Kto, kedy a s kým. Pozrite si kompletný program M-SR v mládežníckych kategóriách

Publikované: 14.06.2020 Autor: Basket.sk/SBA

Turnaj partnerských miest, Michalovce 2019 (Foto: michalovce.sk)

V súlade s rozhodnutiami Hracej komisie SBA – C č. 242. – 247. (aj vrátane žrebovania) a na základe zaslaných záväzných vyjadrení, potvrdení k účasti družstiev na M-SR v mládežníckych kategóriách si vás dovoľujeme informovať o konkrétnom nasadení družstiev v jednotlivých turnajoch.

Konkrétny časový harmonogram aj s miestami konania zápasov zašle organizátor s prihliadnutím na dopravné spojenie najmä z väčších vzdialeností.

Juniori U19

24. 07. 2020

  • Inter Bratislava (1) – BKM SPU Nitra (4)
  • BK 04 AC LB SNV (2) – ŠBK Junior Levice (3)

25. 07. 2020

  • BKM SPU Nitra (4) – ŠBK Junior Levice (3)
  • Inter Bratislava (1) – BK 04 AC LB SNV (2)

26. 07. 2020

  • BK 04 AC LB SNV (2) – BKM SPU Nitra (4)
  • ŠBK Junior Levice (3) – Inter Bratislava (1)

Juniorky U19

24. 07. 2020

  • Young Angels U19 Košice (1) – ŠKBD Spišská Nová Ves (4)
  • ZŠ Zvolen – ŠKP 08 B.Bystrica (2) – BK AŠK Slávia Trnava (3)

25. 07. 2020

  • ŠKBD Spišská Nová Ves (4) – BK AŠK Slávia Trnava (3)
  • Young Angels U19 Košice (1) – ZŠ Zvolen – ŠKP 08 B.Bystrica (2)

26. 07. 2020

  • ZŠ Zvolen – ŠKP 08 B.Bystrica (2) – ŠKBD Spišská Nová Ves (4)
  • BK AŠK Slávia Trnava (3) – Young Angels U19 Košice (1)

Kadeti U17

03. 07. 2020

  • 1./ BKM Iskra Svit (2V) – MBK AŠK Slávia Trnava (3Z)
  • 2./ ŠBK Junior Levice (2Z) – BK 04 AC LB SNV (3V)
  • 3./ KB Košice (1V) – BBK Bánovce n/Bebravou (4Z)
  • 4./ Inter Bratislava (1Z) – Diawin Košice (4V)

04. 07. 2020

  • 5./ o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
  • 6./ o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže

o 1.-4.miesto

  • 7./ víťaz 3. – víťaz 2.
  • 8./ víťaz 4. – víťaz 1.

05. 07. 2020

  • 9./ o 3. miesto prehra 7. – prehra 8.
  • 10./ finále víťaz 8. – víťaz 7.

Kadetky U17

10. 07. 2020

  • 1./ ŠKBD SNV (2V) – MBK Stará Turá (3Z)
  • 2./ BK AŠK Slávia Trnava (2Z) – CBK Minibuseuropa Košice (3V)
  • 3./ Young Angels U17 Košice (1V) – BKM Junior UKF Nitra (4Z)
  • 4./ ŠKP 08 B.Bystrica – ZŠ Zvolen (1Z) – BAM Poprad (4V)

11. 07. 2020

  • 5./ o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
  • 6./ o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže

o 1.-4.miesto:

  • 7./ víťaz 3. – víťaz 2.
  • 8./ víťaz 4. – víťaz 1.

12. 07. 2020

  • 9./ o 3. miesto prehra 7. – prehra 8.
  • 10./ finále víťaz 8. – víťaz 7.

Starší žiaci U15

17. 07. 2020

  • 1./ BKM Iskra Svit (2V) – BK Lokomotíva Sereď (3Z)
  • 2./ MBA Prievidza (2Z) – rieši sa (3V)
  • 3./ Diawin Košice (1V) – ŠBK Junior Levice (4Z)
  • 4./ Inter Bratislava (1Z) – rieši sa (4V)

18. 07. 2020

  • 5./ o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
  • 6./ o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže

o 1.-4.miesto:

  • 7./ víťaz 3. – víťaz 2.
  • 8./ víťaz 4. – víťaz 1.

19. 07. 2020

  • 9./ o 3. miesto prehra 7. – prehra 8.
  • 10./ finále víťaz 8. – víťaz 7.

Staršie žiačky U15

17. 07. 2020

  • 1./ BK Slovan Bratislava (2Z) – BAM Poprad (3V)
  • 2./ CBK Minibuseuropa Košice (1V) – BK ŠKP 08 B.Bystrica (4Z)
  • 3./ BK AŠK Slávia Trnava (1Z) – ŠŠK Basket St.Ľubovňa (4V)
  • 4./ Young Angels U15 Košice (2V) – BK Klokani Ivanka p/D (3Z)

18. 07. 2020

  • 5./ o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
  • 6./ o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže

o 1.-4.miesto:

  • 7./ víťaz 3. – víťaz 2.
  • 8./ víťaz 4. – víťaz 1.

19. 07. 2020

  • 9./ o 3. miesto prehra 7. – prehra 8.
  • 10./ finále víťaz 8. – víťaz 7.

Žiaci U14

06. 07. 2020

  • 1./ B.S.C. Bratislava (4) – RIM Basket Košice (5)
  • 2./ MBA Prievidza (3) – BK Lokomotíva Sereď (6)
  • 3./ Inter Bratislava (2) – BA Čaňa (7)
  • 4./ MŠK BK Žiar n/H (1) – BBK Bánovce n/B (8)

07. 07. 2020

  • 5./ o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
  • 6./ o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže

o 1.-4.miesto:

  • 7./ víťaz 3. – víťaz 2.
  • 8./ víťaz 4. – víťaz 1.

08. 07. 2020

  • 9./ o 3. miesto prehra 7. – prehra 8.
  • 10./ finále víťaz 8. – víťaz 7.

Žiačky U14

06. 07. 2020

  • 1./ Young Angels U14 Košice (2V) – Piešťanské Čajočky (3Z)
  • 2./ ŠBK GREEN Šamorín (2Z) – BAM Poprad (3V)
  • 3./ MBK Ružomberok (1V) – BA Čaňa (4Z)
  • 4./ BK AŠK Slávia Trnava (1Z) – Young Angels U13 Košice (4V)

07. 07. 2020

  • 5./ o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
  • 6./ o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže

o 1.-4.miesto:

  • 7./ víťaz 3. – víťaz 2.
  • 8./ víťaz 4. – víťaz 1.

08. 07. 2020

  • 9./ o 3. miesto prehra 7. – prehra 8.
  • 10./ finále víťaz 8. – víťaz 7.

Mladší žiaci U13

13. 07. 2020

  • 1./ MŠK BK Žiar n/H (4) – RIM Basket Košice (5)
  • 2./ MBA Prievidza (3) – ABOVIA 96 Košice (6)
  • 3./ BK Lokomotíva Sereď (2) – BK Gabko Senec (7)
  • 4./ Inter Bratislava „čierni“ (1) – BA Čaňa (8)

14. 07. 2020

  • 5./ o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
  • 6./ o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže

o 1.-4.miesto:

  • 7./ víťaz 3. – víťaz 2.
  • 8./ víťaz 4. – víťaz 1.

15. 07. 2020

  • 9./ o 3. miesto prehra 7. – prehra 8.
  • 10./ finále víťaz 8. – víťaz 7.

Mladšie žiačky U13

13. 07. 2020

  • 1./ BKM Petržalka – Five Stars (4) – BK AŠK Slávia Trnava (5)
  • 2./ ŠBK Šamorín (3) – MBK Ružomberok (6)
  • 3./ Young Angels U13 Košice (2) – MBK Stará Turá (7)
  • 4./ BK ŠKP 08 B.Bystrica (1) – Young Angels U12 Košice (8)

14. 07. 2020

  • 5./ o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
  • 6./ o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže

o 1.-4.miesto

  • 7./ víťaz 3. – víťaz 2.
  • 8./ víťaz 4. – víťaz 1.

15. 07. 2020

  • 9./ o 3. miesto prehra 7. – prehra 8.
  • 10./ finále víťaz 8. – víťaz 7.

Starší mini U12

10. 07. 2020

  • 1./ BBK Bánovce n/B (4) – B.S.C. Yellow Bratislava (5)
  • 2./ Inter Bratislava (3) – MBK Liptovský Mikuláš (6)
  • 3./ ŠBK Galaxy Košice (2) – BK 04 AC LB SNV (7)
  • 4./ MBA Prievidza (1) – RIM Basket Košice (8)

11. 07. 2020

  • 5./ o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
  • 6./ o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže

o 1.-4.miesto

  • 7./ víťaz 3. – víťaz 2.
  • 8./ víťaz 4. – víťaz 1.

12. 07. 2020

  • 9./ o 3. miesto prehra 7. – prehra 8.
  • 10./ finále víťaz 8. – víťaz 7.

Staršie mini U12

03. 07. 2020

  • 1./ Young Angels U12 Košice (1) – ŠŠK Basket St.Ľubovňa (8)
  • 2./ MBK Ružomberok (2) – BKM Junior UKF Nitra (7)
  • 3./ MBK Stará Turá (3) – AKAPO Lučenec (6)
  • 4./ ŠBK Šamorín (4) – CBK Minibuseuropa Košice (5)

04. 07. 2020

  • 5./ o 7.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najhoršiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže
  • 6./ o 5.miesto hrajú dve porazené družstvá zo štvrťfinále, ktoré majú najlepšiu percentuálnu úspešnosť podľa konečnej tabuľky základnej časti súťaže

o 1.-4.miesto:

  • 7./ víťaz 3. – víťaz 2.
  • 8./ víťaz 4. – víťaz 1.

05. 07. 2020

  • 9./ o 3. miesto prehra 7. – prehra 8.
  • 10./ finále víťaz 8. – víťaz 7.
 
SBA Autorské práva slovakbasket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu slovakbasket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

SVT SVT 84:94
24.10.2020
LUC LUC
SNV SNV 80:50
24.10.2020
INT INT
PDA PDA 76:75
24.10.2020
LEV LEV
LUC LUC 77:71
28.10.2020
PDA PDA
HAN HAN 76:78
28.10.2020
SNV SNV
LEV LEV 88:80
28.10.2020
INT INT
SVT SVT 31.10.2020 HAN HAN
INT INT 31.10.2020 LUC LUC
SNV SNV 31.10.2020 LEV LEV
SVT SVT 07.11.2020 SNV SNV
HAN HAN 07.11.2020 PDA PDA
LUC LUC 07.11.2020 LEV LEV

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Spišskí Rytieri 7/1 87,50%
2 BKM Lučenec 6/2 75,00%
3 Patrioti Levice 4/4 50,00%
4 Iskra Svit 3/4 42,86%
5 BC Prievidza 3/5 37,50%
6 MBK Baník Handlová 2/5 28,57%
7 Inter Bratislava 2/6 25,00%