Ligu kadetiek na východe bez prehry vedú Young Angels U17

Publikované: 17.10.2019 Autor: Basket.sk Foto: youngangels.sk

LOGO YOUNG ANGELS U17 Košice (Foto: youngangels.sk)

1.liga Kadetky U17, skupina Západ

12.10.2019 – 3.kolo

BKM Junior UKF Nitra – MBK Stará Turá 61:64 pp (54:54, 36:32)
Najviac bodov: Svoradová 22, Gažiová 21 – Vandlíková 13, Kubinová 12

ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen – BK AŠK Slávia Trnava 73:51 (42:23)
Najviac bodov: Janštová 24, Kollárová 14 – Dobošová 13, Majerová 8

BK Lokomotíva Sereď – voľno

MBK Ružomberok – BK Slovan Bratislava 49:73 (26:31)
Najviac bodov: Sliacka 13, Lukáčová 11 – Lackóová 20, Polláková 13

13.10.2019 – 4.kolo

BKM Junior UKF Nitra – BK AŠK Slávia Trnava 77:65 (37:38)
Najviac bodov: Gažiová 21, Svoradová 20 – Rusenova a Gavláková po 13

ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen – MBK Stará Turá 76:69 (39:35)
Najviac bodov: Neuschlová 20, Janštová 17 – Vandlíková 16, Ostrovská 15

BK Slovan Bratislava – voľno

MBK Ružomberok – BK Lokomotíva Sereď 36:88 (22:48)
Najviac bodov: Kajdová 11, Sliacka a Vrťová po 6 – Jakubčeková 18, Nagyová 15

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 4.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

MBK Stará Turá

4

3

1

275

256

7

2

ŠKP 08 Banská Bystrica-ZŠ Zvolen

3

3

0

246

157

6

3

BK AŠK Slávia Trnava

4

2

2

247

257

6

4

BKM Junior UKF Nitra

3

2

1

214

175

5

5

BK Lokomotíva Sereď

3

1

2

187

153

4

6

BK Slovan Bratislava

3

1

2

200

205

4

7

MBK Ružomberok

4

0

4

168

334

4


1.liga Kadetky U17, skupina Východ

12.10.2019 – 3.kolo

ŠKBD Spišská Nová Ves – YOUNG ANGELS U16 Košice 58:44 (25:17)
Najviac bodov: Dulovičová 19, Pokrievková 11 – Jakabová 9, Gumanová 6

BAM Poprad – YOUNG ANGELS U17 Košice 38:55 (18:28)
Najviac bodov: Kmetoniová 11, Dlugošová 9 – Kolesárová, Hermannová a Rebejová po 10

ŽBK Rožňava – TYDAM UPJŠ Košice 50:69 (23:34)
Najviac bodov: Viglaská 29, Steinhübelová 10 – Hulíková 23, Žondorová 13

CBK Minibuseuropa Košice – BKM Bardejov 174:23 (92:8)
Najviac bodov: Nigutová 23, Daňková 21 – Kundratová, Lizáková a Lindemanová po 5

13.10.2019 – 4.kolo

ŠKBD Spišská N.Ves – YOUNG ANGELS U17 Košice 60:76 (35:41)
Najviac bodov: Jarošová 24, Matúšová 19 – Kolesárová 23, F.Mačičáková 17

BAM Poprad – YOUNG ANGELS U16 Košice 54:46 (32:17)
Najviac bodov: Dlugošová 20, Kmetoniová 11 – Szmereková 10, Laubertová 6

ŽBK Rožňava – BKM Bardejov 87:39 (42:22)
Najviac bodov: Anderová 18, Steinhübelová 12 – Lizáková 8, Lindemanová 7

CBK Minibuseuropa Košice – TYDAM UPJŠ Košice 68:59 (31:31)
Najviac bodov: Daňková 18, Maliarová 16 – Hulíková 22, Žondorová 11

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 4.kole a predohrávkach:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

YOUNG ANGELS U17 Košice

6

6

0

455

240

12

2

ŠKBD Spišská Nová Ves

4

3

1

253

199

7

3

YOUNG ANGELS U16 Košice

6

1

5

324

320

7

4

CBK Minibuseuropa Košice

4

3

1

348

196

7

5

BAM Poprad

4

2

2

202

209

6

6

TYDAM UPJŠ Košice

4

2

2

223

239

6

7

ŽBK Rožňava

4

1

3

218

239

5

8

BKM Bardejov

4

0

4

102

483

4


 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.