V súťaži kadetiek začala nadstavbová časť

Publikované: 04.02.2020 Autor: Basket.sk Foto: Marek Findrik

YOUNG ANGELS U17 Košice vs. BK AŠK Slávia U17 Trnava (Foto: Marek Findrik)

1.liga Kadetky U17, skupina o 1.-8.miesto

01.02.2020 – 1.kolo

CBK Minibuseuropa Košice – ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen 65:48 (32:25)
Najviac bodov: Daňková 20, Škvareková 10 – Kollárová 11, Iliašová 9

Young Angels U17 Košice – BK AŠK Slávia Trnava 80:36 (39:17)
Najviac bodov: Majorošová 13, Mišinská a Kolesárová po 12 – Dobošová 17, Jančovičová 10

MBK Stará Turá – ŠKBD Spišská Nová Ves 62:58 (29:23)
Najviac bodov: Gergelyová 15, Vandlíková 14 – Jarošová 25, Pokrievková 15

BKM Junior UKF Nitra – BAM Poprad 72:42 (48:21)
Najviac bodov: Svoradová 24, Gažiová 21 – Sagalincová 8, Kmetoniová 7

02.02.2020 – 2.kolo

CBK Minibuseuropa Košice – BK AŠK Slávia Trnava 64:65 (42:29)
Najviac bodov: Daňková 20, Tomajková 14 – Dobošová 25, Beňová 16

Young Angels U17 Košice – ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen 66:65 (30:34)
Najviac bodov: Kolesárová 24, Majorošová 10 – Janštová 25, Iliašová 12

MBK Stará Turá – BAM Poprad 71:65 (43:32)
Najviac bodov: Mikudíková 15, Ostrovská 14 – Sagalincová a Dlugošová po 11

BKM Junior UKF Nitra – ŠKBD Spišská Nová Ves 55:52 (35:22)
Najviac bodov: Brázdilová 19, Svoradová 17 – Jarošová a Pokrievková po 19

Priebežná tabuľka skupiny o 1.-8.miesto po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Young Angels U17 Košice

2

2

0

146

101

4

2

BKM Junior UKF Nitra

2

2

0

127

94

4

3

MBK Stará Turá

2

2

0

133

123

4

4

BK AŠK Slávia Trnava

2

1

1

101

144

3

5

CBK Minibuseuropa Košice

2

1

1

129

113

3

6

ŠKBD Spišská Nová Ves

2

0

2

110

117

2

7

ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen

2

0

2

113

131

2

8

BAM Poprad

2

0

2

107

143

2


1.liga Kadetky U17, skupina o 9.-15.miesto

01.02.2020 – 1.kolo

BK Lokomotíva Sereď – MBK Ružomberok 103:41 (57:19)
Najviac bodov: Jakubčeková 24, Žemlová 19 – Kubáňová 12, Vrťová 10

BK Slovan Bratislava – voľno

TYDAM UPJŠ Košice – Young Angels U16 Košice 44:49 (20:28)
Najviac bodov: Olejníková 9, Tresová 8 – Szmereková 16, A.Chovaníková 9

BKM Bardejov – ŽBK Rožňava
Termín dohrávky rieši HK SBA.

02.02.2020 – 2.kolo

BK Lokomotíva Sereď – voľno

BK Slovan Bratislava – MBK Ružomberok 54:48 (32:23)
Najviac bodov: Ághová 16, Hudecová 9 – Kubáňová 10, Sliacka 9

TYDAM UPJŠ Košice – ŽBK Rožňava
Termín dohrávky rieši HK SBA.

BKM Bardejov – Young Angels U16 Košice 33:65 (12:32)
Najviac bodov: Kundrátová 8, Benková-Rybárová 7 – Gumanová 15, Jakabová 13

Priebežná tabuľka skupiny o 9.-15.miesto po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

9

Young Angels U16 Košice

2

2

0

114

77

4

10

BK Lokomotíva Sereď

1

1

0

103

41

2

11

BK Slovan Bratislava

1

1

0

54

48

2

12

MBK Ružomberok

2

0

2

89

157

2

13

TYDAM UPJŠ Košice

1

0

1

44

49

1

14

BKM Bardejov

1

0

1

33

65

1

15

ŽBK Rožňava

0

0

0

0

0

0

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.