Spoločná 1. liga žien a Junioriek spoznala svojich semifinalistov

Publikované: 29.06.2020

Víkendové zápasy štvťfinále 1. ligy žien a Junioriek U19 určili účastníkov semifinále. K MBK Stará Turá, ktorá postúpila priamo, sa pripojili BK ŠK UMB Banská Bystrica, Young Angels Košice U19, a ZŠ Zvolen-ŠKP 08. O postup do semifinále sa bojovalo v dvojzápasoch hraných systémom doma vonku, pričom o postpujúcom rozhodovalo celkové skóre.

Priebeh štvrťfinále:

24.6. ŠKBD Spišská Nová Ves (J) : YOUNG ANGELS U19 Košice (J) 50:72 (27:35)
27.6. YOUNG ANGELS U19 Košice (J) : ŠKBD Spišská Nová Ves (J) 74:37 (32:16)

Posúpilo družstvo Young Angels U19 Košice po dvoch víťazstvách s celkovým skóre 146:87.

24.6. ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B. Bystrica (J) : CBK Minibuseuropa Košice 80:52 (36:25)
27.6. CBK Minibuseuropa Košice : ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B. Bystrica (J) 59:48 (33:22)

Postúpilo družstvo ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B. Bystrica s bilanciou 1 výhra, 1 prehra a skóre 128:111.

24.6. BK Slovan Bratislava : BK ŠK UMB Banská Bystrica 50:49 (32:31)
26.6. BK ŠK UMB Banská Bystrica : BK Slovan Bratislava 66:50 (33:20)

Postúpilo družstvo BK ŠK UMB Banská Bystrica s bilanciou 1 výhra, 1 prehra a skóre 115:100.

Zápasy semifinále:

1.7. BK ŠK UMB Banská Bystrica : MBK Stará Turá
1.7. ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J) : YOUNG ANGELS U19 Košice (J)

odvety:

4.7. MBK Stará Turá : BK ŠK UMB Banská Bystrica
5.7. YOUNG ANGELS U19 Košice (J) : ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

LEV LEV 93:79
17.10.2020
HAN HAN
SNV SNV 97:71
17.10.2020
PDA PDA
INT INT 102:89
17.10.2020
SVT SVT
HAN HAN 74:73
21.10.2020
LUC LUC
PDA PDA 75:72
21.10.2020
INT INT
SVT SVT 94:74
21.10.2020
LEV LEV
SVT SVT 24.10.2020 LUC LUC
PDA PDA 24.10.2020 LEV LEV
SNV SNV 24.10.2020 INT INT
HAN HAN 28.10.2020 SNV SNV
LUC LUC 28.10.2020 PDA PDA
LEV LEV 28.10.2020 INT INT

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Spišskí Rytieri 5/1 83,33%
2 BKM Lučenec 4/2 66,67%
3 Patrioti Levice 3/3 50,00%
4 Iskra Svit 3/3 50,00%
5 Inter Bratislava 2/4 33,33%
6 MBK Baník Handlová 2/4 33,33%
7 BC Prievidza 2/4 33,33%