Na Východe dominujú Young Angels, na Západe tím Bystrice a Zvolena

Publikované: 12.11.2019 Autor: Basket.sk

BK ŠKP 08 Banská Bystrica (Foto: fb bkskp08banskabystrica)

1.liga Kadetky U17, skupina Západ

9.11.2019 – 7.kolo

ŠKP 08 Banská Bystrica.-ZŠ Zvolen – voľno

BKM Junior UKF Nitra – MBK Ružomberok 58:48 (24:20)
Najviac bodov: Svoradová 25, Gažiová 20 – Kubáňová 15, Lukáčová 10

BK AŠK Slávia Trnava – BK Lokomotíva Sereď 51:47 (22:30)
Najviac bodov: Majerová 15, Pučíková 13 – Užovičová 13, Žemlová 9

MBK Stará Turá – BK Slovan Bratislava 56:64 (34:24)
Najviac bodov: Vandlíková 17, Kubinová 15 – Ághová 17, Danišková 12

10.11.2019 – 8.kolo

BKM Junior UKF Nitra – voľno

ŠKP 08 Banská Bystrica.-ZŠ Zvolen – MBK Ružomberok 87:47 (48:21)
Najviac bodov: Janštová 25, Droppová a Syčová po 13 – Kubáňová 19, Kajdová 10

MBK Stará Turá – BK Lokomotíva Sereď 72:61 (40:34)
Najviac bodov: Vandlíková 21, Ostrovská 18 – Jakubčeková 15, Užovičová 14

BK AŠK Slávia Trnava – BK Slovan Bratislava 76:57 (47:40)
Najviac bodov: Valová 18, Gavláková 15 – Polláková 16, Lackóová 12

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 8.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen

6

6

0

509

313

12

2

MBK Stará Turá

7

5

2

471

420

12

3

BK AŠK Slávia Trnava

7

5

2

448

390

12

4

BKM Junior UKF Nitra

6

4

2

402

346

10

5

BK Lokomotíva Sereď

7

2

5

427

430

9

6

BK Slovan Bratislava

7

2

5

421

489

9

7

MBK Ružomberok

8

0

8

331

621

8


1.liga Kadetky U17, skupina Východ

9.11.2019 – 7.kolo

BAM Poprad – ŽBK Rožňava 105:41 (52:22)
Najviac bodov: Dlugošová 21, Ni. Michlíková 17 – Viglaská 13, Suchá 10

ŠKBD Spišská Nová Ves – CBK Minibuseuropa Košice
Dohrávka 12.11.2019!

YOUNG ANGELS U17 Košice – TYDAM UPJŠ Košice 87:31 (51:17)
Najviac bodov: Rebejová 16, Paulovičová 14 – Mackulínová 5, Huliková, Harčarová, Tresová, Olejníková a Králová po 4

YOUNG ANGELS U16 Košice – BKM Bardejov 139:19 (65:11)
Najviac bodov: Gumanová 25, Szmereková 20 – S. Lindemanová 5, Kundrátová a Klimová po 4

10.11.2019 – 8.kolo

ŠKBD Spišská Nová Ves – ŽBK Rožňava 76:42 (47:19)
Najviac bodov: Dulovičová 17, Matúšová 13 – Viglaská 22, Anderová 6

BAM Poprad – CBK Minibuseuropa Košice 45:35 (18:21)
Predohrané 29.10.2019!

YOUNG ANGELS U16 Košice – TYDAM UPJŠ Košice 60:54 (33:17)
Najviac bodov: Szmereková 19, Laubertová 13 – Žondorová 10, Tresová 9

YOUNG ANGELS U17 Košice – BKM Bardejov 132:24 (74:10)
Najviac bodov: Kupčová 24, S. Mačičáková 21 – Kundratová 11, Kratochvillová, Klimová a S. Lindemanová po 3

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 8.kole a predohrávkach:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

YOUNG ANGELS U17 Košice

10

10

0

848

366

20

2

BAM Poprad

8

6

2

530

360

14

3

YOUNG ANGELS U16 Košice

10

4

6

631

499

14

4

ŠKBD Spišská Nová Ves

7

6

1

483

357

13

5

CBK Minibuseuropa Košice

7

4

3

483

375

11

6

TYDAM UPJŠ Košice

8

2

6

422

520

10

7

ŽBK Rožňava

8

1

7

378

568

9

8

BKM Bardejov

8

0

8

222

952

8


 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

INT INT 26.09.2020 SNV SNV
LEV LEV 26.09.2020 PDA PDA
LUC LUC 26.09.2020 SVT SVT

ScoreBoard ...

SAM SAM 30.09.2020 SKP SKP
YAK YAK 30.09.2020 BPP BPP
UMB UMB 30.09.2020 PNC PNC
RBK RBK 30.09.2020 SNV SNV