Desiaty člen súpisky. Levice angažovali Peroviča

Publikované: 05.08.2019 Autor: Basket.sk Foto: basketballevice.sk

Marko Perovič (34), CS Phoenix Galati (Divizia A, ROM) (Foto: basketballevice.sk)

Novou posilou Levíc sa stal Marko Perovič. Černohorský pivot je desiatym členom súpisky pre sezónu 2019/20.

Perovič hral okrem Čiernej Hory aj vo Francúzsku a Rumunsku.

„Teším sa, že budem môcť obliekať levické farby. O Leviciach som počul veľa, klub patrí k špičke, je stabilný a je tu zdravá atmosféra. Špeciálne ma teší to, že mesto žije basketbalom. Je vždy fajn, keď hráč cíti podporu z tribún. Verím, že každého potešíme. Nechcem dávať žiadne sľuby, ale môžem povedať, že vydáme zo seba všetko, aby sme sa stali majstrom,“ povedal Perovič pre klubový web Patriotov.

„Teším sa, že sa nám podarilo podpísať do tímu hráča, akým je Marko. Máme na neho dobré referencie, preto verím, že potvrdí svoje kvality aj v našej lige. Prináša do tímu rozmer, ktorý sme od podkošového hráča v družstve ešte potrebovali. Zároveň vekovo vyvažuje náš mladý tím,“ poznamenal k novej posile levický kouč Michal Madzin.

Perovič je po trojici Viktor Juríček, Mikhel Kirves, Marty Hill štvrtou posilou pre novú sezónu. V klube budú naďalej pôsobiť aj Martin Bachan, Boris Bojanovský, Šimon Krajčovič, Milan Žiak, Samuel Volárik a Patrik Adámik.

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia