Východnú skupinu 1. ligy kadetov vedie bez prehry tím KB Košice

Publikované: 04.11.2019 Autor: Basket.sk

KB Košice logo (Foto: Facebook Basketbalového klubu KB Košice)

1.liga Kadeti U17, skupina Západ

2.11.2019 – 7.kolo

BBK Bánovce nad Bebravou – ŠBK Junior Levice 67:72 (34:32)
Najviac bodov: Jancusko 20, Lagin 18 – Slamka 22, Bielik 13

Inter Bratislava – MBA Prievidza 89:53 (55:18)
Najviac bodov: Borodovčák 18, Minarovjech 17 – Sýkora 16, Kielar 15

B.S.C. Bratislava – ŠBK Handlová
Dohrávka 6.11.2019!

MŠK BK Žiar nad Hronom – MBK Karlovka Bratislava 55:81 (31:45)
Najviac bodov: Šonkoľ 14, Balogh 12 – Paulis 32, Vlk, Brutenič a Trenka po 11

ŠKP BBC Banská Bystrica – MBK AŠK Slávia Trnava 65:95 (41:48)
Najviac bodov: Smädo 18, Zajíček 17 – Chmelan 22, A. Šimko 19

3.11.2019 – 8.kolo

ŠBK Handlová – Inter Bratislava
Dohrávka 22.11.2019!

B.S.C. Bratislava – MBA Prievidza 77:74 (41:37)
Najviac bodov: Kurák 30, Sás 19 – Kielar 24, Sýkora 19

MŠK BK Žiar nad Hronom – MBK AŠK Slávia Trnava 71:106 (30:52)
Najviac bodov: Balogh 15, Žemla 12 – Chmelan 22, Zlocha 21

ŠKP BBC Banská Bystrica – MBK Karlovka Bratislava 61:81 (32:47)
Najviac bodov: Smädo 25, Kosmeľ 12 – Trenka 21, Kunický 20

31.10.2019 – 10.kolo, predohrávka

ŠBK Junior Levice – Inter Bratislava 54:84 (28:45)
Najviac bodov: Krajčovič a Szabó po 15 – M. Malovec 37, Randuška 15

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 8.kole a predohrávke:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠBK Junior Levice

8

7

1

710

466

15

2

Inter Bratislava

7

7

0

677

295

14

3

BBK Bánovce nad Bebravou

7

6

1

602

395

13

4

MBK AŠK Slávia Trnava

7

4

3

611

454

11

5

MBK Karlovka Bratislava

7

3

4

444

508

10

6

B.S.C. Bratislava

6

3

3

410

510

9

7

MŠK BK Žiar nad Hronom

7

1

6

435

598

8

8

MBA Prievidza

6

1

5

353

505

7

9

ŠKP BBC Banská Bystrica

7

0

7

365

686

7

10

ŠBK Handlová

2

0

2

67

257

2


1.liga Kadeti U17, skupina Východ

2.11.2019 – 7.kolo

TYDAM UPJŠ Košice – ABOVIA 96 Košice 58:67 (30:38)
Najviac bodov: Buchla 18, Dragun 15 – Šedivý 34, Petra a Hegedüš po 10

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – KB Košice 64:107 (32:48)
Najviac bodov: Hasaj 21, Barbuščák 12 – Vančo 34, Mazák 24

BKM Iskra Svit – voľno

Diawin Košice – MBK Liptovský Mikuláš 56:63 (34:28)
Najviac bodov: Čorba 13, Košťál, J. Janura po 7 – Hlavna 17, Pavkovček a Kubány po 13

1.BK Michalovce – MBK Victoria Žilina 48:67 (29:33)
Najviac bodov: Hakala 12, Serenčko 11 – Mühlberger 20, Erben a Hornák po 11

3.11.2019 – 8.kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – voľno

BKM Iskra Svit – KB Košice 72:95 (32:45)
Najviac bodov: J.Horák 18, M.Horák 13 – Halász 30, Vančo 23

Diawin Košice – MBK Victoria Žilina 41:64 (29:23)
Najviac bodov: Paľo 10, Čorba 7 – Hornák 19, Mühlberger 15

1.BK Michalovce – MBK Liptovský Mikuláš 69:73 (40:32)
Najviac bodov: Jasovský a Pončák po 22 – Parajka 22, Pavkovček 13

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 8.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

KB Košice

6

6

0

652

276

12

2

MBK Victoria Žilina

7

5

2

472

419

12

3

BKM Iskra Svit

6

5

1

470

394

11

4

MBK Liptovský Mikuláš

7

4

3

448

508

11

5

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

6

3

3

442

439

9

6

Diawin Košice

6

2

4

352

404

8

7

1.BK Michalovce

6

1

5

353

420

7

8

TYDAM UPJŠ Košice

6

0

6

272

474

6

9

ABOVIA 96 Košice

4

1

3

200

327

5

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.