Na čele východnej skupiny 1. ligy mužov po druhom kole Banská Bystrica

Publikované: 02.10.2019 Autor: Basket.sk Foto: bbonline.sk

ŠKP BBC Banská Bystrica vs. Academic ŽU Žilina (Foto: bbonline.sk)

1.liga muži, skupina Východ

22.9.2019 – 1.kolo

BK Dolný Kubín – PU Prešov Iskra Svit B 100:62 (47:35)
Najviac bodov: Lehotský 22, Škorupa 16 – Ščavnický 33, Šterbák 24

BK Slávia Žilina B – voľno

BK Slov.orol Levoča – ŠKP BBC Banská Bystrica 63:84 (33:45)
Najviac bodov: A. Petrovič 19, Ogurčák 11 – Vojtek 24, Šoltés a Minárik po 14

Academic ŽU Žilina – KB Slávia TU Košice 76:97 (31:45)
Najviac bodov: Rožánek 31, Hájek 16 – Tchúr 29, Monček 22

29.9.2019 – 2.kolo

PU Prešov Iskra Svit B – KB Slávia TU Košice 97:100 (42:51)
Najviac bodov: Bizub 25, Ivan 21 – Hegedüš 24, Baron 20

ŠKP BBC Banská Bystrica – Academic ŽU Žilina 101:77 (49:34)
Najviac bodov: Siládi 29, Minárik 26 – Rožánek 21, Ďurčík 18

BK Slov.orol Levoča – voľno

BK Dolný Kubín – BK Slávia Žilina B 63:75 (27:36)
Najviac bodov: Lehotský 17, Dubovský 15 – Turza 22, F. Pažický 21

Priebežná tabuľka skupiny Východ po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠKP BBC Banská Bystrica

2

2

0

185

140

4

2

KB Slávia TU Košice

2

2

0

197

173

4

3

BK Dolný Kubín

2

1

1

163

137

3

4

BK Slávia Žilina B

1

1

0

75

63

2

5

PU Prešov Iskra Svit B

2

0

2

159

200

2

6

Academic ŽU Žilina

2

0

2

153

198

2

7

BK Slovenský orol Levoča

1

0

1

63

84

1


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Siládi Matej, ŠKP BBC Banská Bystrica – 29.0
2. Vojtek Jozef, ŠKP BBC Banská Bystrica – 23.0
3. Lehotský Marián, BK Dolný Kubín – 22.0
4. Turza Šimon, BK Slávia Žilina B – 22.0
5. Pažický Filip, BK Slávia Žilina B – 21.0
6. Minárik Maroš, ŠKP BBC Banská Bystrica – 20.0
7. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 20.0
8. Tchúr Filip, KB Slávia TU Košice – 19.0
9. Petrovič Adam, BK Slovenský Orol Levoča – 19.0
10. Hegedüš Štefan, KB Slávia TU Košice – 18.0

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 12.0
2. Muránsky Jakub, ŠKP BBC Banská Bystrica – 6.0
3. Ďuriš Šimon, BK Slávia Žilina B – 6.0
4. Skladaný Lukáš, BK Dolný Kubín – 6.0
5. Uhričík Milan, BK Dolný Kubín – 6.0
6. Mišinský Erik, KB Slávia TU Košice – 5.5
7. Lehotský Marián, BK Dolný Kubín – 5.0
8. Járay Branislav, KB Slávia TU Košice – 4.0
9. Vido Roman, ŠKP BBC Banská Bystrica – 3.0
10. Lenárt Daniel, BK Slovenský Orol Levoča – 3.0

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Ďuriš Šimon, BK Slávia Žilina B – 8.0
2. Líška Marek, BK Slávia Žilina B – 5.0
3. Járay Branislav, KB Slávia TU Košice – 4.0
4. Skladaný Lukáš, BK Dolný Kubín – 4.0
5. Špirko Tomáš, BK Dolný Kubín – 4.0
6. Uhričík Milan, BK Dolný Kubín – 4.0
7. Baron Martin, KB Slávia TU Košice – 3.0
8. Mišinský Erik, KB Slávia TU Košice – 3.0
9. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 3.0
10. Pažický Filip, BK Slávia Žilina B – 3.0

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Šváby Timotej, BK Slávia Žilina B – 3.0
2. Dubovský Daniel, KB Slávia TU Košice – 2.0
3. Fedor Samuel, BK Slávia Žilina B – 2.0
4. Líška Marek, BK Slávia Žilina B – 2.0
5. Čierny Ivan, BK Dolný Kubín – 1.0
6. Hlavčo Roman, BK Slovenský Orol Levoča – 1.0
7. Lehotský Marián, BK Dolný Kubín – 1.0
8. Slezák Daniel, BK Slovenský Orol Levoča – 1.0
9. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 0.5
10. Vido Roman, ŠKP BBC Banská Bystrica – 0.5

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.