Na západe je medzi staršími žiakmi na čele tabuľky tesno, na východe jasne Diawin

Publikované: 30.10.2019 Autor: Basket.sk Foto: fb bkasklokosered

BK Lokomotíva Sereď (Foto: fb bkasklokosered)

Starší žiaci U15, skupina Západ

26.10.2019 – 5.kolo

MBK Karlovka Bratislava – BK Pezinok 46:59 (26:30)
Najviac bodov: Bačiak 19, Vdoviak 9 – Koller 17, Václavík 16

B.S.C. Bratislava – BK Junior Komárno 67:92 (41:43)
Najviac bodov: Varsík 26, Kotlárik 12 – Šipula a Sabján po 18

Inter Bratislava – ŠBK Junior Levice 83:52 (43:22)
Najviac bodov: Rančík a Lüttmerding po 17 – Kováčik 19, Kulčár 9

MBA Prievidza – BK Lokomotíva Sereď 86:80 pp (75:75, 47:32)
Najviac bodov: Urban 23, Simonides 19 – Rumpík 30, Šimko 28

ŠBK Handlová – TJ Družba Piešťany (MS) 90:33 (58:17)
Najviac bodov: Murcin 16, Škvarenina 14 – Pavlík 12, Studený 9

27.10.2019 – 6.kolo

B.S.C. Bratislava – ŠBK Junior Levice 67:115 (38:59)
Najviac bodov: Pospišil 18, Galvánek 15 – Kulčár 31, Kováčik 26

Inter Bratislava – BK Junior Komárno 68:47 (43:26)
Najviac bodov: Weber 21, Ondruš 13 – Tuška 14, Šipula 10

MBA Prievidza – TJ Družba Piešťany (MS) 96:30 (53:12)
Najviac bodov: Králik 24, Urban 17 – Pavlík 13, Cibik 10

ŠBK Handlová – BK Lokomotíva Sereď 58:68 (32:35)
Najviac bodov: Murcin 24, Máčai 8 – Rumpík 26, Šimko 21

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 6.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK Lokomotíva Sereď

6

5

1

465

372

11

2

Inter Bratislava

6

5

1

428

287

11

3

ŠBK Junior Levice

5

4

1

448

294

9

4

BK Junior Komárno

5

3

2

361

305

8

5

MBA Prievidza

4

3

1

338

248

7

6

B.S.C. Bratislava

6

1

5

431

540

7

7

BK Pezinok

5

2

3

274

370

7

8

ŠBK Handlová

4

2

2

288

233

6

9

MBK Karlovka Bratislava

5

1

4

272

357

6

10

TJ Družba Piešťany (MS)

6

0

6

215

514

6


Starší žiaci U15, skupina Východ

26.10.2019 – 5.kolo

ŠKP BBC Banská Bystrica – voľno

RIM Basket Košice – IMC Slovakia Povaýská Bystrica 53:79 (11:43)
Najviac bodov: Varga 16, Ručinský, Širanec a Kania po 7 – Blaško 23, Oravec 16

TYDAM UPJŠ Košice – MBK Victoria Žilina 47:92 (20:36)
Najviac bodov: Šipoš 11, Orta 10 – Tulák 26, Huňora 20

1.BK Humenné – BK 04 AC Spišská Nová Ves 68:44 (34:19)
Najviac bodov: Demko 20, Jasovský 16 – Jasečko 11, Čambal 10

Diawin Košice – BKM Iskra Svit 90:33 (41:16)
Najviac bodov: Čorba 17, Kollár 16 – Horák 11, Blaško 5

27.10.2019 – 6.kolo

RIM Basket Košice – MBK Victoria Žilina 45:79 (28:31)
Najviac bodov: Varga 14, Lacko, Širanec a Kisty po 6 – Tulák 32, Trnka 18

TYDAM UPJŠ Košice – IMC Slovakia Považská Bystrica 23:73 (7:47)
Najviac bodov: Pramuk 6, Šipoš 5 – Opoldík 17, Blaško 15

1.BK Humenné – BKM Iskra Svit 63:71 pp (59:59, 25:43)
Najviac bodov: Demko 27, Jasovský 24 – Matušek 20, Blaško 19

Diawin Košice – BK 04 AC Spišská Nová Ves 115:35 (54:20)
Najviac bodov: Čorba 25, Lévay 23 – Jasečko 13, Gracia 8

ŠKP BBC Banská Bystrica – voľno

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 6.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Diawin Košice

6

6

0

654

161

12

2

BKM Iskra Svit

5

4

1

434

259

9

3

1.BK Humenné

6

3

3

300

371

9

4

ŠKP BBC Banská Bystrica

4

3

1

264

222

7

5

IMC Slovakia Považská Bystrica

4

3

1

290

192

7

6

MBK Victoria Žilina

4

2

2

262

233

6

7

RIM Basket Košice

6

0

6

265

500

6

8

BK 04 AC Spišská Nová Ves

4

1

3

185

311

5

9

TYDAM UPJŠ Košice

5

0

5

131

536

5

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

INT INT 26.09.2020 SNV SNV
LEV LEV 26.09.2020 PDA PDA
LUC LUC 26.09.2020 SVT SVT

ScoreBoard ...

SAM SAM 30.09.2020 SKP SKP
YAK YAK 30.09.2020 BPP BPP
UMB UMB 30.09.2020 PNC PNC
RBK RBK 30.09.2020 SNV SNV