Starší žiaci Lokomotívy Sereď vedú tabuľku na západe, no Inter a Prievidza odohrali o zápas menej

Publikované: 26.11.2019 Autor: Basket.sk Foto: fb bkasklokosered

BK Lokomotíva U15 Sereď vs. ŠBK Junior U15 Levice (Foto: fb bkasklokosered)

Starší žiaci U15, skupina Západ

12.11.2019 – 3.kolo, dohrávka

MBA Prievidza – ŠBK Handlová 75:56 (41:24)
Najviac bodov: Barnák 18, Urban 13 – Murcin 23, Ondrejka 16

23.11.2019 – 9.kolo

B.S.C. Bratislava – Inter Bratislava
Dohrávka 26.11.2019!

MBA Prievidza – MBK Karlovka Bratislava 106:45 (53:26)
Najviac bodov: Králik 19, Barnák 16 – Bačiak 16, Vdoviak 13

ŠBK Handlová – BK Pezinok 69:45 (36:20)
Najviac bodov: Murcin 15, Máčai 14 – Koller 23, Václavík 6

BK Lokomotíva Sereď – BK Junior Komárno 95:69 (55:27)
Najviac bodov: Rumpík 36, Šimko 23 – Gyuricsek 27, Gergely 15

TJ Družba Piešťany (MS) – ŠBK Junior Levice 37:74 (18:32)
Najviac bodov: Studený 13, Pabiš 12 – Kováčik 27, Frtús 10

24.11.2019 – 10.kolo

MBA Prievidza – BK Pezinok 105:48 (54:19)
Najviac bodov: Králik 27, Urban a Barnák po 23 – Stanko 11, Koller 10

ŠBK Handlová – MBK Karlovka Bratislava 89:58 (49:27)
Najviac bodov: Ondrejka 16, Máčai 14 – Junek 24, Vdoviak 15

BK Lokomotíva Sereď – ŠBK Junior Levice 99:82 (50:43)
Najviac bodov: Šimko 35, Broškovič 25 – Kováčik 37, Kulčár 17

TJ Družba Piešťany (MS) – BK Junior Komárno 41:85 (17:48)
Najviac bodov: Pavlík 17, Studený 8 – Šipula 24, Gyuricsek 18

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 10.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK Lokomotíva Sereď

9

8

1

725

561

17

2

Inter Bratislava

8

7

1

646

368

15

3

MBA Prievidza

8

7

1

706

457

15

4

ŠBK Junior Levice

9

6

3

748

593

15

5

ŠBK Handlová

8

4

4

583

495

12

6

BK Pezinok

9

3

6

493

709

12

7

BK Junior Komárno

7

4

3

515

441

11

8

B.S.C. Bratislava

8

2

6

560

694

10

9

MBK Karlovka Bratislava

9

1

8

484

734

10

10

TJ Družba Piešťany (MS)

9

0

9

331

739

9


Starší žiaci U15, skupina Východ

21.12.2019 – 13.kolo, predohrávka

RIM Basket Košice – BKM Iskra Svit 29:105 (8:54)
Najviac bodov: Varga 10, Lacko, Ručinský po 6 – Matušek 29, Blaško 23

23.11.2019 – 9.kolo

RIM Basket Košice – TYDAM UPJŠ Košice 87:35 (42:14)
Najviac bodov: Kisty 23, Ručinský 14 – Šipoš 14, Pauliak 6

1.BK Humenné – voľno

Diawin Košice – ŠKP BBC Banská Bystrica 95:39 (44:23)
Najviac bodov: Lévay a Šimoňák po 24 – Kašper 23, Baláž 6

BK 04 AC Spišská Nová Ves – IMC Slovakia Považská Bystrica 66:50 (35:31)
Najviac bodov: Jašš 14, Gracia 11 – Blaško 22, Kovár a Oravec po 8

BKM Iskra Svit – MBK Victoria Žilina 136:33 (64:13)
Najviac bodov: Blaško 32, Matušek 26 – Tulák 17, Chebeň 10

24.11.2019 – 10.kolo

1.BK Humenné – ŠKP BBC Banská Bystrica 39:47 (18:18)
Najviac bodov: Demko 12, Soták 8 – Kašper 24, Caban 17

Diawin Košice – voľno

BK 04 AC Spišská Nová Ves – MBK Victoria Žilina 61:47 (36:16)
Najviac bodov: Jasečko 15, Smatana 11 – Tulák 22, Chebeň 17

BKM Iskra Svit – IMC Slovakia Považská Bystrica 121:42 (71:12)
Najviac bodov: Matušek 29, Horák 23 – Blaško 13, Ondrásky 11

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 10.kole a predohrávkach:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Diawin Košice

9

9

0

919

280

18

2

BKM Iskra Svit

9

8

1

887

411

17

3

ŠKP BBC Banská Bystrica

8

6

2

534

441

14

4

IMC Slovakia Považská Bystrica

8

4

4

515

517

12

5

1.BK Humenné

9

3

6

427

590

12

6

MBK Victoria Žilina

8

3

5

461

550

11

7

BK 04 AC Spišská Nová Ves

7

3

4

360

499

10

8

RIM Basket Košice

9

1

8

429

711

10

9

TYDAM UPJŠ Košice

7

0

7

203

736

7

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.