Spoločná 1. liga žien a Junioriek spoznala svojich semifinalistov

Publikované: 29.06.2020

Víkendové zápasy štvťfinále 1. ligy žien a Junioriek U19 určili účastníkov semifinále. K MBK Stará Turá, ktorá postúpila priamo, sa pripojili BK ŠK UMB Banská Bystrica, Young Angels Košice U19, a ZŠ Zvolen-ŠKP 08. O postup do semifinále sa bojovalo v dvojzápasoch hraných systémom doma vonku, pričom o postpujúcom rozhodovalo celkové skóre.

Priebeh štvrťfinále:

24.6. ŠKBD Spišská Nová Ves (J) : YOUNG ANGELS U19 Košice (J) 50:72 (27:35)
27.6. YOUNG ANGELS U19 Košice (J) : ŠKBD Spišská Nová Ves (J) 74:37 (32:16)

Posúpilo družstvo Young Angels U19 Košice po dvoch víťazstvách s celkovým skóre 146:87.

24.6. ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B. Bystrica (J) : CBK Minibuseuropa Košice 80:52 (36:25)
27.6. CBK Minibuseuropa Košice : ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B. Bystrica (J) 59:48 (33:22)

Postúpilo družstvo ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B. Bystrica s bilanciou 1 výhra, 1 prehra a skóre 128:111.

24.6. BK Slovan Bratislava : BK ŠK UMB Banská Bystrica 50:49 (32:31)
26.6. BK ŠK UMB Banská Bystrica : BK Slovan Bratislava 66:50 (33:20)

Postúpilo družstvo BK ŠK UMB Banská Bystrica s bilanciou 1 výhra, 1 prehra a skóre 115:100.

Zápasy semifinále:

1.7. BK ŠK UMB Banská Bystrica : MBK Stará Turá
1.7. ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J) : YOUNG ANGELS U19 Košice (J)

odvety:

4.7. MBK Stará Turá : BK ŠK UMB Banská Bystrica
5.7. YOUNG ANGELS U19 Košice (J) : ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

LEV LEV 82:88
10.04.2021
SVT SVT
INT INT 88:35
10.04.2021
PDA PDA
LUC LUC 94:87
10.04.2021
HAN HAN
INT INT 85:75
14.04.2021
LUC LUC
SVT SVT 110:107
14.04.2021
PDA PDA
LUC LUC 17.04.2021 INT INT
PDA PDA 17.04.2021 SVT SVT

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 22/14 61,11%
2 Spišskí Rytieri 22/14 61,11%
3 Iskra Svit 20/16 55,56%
4 Inter Bratislava 19/17 52,78%
5 BKM Lučenec 18/18 50,00%
6 BC Prievidza 14/22 38,89%
7 MBK Baník Handlová 11/25 30,56%

ScoreBoard ...

BPP BPP 49:35
07.04.2021
UMB UMB
PNC PNC 66:52
07.04.2021
YAK YAK
RBK RBK 75:47
07.04.2021
SKP SKP
YAK YAK 81:59
14.04.2021
SKP SKP
SAM SAM 79:47
14.04.2021
BPP BPP
UMB UMB 54:48
14.04.2021
SNV SNV
BPP BPP 65:63
16.04.2021
SAM SAM
RBK RBK 17.04.2021 PNC PNC
SNV SNV 17.04.2021 UMB UMB
SKP SKP 17.04.2021 YAK YAK

Skupina o 1.-4.miesto ...

# Tím V/P %
1 MBK Ružomberok 9/3 75,00%
2 Piešťanské Čajky 8/4 66,67%
3 YOUNG ANGELS Košice 5/7 41,67%
4 ŠBK Šamorín 2/10 16,67%

Skupina o 5.-8.miesto ...

# Tím V/P %
1 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 12/0 100,00%
2 BAM Poprad 8/4 66,67%
3 BK ŠK UMB Banská Bystrica 4/8 33,33%
4 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/12 0,00%

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 13/1 92,86%
2 MBK Ružomberok 12/2 85,71%
3 YOUNG ANGELS Košice 11/3 78,57%
4 ŠBK Šamorín 8/6 57,14%
5 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 6/8 42,86%
6 BAM Poprad 4/10 28,57%
7 BK ŠK UMB Banská Bystrica 2/12 14,29%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/14 0,00%