Majstrovstvá SR v minibasketbale mladšie mini dievčatá

Publikované: 06.06.2019 Autor: Basket.sk

Rozpis zápasov Majstrovstiev SR v minibasketbale mladšie mini dievčatá

Piatok 7. jún 2019

BKM Žilina-Závodie – CBK 2008 Košice 43:48
Žilina: Flimmelová 11, Bučáková 6, Korenková 6, Kubicová 4, Ochodničanová 4, Pjataková 4, Šlosárová 4, Ondrašinová 3, Šmihovská 1
Košice: Daňková 17, Ruščáková 8, Puliková Hrehová 6, Mantičová 5, Petrová 4, Očenášová 2, Juhászová 2, Bednárová 2, Kováčik 2

BK Klokani Ivanka pri Dunaji – ŠBK Šamorín 03:53
Klokani: Valocsáyová 3
Šamorín: Méhesová 13, Kovacs 8, Németh 8, Kovacsová 6, Bartalošová 6, Lopuchová 4, Šimlovičová 4, Kardos 2, Simon 2

BK ŠKP 08 Banská Bystrica – Young Angels Košice 13:64
Bystrica: Gonšenicová 4, Petrovičová 4, Brezňanová 2, Rašiová 2, Maslíková 1
Košice: Zentková 10, Červeňáková 8, Hudecová 8, Müllerová 6, Lukčová 6, Lániková 6, Daduláková 4, Harčarová 4, Laubertová 4, Hirešová 2, Malinovská 2, Vargová 2, Volavková 2

ŠBK Šamorín – CBK 2008 Košice 23:73
Šamorín: Daňková 10, Ruščaková 4, Petrová 3, Puliková Hrehová 3, Turosziová 2, Mantičová 1
Košice: Méhesová 13, Kovacsová 12, Kovacs 9, Lopuchová 9, Šimlovičová 8, Németh 6, Simon 6, Bartalošová 4, Kardos 4, Takács 2

BK Klokani Ivanka pri Dunaji – BK ŠKP 08 Banská Bystrica 27:32
Klokani: Majtanová 13, Lužová 6, Bašnáková 2, Kellová 2, Šipkovská 2, Vondrysková 2
Bystrica: Vigašová 10, Maslíková 7, Petrovičová 4, Barlíková 2, Gonšenicová 2, Malíčková 2, Potisková 2, Švantnerová 2, Brezňanová 1

Young Angels Košice – BKM Žilina-Závodie 64:13
Košice: Hudecová 24, Malinovská 11, Harčarová 8, Červeňáková 6, Hirešová 6, Daduláková 4, Lániková 2, Vargová 2, Laubertová 1
Žilina: Ondrašinová 4, Pjataková 3, Kubicová 2, Ochodničanová 2, Šlosárová 2

Sobota 8. jún 2019

BK ŠKP 08 Banská Bystrica – ŠBK Šamorín 20:55
Bystrica: Vigašová 5, Masláková 4, Švantnerová 4, Gonšenicová 3, Brezňanová 2, Petrovičová 2
Šamorín: Lopuchová 16, Kovácsová 10, Kovács 6, Simon 6, Šimlovičová 6, Kardos 5, Bartalošová 4, Németh 2

CBK 2008 Košice – Young Angels Košice 05:55
CBK: Daňková 2, Ruščáková 2, Martičová 1
YAKE: Hudecová 15, Lukčová 10, Červeňáková 6, Harčárová 6, Vargová 6, Cmorejová 4, Hirešová 4, Daduláková 2, Laubertová 2

BKM Žilina-Závodie – BK Klokani Ivanka pri Dunaji 44:32
Žilina: Ochodničanová 8, Korenková 6, Šlosárová 6, Bučáková 4, Flimmelová 4, Koristová 4, Kubicová 4, Pjatáková 4, Ondrašinová 2, Rseszotová 2
Klokani: Majtanová 9, Pisčová 7, Lužová 6, Kellová 6, Ostrovská 2, Valocsayová 2

ŠBK Šamorín – Young Angels Košice 46:66
Šamorín: Lopuchová 16, Kovácsová 6, Chrenková 4, Méhesová 4, Bartalošová 4, Kovács 3, Simon 3, Németh2, Kamenárová 2, Šimlovičová 2
Košice: Hudecová 23, Lukčová 10, Harčárová 8, Volavková 7, Červeňáková 6, Lániková 5, Vargová 5, Zentková 2

BK Klokani Ivanka pri Dunaji – CBK 2008 Košice 30:63
Klokani: Majtánová 10, Lužová 5, Pisčová 5, Bašnáková 4, Kopuncová 2, Valocsayová 2,Vondrysková 2
Košice: Daňková 26, Mantičová 12, Juhászová 6, Ruščáková 6, Puliková Hrehová 4, Kováčik 3, Petrová 2, Želinská 2, Bednárová 1, Mazáková 1

BK ŠKP 08 Banská Bystrica – BKM Žilina-Závodie 48:41

Nedeľa 9. jún 2019

Young Angels Košice – BK Klokani Ivanka pri Dunaji 66:15

CBK 2008 Košice – BK ŠKP 08 Banská Bystrica 21:26

BKM Žilina-Závodie – ŠBK Šamorín 38:65

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

LUC LUC 76:77
10.02.2021
INT INT
HAN HAN 106:103
10.02.2021
SVT SVT
LEV LEV 88:85
10.02.2021
SNV SNV
PDA PDA 95:76
27.02.2021
HAN HAN
SNV SNV 65:71
27.02.2021
SVT SVT
LEV LEV 111:102
27.02.2021
LUC LUC
LUC LUC 03.03.2021 SNV SNV
SVT SVT 03.03.2021 PDA PDA
HAN HAN 03.03.2021 INT INT
SNV SNV 06.03.2021 PDA PDA
INT INT 06.03.2021 SVT SVT
LEV LEV 06.03.2021 HAN HAN

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 15/9 62,50%
2 Inter Bratislava 16/11 59,26%
3 Spišskí Rytieri 16/12 57,14%
4 BKM Lučenec 15/13 53,57%
5 Iskra Svit 13/12 52,00%
6 BC Prievidza 9/16 36,00%
7 MBK Baník Handlová 8/19 29,63%

ScoreBoard ...

YAK YAK 67:72
21.02.2021
RBK RBK
SNV SNV 48:52
27.02.2021
UMB UMB
BPP BPP 36:79
27.02.2021
SKP SKP
SKP SKP 13.03.2021 UMB UMB
SNV SNV 13.03.2021 BPP BPP
PNC PNC 13.03.2021 YAK YAK
SAM SAM 13.03.2021 RBK RBK
UMB UMB 14.03.2021 SKP SKP
UMB UMB 14.03.2021 BPP BPP
RBK RBK 14.03.2021 PNC PNC
YAK YAK 14.03.2021 SAM SAM

Skupina o 1.-4.miesto ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 8/2 80,00%
2 MBK Ružomberok 7/3 70,00%
3 YOUNG ANGELS Košice 3/7 30,00%
4 ŠBK Šamorín 2/8 20,00%

Skupina o 5.-8.miesto ...

# Tím V/P %
1 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 10/0 100,00%
2 BAM Poprad 6/4 60,00%
3 BK ŠK UMB Banská Bystrica 4/5 44,44%
4 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/11 0,00%

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 13/1 92,86%
2 MBK Ružomberok 12/2 85,71%
3 YOUNG ANGELS Košice 11/3 78,57%
4 ŠBK Šamorín 8/6 57,14%
5 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 6/8 42,86%
6 BAM Poprad 4/10 28,57%
7 BK ŠK UMB Banská Bystrica 2/12 14,29%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/14 0,00%