23:6, 14:0, 0:0)

14:00 MBK Ružomberok – BKM Junior UKF Nitra 58 : 19 (10:9, 26:2, 22:8, 14:16)

16:00 MBK Stará Turá – AKAPO Lučenec 67:37 (9:2, 21:10, 13:13, 24:10)

18:00 ŠBK Šamorín – CBK Minibuseurópa 54:49 (6:15, 16:12, 13:15, 19:7)

4.7. Hotelová akadémia, Košice

8:30 o 7. miesto BKM Junior UKF Nitra – ŠŠK Basket St.Ľubovňa 64:26 (15:5, 22:7, 18:7, 9:9)

10:30 o 5. miesto CBK Minibuseuropa Košice – AKAPO Lučenec 38:23 (5:9, 11:5, 10:4, 12:5)

4.7. Angels Aréna, Košice

13:00 Semifinále MBK Ružomberok – MBK Stará Turá 51:23 (16:3, 15:7, 10:2, 10:11)

15:00 Semifinále Young Angels U12 – ŠBK Šamorín 67:21 (21:2, 27:7, 10:10, 9:2)

5.7 Angels Aréna, Košice

8:30 O 3. miesto U12 D MBK Stará Turá – ŠBK Šamorín 30:53 (10:14, 9:15, 4:12, 7:12)

13:00 Finále U12 D Young Angels Košice U12 – MBK Ružomberok 47:32 (10:4, 5:10, 20:10, 12:8)

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

PDA PDA 74:82
06.02.2021
LUC LUC
SNV SNV 80:58
06.02.2021
HAN HAN
INT INT 76:61
06.02.2021
LEV LEV
HAN HAN 106:103
10.02.2021
SVT SVT
LUC LUC 76:77
10.02.2021
INT INT
LEV LEV 88:85
10.02.2021
SNV SNV
SNV SNV 27.02.2021 SVT SVT
LEV LEV 27.02.2021 LUC LUC
PDA PDA 27.02.2021 HAN HAN
LUC LUC 03.03.2021 SNV SNV
HAN HAN 03.03.2021 INT INT
SVT SVT 03.03.2021 PDA PDA

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 14/9 60,87%
2 Spišskí Rytieri 16/11 59,26%
3 Inter Bratislava 16/11 59,26%
4 BKM Lučenec 15/12 55,56%
5 Iskra Svit 12/12 50,00%
6 BC Prievidza 8/16 33,33%
7 MBK Baník Handlová 8/18 30,77%

ScoreBoard ...

SNV SNV 22:79
20.02.2021
SKP SKP
SAM SAM 72:65
20.02.2021
PNC PNC
YAK YAK 67:72
21.02.2021
RBK RBK
BPP BPP 27.02.2021 SKP SKP
SNV SNV 27.02.2021 UMB UMB
SNV SNV 13.03.2021 BPP BPP
SKP SKP 13.03.2021 UMB UMB
SAM SAM 13.03.2021 RBK RBK
PNC PNC 13.03.2021 YAK YAK

Skupina o 1.-4.miesto ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 8/2 80,00%
2 MBK Ružomberok 7/3 70,00%
3 YOUNG ANGELS Košice 3/7 30,00%
4 ŠBK Šamorín 2/8 20,00%

Skupina o 5.-8.miesto ...

# Tím V/P %
1 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 9/0 100,00%
2 BAM Poprad 6/3 66,67%
3 BK ŠK UMB Banská Bystrica 3/5 37,50%
4 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/10 0,00%

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 13/1 92,86%
2 MBK Ružomberok 12/2 85,71%
3 YOUNG ANGELS Košice 11/3 78,57%
4 ŠBK Šamorín 8/6 57,14%
5 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 6/8 42,86%
6 BAM Poprad 4/10 28,57%
7 BK ŠK UMB Banská Bystrica 2/12 14,29%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/14 0,00%