Medzi kadetmi bez prehry na západe vládnu Bánovce a na východe Svit

Publikované: 11.10.2019 Autor: Basket.sk Foto: fb Bánovský basketbalový klub

BBK Bánovce nad Bebravou vs. MBK AŠK Slávia Trnava (Foto: fb Bánovský basketbalový klub)

1.liga Kadeti U17, skupina Západ

02.10.2019 – 2.kolo – dohrávka

MŠK BK Žiar nad Hronom – ŠBK Junior Levice 58:92 (35:41)
Najviac bodov: Ďurica 11, Žemla, Šonkoľ a Balogh po 10 – Slamka 26, Misal 19

05.10.2019 – 3.kolo

MBA Prievidza – ŠBK Handlová
Nehrané pre chorobu hostí!

BBK Bánovce nad Bebravou – MBK Karlovka Bratislava 81:66 (38:30)
Najviac bodov: Urban 25, Jancusko 19 – Paulis 23, Kunický 18

ŠBK Junior Levice – MBK AŠK Slávia Trnava 84:72 (46:40)
Najviac bodov: Szabó a Bielik po 18 – Zlocha 13, Kapustík 12

Inter Bratislava – MŠK BK Žiar nad Hronom 113:45 (64:35)
Najviac bodov: Randuška 26, T. Malovec 18 – Ďurica 15, Kňažko 9

B.S.C. Bratislava – ŠKP BBC Banská Bystrica 105:70 (63:35)
Najviac bodov: Trebuňa 23, Bílý 18 – Smädo 27, Hajkovský 10

06.10.2019 – 4.kolo

BBK Bánovce nad Bebravou – MBK AŠK Slávia Trnava 62:55 (32:16)
Najviac bodov: Jancusko 15, Lagin a Urban po 14 – Kuchárek 13, Zlocha 10

ŠBK Junior Levice – MBK Karlovka Bratislava 90:52 (43:27)
Najviac bodov: Krajčovič 17, Szabó 11 – Paulis 27, Brenčič 7

Inter Bratislava – ŠKP BBC Banská Bystrica 110:22 (61:11)
Najviac bodov: M. Malovec 25, Minarovjech a Róka po 14 – Kalman 8, Smädo 6

B.S.C. Bratislava – MŠK BK Žiar nad Hronom 75:59 (37:30)
Najviac bodov: Kurák 22, Sás 17 – Holic 16, Žemla, Galko a Šonkoľ po 9

Priebežná tabuľka skupiny Západ po 4.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BBK Bánovce nad Bebravou

4

4

0

312

233

8

2

Inter Bratislava

3

3

0

334

109

6

3

ŠBK Junior Levice

3

3

0

266

182

6

4

B.S.C. Bratislava

3

2

1

222

240

5

5

MBK AŠK Slávia Trnava

3

1

2

234

188

4

6

MŠK BK Žiar nad Hronom

4

0

4

229

351

4

7

MBA Prievidza

2

1

1

112

172

3

8

MBK Karlovka Bratislava

3

0

3

183

241

3

9

ŠKP BBC Banská Bystrica

3

0

3

137

313

3

10

ŠBK Handlová

0

0

0

0

0

0


1.liga Kadeti U17, skupina Východ

05.10.2019 – 3.kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – Diawin Košice 85:63 (51:33)
Najviac bodov: Hasaj 30, Zimmermann 15 – Šimoňák a Seman po 12

BKM Iskra Svit – 1.BK Michalovce 71:51 (43:24)
Najviac bodov: Brugoš 16, Matušek a M. Horák po 11 – A. Bujdoš 16, Tertinský 12

MBK Victoria Žilina – TYDAM UPJŠ Košice 93:43 (60:27)
Najviac bodov: Erben 17, Kadaši a Novák po 12 – Vass 16, Pudelský 10

MBK Liptovský Mikuláš – ABOVIA 96 Košice 76:45 (44:25)
Najviac bodov: Hlavna 20, Parajka 18 – Šedivý 18, Mikulák 11

06.10.2019 – 4.kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 1.BK Michalovce 70:53 (28:27)
Najviac bodov: Zimmermann 29, Kedžuch a Hasaj po 12 – A. Bujdoš 16, Jasovský 10

BKM Iskra Svit – Diawin Košice 83:62 (58:30)
Najviac bodov: Kester 18, Brugoš 16 – Čorba 19, Bohuš 12

MBK Liptovský Mikuláš – TYDAM UPJŠ Košice 82:31 (36:13)
Najviac bodov: Pavkovček 20, Kubány 11 – Vass 12, Hric a Pudelský po 6

MBK Victoria Žilina – ABOVIA 96 Košice 80:51 (38:14)
Najviac bodov: Mühlberger 18, Kadaši 15 – Šedivý 30, Mikulák 9

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 4.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BKM Iskra Svit

3

3

0

237

186

6

2

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

3

2

1

228

199

5

3

MBK Victoria Žilina

3

2

1

215

207

5

4

MBK Liptovský Mikuláš

3

2

1

192

195

5

5

Diawin Košice

3

1

2

183

214

4

6

1.BK Michalovce

3

1

2

173

208

4

7

TYDAM UPJŠ Košice

4

0

4

187

302

4

8

KB Košice

2

2

0

232

76

4

9

ABOVIA 96 Košice

2

0

2

96

156

2


 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.