Medzi staršími žiakmi na východe vedie tabuľku Košický Diawin

Publikované: 17.10.2019 Autor: Basket.sk

LOGO RiM basket (Foto: fb rimbasket)

Starší žiaci U15, skupina Západ

12.10.2019 – 3.kolo

MBA Prievidza – ŠBK Handlová
Nehrané pre chorobu hostí!

BK Lokomotíva Sereď – B.S.C. Bratislava 93:70 (52:34)
Najviac bodov: Šimko 27, Rumpík 26 – Varsík 15, Pospišil 10

TJ Družba Piešťany (MS) – Inter Bratislava 12:82 (6:38)
Najviac bodov: Pabiš 4, Cibik, Pavlík, Studený a Šintál po 2 – Hudec 16, Weber 14

BK Junior Komárno – MBK Karlovka Bratislava 62:51 (35:21)
Najviac bodov: Šipula 26, Čižmár 10 – Vdoviak 21, Junek 10

ŠBK Junior Levice – BK Pezinok 95:44 (39:19)
Najviac bodov: Kováčik 31, Kulčár 15 – Kubica 22, Koller 13

13.10.2019 – 4.kolo

BK Lokomotíva Sereď – Inter Bratislava 58:56 (18:33)
Najviac bodov: Šimko 16, Broškovič 15 – Ondruš 14, Hudec 12

TJ Družba Piešťany (MS) – B.S.C. Bratislava 62:96 (37:41)
Najviac bodov: Pabiš 14, Cibik 11 – Varsík 32, Kotlárik 16

BK Junior Komárno – BK Pezinok 111:43 (63:23)
Najviac bodov: Šipula 28, Sabján 25 – Koller 20, Njambi 7

ŠBK Junior Levice – MBK Karlovka Bratislava 110:51 (60:30)
Najviac bodov: Kováčik a Kulčár po 31 – Bačiak a Junek po 15

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 4.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK Lokomotíva Sereď

4

4

0

317

228

8

2

Inter Bratislava

4

3

1

277

188

7

3

ŠBK Junior Levice

3

3

0

281

144

6

4

BK Junior Komárno

3

2

1

222

170

5

5

MBK Karlovka Bratislava

4

1

3

226

298

5

6

BK Pezinok

4

1

3

215

324

5

7

B.S.C. Bratislava

4

1

3

297

333

5

8

TJ Družba Piešťany (MS)

4

0

4

152

328

4

9

MBA Prievidza

2

1

1

156

138

3

10

ŠBK Handlová

2

1

1

140

132

3


Starší žiaci U15, skupina Východ

12.10.2019 – 3.kolo

1.BK Humenné – Diawin Košice 24:91 (11:37)
Najviac bodov: Jasovský 9, Taňkoš 7 – Janura a Čorba po 18

BK 04 AC Spišská Nová Ves – RIM Basket Košice 65:52 (30:24)
Najviac bodov: Jasečko 32, Sokolák 11 – Varga 14, Kisty 12

BKM Iskra Svit – TYDAM UPJŠ Košice 133:13 (70:6)
Najviac bodov: Horák 19, Šimčák a Matulík po 15 – Pauliak 6, Orta 4

IMC Slovakia Považská Bystrica – voľno

MBK Victoria Žilina – ŠKP BBC Banská Bystrica 43:69 (27:33)
Najviac bodov: Valentíny 12, Trnka 11 – Heinz 34, Kašper 17

13.10.2019 – 4.kolo

BK 04 AC Spišská Nová Ves – TYDAM UPJŠ Košice
Rieši HK SBA!

BKM Iskra Svit – RIM Basket Košice 125:42 (77:17)
Najviac bodov: Zimerman 21, Baláž 18 – Kania 8, Varga 7

IMC Slovakia Povgažská Bystrica – ŠKP BBC B.Bystrica
Dohrávka 15.10.2019!

MBK Victoria Žilina – voľno

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 4.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Diawin Košice

3

3

0

366

63

6

2

BKM Iskra Svit

3

3

0

330

106

6

3

ŠKP BBC Banská Bystrica

3

2

1

196

156

5

4

1.BK Humenné

3

2

1

139

173

5

5

RIM Basket Košice

4

0

4

167

342

4

6

BK 04 AC Spišská Nová Ves

2

1

1

106

128

3

7

TYDAM UPJŠ Košice

3

0

3

61

371

3

8

IMC Slovakia Považská Bystrica

1

1

0

72

48

2

9

MBK Victoria Žilina

2

0

2

91

141

2

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.