Slávia Trnava sa stala víťazom základnej časti v kategórii Staršie žiačky pred družstvami Serede a Young Angels

Publikované: 14.05.2019 Autor: Basket.sk Foto: fb bkaskslaviatrnava

BK AŠK Slávia Trnava, rozcvička (Foto: fb bkaskslaviatrnava)

Staršie žiačky U15, skupina o 1.-6.miesto

11.5.2019 – 31.kolo

CBK 2004 Košice – YOUNG ANGELS U15 Košice 32:38 (16:17)
Najviac bodov: Dzurová 7, Maliarová a Šoltésová po 6 – Laubertová 11, Gumanová 7

BK AŠK Slávia Trnava – MBK Stará Turá 55:59 (33:35)
Najviac bodov: Lojová 12, Valová 9 – Macejková 13, Eliášová 12

BK Lokomotíva Sereď – BK ŠKP 08 Banská Bystrica 81:46 (42:19)
Najviac bodov: Žemlová 17, Vaňovčeková 15 – Droppová 14, Dubovická 9

12.5.2019 – 32.kolo

BK Lokomotíva Sereď – MBK Stará Turá 70:57 (34:14)
Najviac bodov: Jakubčeková 14, Užovičová a Žemlová po 13 – Eliášová 14, Kubinová 12

BK AŠK Slávia Trnava – BK ŠKP 08 Banská Bystrica 82:50 (41:25)
Najviac bodov: Pučíková 14, Majerová 12 – Droppová 16, Iliašová 10

Konečná tabuľka skupiny o 1.-6.miesto po 32.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK AŠK Slávia Trnava

26

22

4

1819

1285

48

2

BK Lokomotíva Sereď

26

18

8

1711

1334

44

3

YOUNG ANGELS U15 Košice

26

16

10

1457

1136

42

4

CBK 2004 Košice

26

16

10

1479

1280

42

5

MBK Stará Turá

26

14

12

1504

1435

40

6

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

26

6

20

1412

1746

32

O konečnom poradí na 3.-4.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Kollárová Dominika, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 20.7
2. Kubíková Nicol, MBK Ružomberok – 13.6
3. Erdélyiová Alexandra, Young Angels U15 Košice – 12.0
4. Janštová Nina, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 12.0
5. Majerová Sára, BK AŠK Slávia Trnava – 11.6
6. Daňková Tereza, CBK 2004 Košice – 11.3
7. Nagyová Ema, BK Lokomotíva Sereď a BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 11.3
8. Dudonová Nina, BK Lokomotíva Sereď – 10.9
9. Užovičová Liana, BK Lokomotíva Sereď – 10.8
10. Žemlová Alžbeta, BK Lokomotíva Sereď – 10.5

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Daňková Tereza, CBK 2004 Košice – 5.2
2. Dudonová Nina, BK Lokomotíva Sereď – 3.6
3. Užovičová Liana, BK Lokomotíva Sereď – 3.5
4. Gumanová Tatiana, Young Angels U15 Košice – 3.3
5. Valová Magdaléna, BK AŠK Slávia Trnava – 2.8
6. Gavláková Nina, BK AŠK Slávia Trnava – 2.5
7. Rosičová Michaela, Young Angels U15 Košice – 2.5
8. Lojová Lenka, BK AŠK Slávia Trnava – 2.4
9. Brózová Ema, MBK Ružomberok – 2.3
10. Nigutová Radoslava, CBK 2004 Košice – 2.2

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Dudonová Nina, BK Lokomotíva Sereď – 6.5
2. Kubíková Nicol, MBK Ružomberok – 6.3
3. Užovičová Liana, BK Lokomotíva Sereď – 6.1
4. Valová Magdaléna, BK AŠK Slávia Trnava – 5.0
5. Daňková Tereza, CBK 2004 Košice – 4.8
6. Ďuračková Rebeca, BK Lokomotíva Sereď – 4.6
7. Páteková Jana, MBK Ružomberok – 4.4
8. Vaňovčeková Lillian, BK Lokomotíva Sereď – 4.1
9. Žemlová Alžbeta, BK Lokomotíva Sereď – 3.9
10. Gavláková Nina, BK AŠK Slávia Trnava – 3.9

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Žemlová Alžbeta, BK Lokomotíva Sereď – 3.3
2. Janštová Nina, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 2.5
3. Jakubčeková Hana, BK Lokomotíva Sereď – 2.4
4. Ďuračková Rebeca, BK Lokomotíva Sereď – 2.1
5. Vaňovčeková Lillian, BK Lokomotíva Sereď – 2.1
6. Užovičová Liana, BK Lokomotíva Sereď – 1.8
7. Dudonová Nina, BK Lokomotíva Sereď – 1.6
8. Chovaníková Simona, Young Angels U15 Košice – 1.5
9 . Škvareková Lucia, CBK 2004 Košice – 1.4
10. Paulovičová Žofia, Young Angels U15 Košice – 1.3

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

SEA SEA 25.08.2019 IND IND
WAS WAS 25.08.2019 NYL NYL
DAL DAL 25.08.2019 ATL ATL
LAS LAS 25.08.2019 CON CON
PHO PHO 25.08.2019 CHI CHI
MIN MIN 25.08.2019 LVA LVA
NYL NYL 27.08.2019 PHO PHO
WAS WAS 27.08.2019 LAS LAS
MIN MIN 27.08.2019 CHI CHI
SEA SEA 27.08.2019 CON CON
IND IND 27.08.2019 LVA LVA

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 19/8 70,37%
2 Connecticut Sun 19/9 67,86%
3 Las Vegas Aces 19/9 67,86%
4 Los Angeles Sparks 17/10 62,96%
5 Chicago Sky 17/11 60,71%
6 Seattle Storm 15/13 53,57%
7 Minnesota Lynx 14/15 48,28%
8 Phoenix Mercury 12/15 44,44%
9 Dallas Wings 10/18 35,71%
10 Indiana Fever 9/19 32,14%
11 New York Liberty 9/19 32,14%
12 Atlanta Dream 7/21 25,00%