Kadeti MBA Prievidza cez víkend s dvoma víťazstvami

Publikované: 20.11.2019 Autor: Basket.sk Foto: Ladislav Szibilla

MBA Prievidza U17 vs. MŠK BK Žiar nad Hronom U17 (Foto: Ladislav Szibilla)

1.liga Kadeti U17, skupina Západ

16.11.2019 – 9. kolo

MBK Karlovka Bratislava – MBK AŠK Slávia Trnava 42:86 (24:46)
Najviac bodov: Paulis 17, Trenka 8 – Kiss 18, Novák 15

MBA Prievidza – MŠK BK Žiar nad Hronom 92:52 (44:23)
Najviac bodov: Bakoš 20, Géczy 16 – Balogh 20, Holic 12

ŠBK Handlová – ŠKP BBC Banská Bystrica 101:75 (48:43)
Najviac bodov: Máčai 25, Beláň 13 – Smädo 22, Kosmeľ 14

BBK Bánovce nad Bebravou – Inter Bratislava
Dohrávka 04.12.2019!

ŠBK Junior Levice – B.S.C. Bratislava 125:54 (63:30)
Najviac bodov: Krajčovič 33, Misal 20 – Šuga 13, Kurák 11

17.11.2019 – 10. kolo

MBA Prievidza – ŠKP BBC Banská Bystrica 98:62 (51:32)
Najviac bodov: Kielar 20, Kabina 17 – Brhlík 20, Smädo 16

ŠBK Handlová – MŠK BK Žiar nad Hronom 80:92 (45:51)
Najviac bodov: Beláň 27, Máčai 19 – Šonkoľ 25, Balogh 18

BBK Bánovce nad Bebravou – B.S.C. Bratislava 89:39 (50:12)
Najviac bodov: Urban 26, Jancusko 25 – Kurák 10, Kilian 8

ŠBK Junior Levice – Inter Bratislava 54:84 (28:45)
Predohrané 31.10.2019!

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 10.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠBK Junior Levice

9

8

1

835

520

17

2

BBK Bánovce n/Bebravou

8

7

1

691

434

15

3

Inter Bratislava

7

7

0

677

295

14

4

MBK AŠK Slávia Trnava

8

5

3

697

496

13

5

B.S.C. Bratislava

9

4

5

608

791

13

6

MBA Prievidza

8

3

5

543

619

11

7

MBK Karlovka Bratislava

8

3

5

486

594

11

8

MŠK BK Žiar na/Hronom

9

2

7

579

770

11

9

ŠKP BBC B.Bystrica

9

0

9

502

885

9

10

ŠBK Handlová

5

1

4

315

529

6


1.liga Kadeti U17, skupina Východ

13.11.2019 – 2. kolo, dohrávka

Diawin Košice – ABOVIA 96 Košice 107:58 (71:35)
Najviac bodov: Rusinko 29, Kollár 13 – Šedivý 36, Mikulák 8

16.11.2019 – 9. kolo

MBK Liptovský Mikuláš – MBK Victoria Žilina 37:56 (17:31)
Najviac bodov: Pavkovček 10, Tomo 6 – Erben 16, Kadaši 11

KB Košice – Diawin Košice 102:56 (56:21)
Najviac bodov: Vančo 26, Halász 17 – Košťál 11, Petrík 10

1.BK Michalovce – voľno

TYDAM UPJŠ Košice – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 61:86 (26:37)
Najviac bodov: Pudelský 20, Vass 15 – Bartoš 19, Barbuščák 18

ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Svit 42:114 (15:72)
Najviac bodov: Hegedüš 10, Mikulák 9 – M. Horák 23, Németh 22

17.11.2019 – 10. kolo

KB Košice – 1.BK Michalovce 98:37 (50:22)
Najviac bodov: Nevlaha 22, Mazák 15 – Jasovský 13, Serenčko, Hakala a Tertinský po 5

Diawin Košice – voľno

TYDAM UPJŠ Košice – BKM Iskra Svit 53:84 (12:46)
Najviac bodov: Vass 24, Nedbálek 6 – Čmil 17, Kester 14

ABOVIA 96 Košice – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 43:84 (25:49)
Najviac bodov: Šedivý 23, Ferdinandy 11 – Jakubek 18, Hasaj 15

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 10.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

KB Košice

8

8

0

852

369

16

2

BKM Iskra Svit

8

7

1

668

489

15

3

MBK Victoria Žilina

8

6

2

528

456

14

4

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

8

5

3

612

543

13

5

MBK Liptovský Mikuláš

8

4

4

485

564

12

6

Diawin Košice

8

3

5

515

564

11

7

1.BK Michalovce

8

2

6

484

578

10

8

ABOVIA 96 Košice

8

1

7

403

726

9

9

TYDAM UPJŠ Košice

8

0

8

386

644

8

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

YAK YAK 30.09.2020 BPP BPP
RBK RBK 30.09.2020 SNV SNV
PNC PNC 30.09.2020 UMB UMB
PNC PNC 03.10.2020 RBK RBK
BPP BPP 03.10.2020 UMB UMB
SAM SAM 03.10.2020 YAK YAK