SBA 3x3 Tour obsahuje päť turnajov, prihlasovanie je spustené

Publikované: 22.06.2020 Autor: 3x3 SBA Foto: 3x3slovakbasket

3x3 basketbal (Foto: IG 3x3slovakbasket)

Slovenská basketbalová asociácia pozorne sledovala vývoj situácie a nesmierne sa teší z uvoľnenia opatrení až do takej miery, že je možné spustiť prihlasovanie na blížiaci sa ročník našej 3×3 basketbalovej tou­r.

Žiaľ, situácia vo svete nám nedovoľuje intenzívnu spoluprácu s Českou basketbalovou federáciou a participáciu na projekte CENTRAL EUROPE TOUR. Po dohode oboch strán sme sa rozhodli ísť tento rok každý svoju vlastnú tour.

Pripravili sme pre Vás 5 turnajov po celom Slovensku s tradičným finále v bratislavskej Eurovea. SBA 3×3 TOUR zavíta do Serede, Handlovej, Komárna, Trenčína a Košíc.

V piatich regionálnych kolách sa bude bojovať o finálové miestenky v kategóriách MUŽI, ŽENY, U18 CHLAPCI a U18 DIEVČATÁ.

Požiadali sme o pridelenie statusu „SATELITE“, čo znamená, že víťaz SBA 3×3 TOUR 2020 v mužskej kategórii získa miestenku na jednom z turnajov „CHALLENGER“ , kde zabojuje o miestenku na prestížnu WORLD TOUR.

V hre sú však aj zaujímavé finančne odmeny v kategóriách MUŽI/ŽENY a vecné ceny v mládežníckych kategóriách. Slovenská basketbalová asociácia myslí aj na najmladšie kategórie a v spolupráci s jednotlivými lokálnymi organizátormi pripravuje kategórie U15 a mladší.

Prihlasovanie na jednotlivé turnaje je spustené na tomto linku .

Nezabudnite, potrebujete mať vytvorený a potvrdený profil tu :

Program SBA 3×3 TOUR 2020

  • 11.7 Sereď Cup 2020 – Námestie slobody
  • 18.7. Komárno – Námestie gen. Klapku
  • 25.7. Handlová – People streetball cup 2020 – Námestie baníkov
  • 1.8. Košice – Terasa Streetbasket 2020 – OC Galéria
  • 8.8. Trenčín – OC Laugaricio
  • 15.8. FINÁLE – Bratislava, Eurovea (SATELITE)
 
www.3x3sba.com