Východnú skupinu 1. ligy kadetov vedie bez prehry tím KB Košice

Publikované: 04.11.2019 Autor: Basket.sk

KB Košice logo (Foto: Facebook Basketbalového klubu KB Košice)

1.liga Kadeti U17, skupina Západ

2.11.2019 – 7.kolo

BBK Bánovce nad Bebravou – ŠBK Junior Levice 67:72 (34:32)
Najviac bodov: Jancusko 20, Lagin 18 – Slamka 22, Bielik 13

Inter Bratislava – MBA Prievidza 89:53 (55:18)
Najviac bodov: Borodovčák 18, Minarovjech 17 – Sýkora 16, Kielar 15

B.S.C. Bratislava – ŠBK Handlová
Dohrávka 6.11.2019!

MŠK BK Žiar nad Hronom – MBK Karlovka Bratislava 55:81 (31:45)
Najviac bodov: Šonkoľ 14, Balogh 12 – Paulis 32, Vlk, Brutenič a Trenka po 11

ŠKP BBC Banská Bystrica – MBK AŠK Slávia Trnava 65:95 (41:48)
Najviac bodov: Smädo 18, Zajíček 17 – Chmelan 22, A. Šimko 19

3.11.2019 – 8.kolo

ŠBK Handlová – Inter Bratislava
Dohrávka 22.11.2019!

B.S.C. Bratislava – MBA Prievidza 77:74 (41:37)
Najviac bodov: Kurák 30, Sás 19 – Kielar 24, Sýkora 19

MŠK BK Žiar nad Hronom – MBK AŠK Slávia Trnava 71:106 (30:52)
Najviac bodov: Balogh 15, Žemla 12 – Chmelan 22, Zlocha 21

ŠKP BBC Banská Bystrica – MBK Karlovka Bratislava 61:81 (32:47)
Najviac bodov: Smädo 25, Kosmeľ 12 – Trenka 21, Kunický 20

31.10.2019 – 10.kolo, predohrávka

ŠBK Junior Levice – Inter Bratislava 54:84 (28:45)
Najviac bodov: Krajčovič a Szabó po 15 – M. Malovec 37, Randuška 15

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 8.kole a predohrávke:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠBK Junior Levice

8

7

1

710

466

15

2

Inter Bratislava

7

7

0

677

295

14

3

BBK Bánovce nad Bebravou

7

6

1

602

395

13

4

MBK AŠK Slávia Trnava

7

4

3

611

454

11

5

MBK Karlovka Bratislava

7

3

4

444

508

10

6

B.S.C. Bratislava

6

3

3

410

510

9

7

MŠK BK Žiar nad Hronom

7

1

6

435

598

8

8

MBA Prievidza

6

1

5

353

505

7

9

ŠKP BBC Banská Bystrica

7

0

7

365

686

7

10

ŠBK Handlová

2

0

2

67

257

2


1.liga Kadeti U17, skupina Východ

2.11.2019 – 7.kolo

TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice 58:67 (30:38)
Najviac bodov: Buchla 18, Dragun 15 – Šedivý 34, Petra a Hegedüš po 10

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – KB Košice 64:107 (32:48)
Najviac bodov: Hasaj 21, Barbuščák 12 – Vančo 34, Mazák 24

BKM Iskra Svit – voľno

Diawin Košice – MBK Liptovský Mikuláš 56:63 (34:28)
Najviac bodov: Čorba 13, Košťál, J. Janura po 7 – Hlavna 17, Pavkovček a Kubány po 13

1.BK Michalovce – MBK Victoria Žilina 48:67 (29:33)
Najviac bodov: Hakala 12, Serenčko 11 – Mühlberger 20, Erben a Hornák po 11

3.11.2019 – 8.kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – voľno

BKM Iskra Svit – KB Košice 72:95 (32:45)
Najviac bodov: J.Horák 18, M.Horák 13 – Halász 30, Vančo 23

Diawin Košice – MBK Victoria Žilina 41:64 (29:23)
Najviac bodov: Paľo 10, Čorba 7 – Hornák 19, Mühlberger 15

1.BK Michalovce – MBK Liptovský Mikuláš 69:73 (40:32)
Najviac bodov: Jasovský a Pončák po 22 – Parajka 22, Pavkovček 13

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 8.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

KB Košice

6

6

0

652

276

12

2

MBK Victoria Žilina

7

5

2

472

419

12

3

BKM Iskra Svit

6

5

1

470

394

11

4

MBK Liptovský Mikuláš

7

4

3

448

508

11

5

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

6

3

3

442

439

9

6

Diawin Košice

6

2

4

352

404

8

7

1.BK Michalovce

6

1

5

353

420

7

8

TYDAM UPJŠ Košice

6

0

6

272

474

6

9

ABOVIA 96 Košice

4

1

3

200

327

5

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

PDA PDA 75:72
21.10.2020
INT INT
HAN HAN 74:73
21.10.2020
LUC LUC
SVT SVT 94:74
21.10.2020
LEV LEV
SNV SNV 80:50
24.10.2020
INT INT
SVT SVT 84:94
24.10.2020
LUC LUC
PDA PDA 76:75
24.10.2020
LEV LEV
LUC LUC 28.10.2020 PDA PDA
HAN HAN 28.10.2020 SNV SNV
LEV LEV 28.10.2020 INT INT
SNV SNV 31.10.2020 LEV LEV
INT INT 31.10.2020 LUC LUC
SVT SVT 31.10.2020 HAN HAN

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Spišskí Rytieri 6/1 85,71%
2 BKM Lučenec 5/2 71,43%
3 Patrioti Levice 3/4 42,86%
4 Iskra Svit 3/4 42,86%
5 BC Prievidza 3/4 42,86%
6 MBK Baník Handlová 2/4 33,33%
7 Inter Bratislava 2/5 28,57%