Levickí juniori vyhrali základnú časť súťaže pred Považskou Bystricou a Košicami

Publikované: 14.05.2019 Autor: Basket.sk Foto: fb SBKJuniorLevice

MBK VICTORIA Žilina U19 vs. ŠBK JUNIOR Levice U19 (Foto: fb SBKJuniorLevice)

1.liga Juniori U19, skupina o 1.-6.miesto

11.5.2019 – 33.kolo

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – KB Slávia TU Košice 76:69 (38:41)
Najviac bodov: Korfanta 20, Kozel a Rákai po 17 – Monček a Mišinský po 18

MBK Victoria Žilina – ŠBK Junior Levice 76:85 (43:41)
Najviac bodov: Šváby 18, Pažický 17 – Volárik 19, Danielič 18

IMC Slovakia Považská Bystrica – ŠKP BBC Banská Bystrica 66:53 (38:21)
Predohrané 04.05.2019!

12.5.2019 – 34.kolo

IMC Slovakia Považská Bystrica – ŠBK Junior Levice 84:65 (33:38)
Najviac bodov: Kubala 16, Šimoňák 14 – Volárik 16, Špaňo 10

MBK Victoria Žilina – ŠKP BBC Banská Bystrica 77:67 (41:32)
Predohrané 01.05.2019!

Konečná tabuľka skupiny o 1.-6.miesto po 34.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠBK Junior Levice

32

28

4

2739

2047

60

2

IMC Slovakia Považská Bystrica

32

26

6

2786

2250

58

3

KB Slávia TU Košice

32

23

9

2815

2250

55

4

MBK Victoria Žilina

32

23

9

2801

2352

55

5

ŠKP BBC Banská Bystrica

32

17

15

2267

2053

49

6

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

32

12

20

2369

2604

44

O konečnom poradí na 3.-4.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

1.liga Juniori U19, skupina o 7.-12.miesto

11.5.2019 – 33.kolo

1. BK Michalovce – BKM Iskra Svit 83:56 (40:28)
Predohrané 24.03.2019!

MBA Prievidza – MBK Karlovka Bratislava 92:75 (43:38)
Najviac bodov: Rozenberg 33, S. Hronský 18 – Hörmann 19, Pukančík 10

MBK Handlová – BKM SPU Nitra 70:116 (37:68)
Najviac bodov: Zahradár 19, Barniak 16 – M. Foltín 18, L. Foltín 17

12.5.2019 – 34.kolo

MBK Handlová – MBK Karlovka Bratislava 121:112 pp (92:92, 41:54)
Najviac bodov: Kubovič 37, Barniak 27 – Hörmann 21, Pukančík 17

MBA Prievidza – BKM SPU Nitra 63:71 (36:33)
Najviac bodov: Rozenberg 18, Linder 14 – M. Foltín 18, L. Foltín 15

Konečná tabuľka skupiny o 7.-12.miesto po 34.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

7

MBA Prievidza

32

18

14

2611

2524

50

8

BKM SPU Nitra

32

16

16

2482

2299

48

9

1. BK Michalovce

32

12

20

2244

2399

44

10

MBK Karlovka Bratislava

32

9

23

2249

2615

41

11

MBK Handlová

32

6

26

2326

3274

38

12

BKM Iskra Svit

32

2

30

1719

2741

32

Družstvo BKM Iskra Svit má 2 kontumačné prehry bez priznania bodu.

10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 27.5
2. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 25.0
3. Rozenberg Róbert, MBA Prievidza – 22.7
4. Kozel Filip, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 22.3
5. Láštic Juraj, BKM SPU Nitra – 22.1
6. Danielič Martin, ŠBK Junior Levice – 21.0
7. Pirkovský Martin, 1. BK Michalovce – 20.4
8. Volárik Samuel, ŠBK Junior Levice – 19.5
9. Krebes Enrico, KB Slávia TU Košice – 19.4
10. Bartuš Filip, MBK Handlová – 18.4

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 8.3
2. Korfanta Adam, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 6.8
3. Janček Maroš, BKM Iskra Svit – 6.6
4. Krčmárik Adam, IMC Slovakia Považská Bystrica – 5.4
5. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 5.2
6. Šimoňák Matej, IMC Slovakia Považská Bystrica – 5.2
7. Danielič Martin, ŠBK Junior Levicei – 5.0
8. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 5.0
9. Chaban Daniel, ŠBK Junior Levice – 4.4
10. Vigaš Michal, ŠKP BBC Banská Bystrica – 4.1

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 5.0
2. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 4.5
3. Magušín Richard, BKM SPU Nitra – 4.0
4. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 3.5
5. Janček Maroš, BKM Iskra Svit – 3.4
6. Foltín Lukáš, BKM SPU Nitra – 3.2
7. Danielič Martin, ŠBK Junior Levice – 3.1
8. Sáraz Miroslav, BKM SPU Nitra – 3.1
9. Foltín Marek, BKM SPU Nitra – 3.0
10. Krebes Enrico, KB Slávia TU Košice – 3.0

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Kotorík Matej, ŠKP BBC Banská Bystrica – 2.4
2. Suchý Oliver, BKM Iskra Svit – 2.1
3. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 1.8
4. Barniak Tomáš, MBK Handlová – 1.5
5. Harabin Dávid, BKM Iskra Svit – 1.4
6. Mičuda Timotej, MBK Karlovka Bratislava – 1.3
7. Dzugas Richard, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 1.2
8. Erben Dávid, MBK Victoria Žilina – 1.2
9. Láštic Juraj, BKM SPU Nitra – 1.0
10. Demko Michal, 1. BK Michalovce – 1.0

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

SEA SEA 25.08.2019 IND IND
WAS WAS 25.08.2019 NYL NYL
DAL DAL 25.08.2019 ATL ATL
LAS LAS 25.08.2019 CON CON
PHO PHO 25.08.2019 CHI CHI
MIN MIN 25.08.2019 LVA LVA
NYL NYL 27.08.2019 PHO PHO
WAS WAS 27.08.2019 LAS LAS
MIN MIN 27.08.2019 CHI CHI
SEA SEA 27.08.2019 CON CON
IND IND 27.08.2019 LVA LVA

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 19/8 70,37%
2 Connecticut Sun 19/9 67,86%
3 Las Vegas Aces 19/9 67,86%
4 Los Angeles Sparks 17/10 62,96%
5 Chicago Sky 17/11 60,71%
6 Seattle Storm 15/13 53,57%
7 Minnesota Lynx 14/15 48,28%
8 Phoenix Mercury 12/15 44,44%
9 Dallas Wings 10/18 35,71%
10 Indiana Fever 9/19 32,14%
11 New York Liberty 9/19 32,14%
12 Atlanta Dream 7/21 25,00%