Medzi kadetkami majú najlepšie bilancie Young Angels a Bystrica/Zvolen

Publikované: 29.10.2019 Autor: Basket.sk Foto: seredonline.sk

BK Lokomotíva Sereď vs. ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen (Foto: seredonline.sk)

1.liga Kadetky U17, skupina Západ

26.10.2019 – 5.kolo

BK Lokomotíva Sereď – BKM Junior UKF Nitra 71:68 (36:33)
Najviac bodov: Jakubčeková 25, Užovičová 22 – Svoradová 24, Gažiová 16

BK Slovan Bratislava – ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen 48:90 (19:44)
Najviac bodov: Polláková 12, Hudecová a Cepková po 10 – Janštová 31, Droppová 14

MBK Stará Turá – voľno

BK AŠK Slávia Trnava – MBK Ružomberok 74:29 (26:18)
Najviac bodov: Pučíková 12, Dobošová 11 – Lukáčová 10, Sliacka 9

27.10.2019 – 6.kolo

BK Lokomotíva Sereď – ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen 61:86 (26:44)
Najviac bodov: Dudonová a Jakubčeková po 13 – Janštová 25, Kollárová 19

BK Slovan Bratislava – BKM Junior UKF Nitra 52:62 (31:24)
Najviac bodov: Polláková 13, Lackóová 11 – Svoradová 21, Gažiová 19

MBK Stará Turá – MBK Ružomberok 68:39 (30:20)
Najviac bodov: Vandlíková 12, Kubinová 11 – Kubáňová 9, Vrťová 8

BK AŠK Slávia Trnava – voľno

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 6.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen

5

5

0

422

266

10

2

MBK Stará Turá

5

4

1

343

295

9

3

BKM Junior UKF Nitra

5

3

2

344

298

8

4

BK AŠK Slávia Trnava

5

3

2

321

286

8

5

BK Lokomotíva Sereď

5

2

3

319

307

7

6

BK Slovan Bratislava

5

1

4

300

357

6

7

MBK Ružomberok

6

0

6

236

476

6


1.liga Kadetky U17, skupina Východ

26.10.2019 – 5.kolo

TYDAM UPJŠ Košice – ŠKBD Spišská Nová Ves 64:72 (25:36)
Najviac bodov: Katunská 22, Hulíková 10 – Dulovičová 23, Jarošová 19

BKM Bardejov – BAM Poprad 25:116 (15:60)
Najviac bodov: Lizáková 8, L.Lindemanová 6 – Dlugošová 26, Ni.Michlíková 16

YOUNG ANGELS U16 Košice – ŽBK Rožňava 68:51 (38:16)
Najviac bodov: Chovaníková 12, Laubertová a Kyseľová po 11 – Viglaská 24, Suchá 11

YOUNG ANGELS U17 Košice – CBK Minibuseuropa Košice
Dohrávka 2.11.2019!

27.10.2019 – 6.kolo

TYDAM UPJŠ Košice – BAM Poprad 50:62 (25:40)
Najviac bodov: Žondorová 13, Hulíková 7 – Kmetoniová 20, Ni.Michlíková 16

BKM Bardejov – ŠKBD Spišská Nová Ves 52:82 (23:39)
Najviac bodov: Lizáková 12, L.Lindemanová 9 – Antoniová 15, da Cruz a Bučková po 12

YOUNG ANGELS U16 Košice – CBK Minibuseuropa Košice 40:55 (23:30)
Najviac bodov: Majerníková a Kyseľová po 12 – Daňková 18, Maliarová 9

YOUNG ANGELS U17 Košice – ŽBK Rožňava
Dohrávka 3.11.2019!

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 6.kole a predohrávkach:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

YOUNG ANGELS U17 Košice

6

6

0

455

240

12

2

ŠKBD Spišská Nová Ves

6

5

1

407

315

11

3

BAM Poprad

6

4

2

380

284

10

4

YOUNG ANGELS U16 Košice

8

2

6

432

426

10

5

CBK Minibuseuropa Košice

5

4

1

403

236

9

6

TYDAM UPJŠ Košice

6

2

4

337

373

8

7

ŽBK Rožňava

5

1

4

269

307

6

8

BKM Bardejov

6

0

6

179

681

6

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

PET PET 13.07.2020 TT TT
SBK SBK 13.07.2020 MBK MBK
YA13 YA13 13.07.2020 STT STT
BB BB 13.07.2020 YA12 YA12

ScoreBoard ...

INT INT 13.07.2020 BAC BAC
ZNH ZNH 13.07.2020 RIM RIM
PDZ PDZ 13.07.2020 ABO ABO
SER SER 13.07.2020 SEN SEN