Dubček Bratislava ukončil sezónu spoločnej prvej ligy žien a junioriek víťazne

Publikované: 14.05.2019 Autor: Basket.sk Foto: Maroš Guzikiewicz

Dubček Bratislava (Foto: Maroš Guzikiewicz)

Spoločná súťaž 1.ligy žien a Junioriek U19, skupina o 1.-8.miesto

8.5.2019 – 9.kolo, dohrávka

MBK Ružomberok (1. liga) – Dubček Bratislava (1. liga) 53:50 (29:28)
Najviac bodov: Havranová 12, Kankríniová 10 – Riecka 15, Bachorová 10

11.5.2019 – 13.kolo

BK EILAT PU Prešov (1. liga) – BK ZŠ Zvolen (1. liga) 55:93 (34:47)
Najviac bodov: Mončeková 19, Kručovská 10 – Števove 30, Háberová 23

MBK Ružomberok (1. liga) – BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga) 58:43 (28:20)
Predohrané 02.05.2019!

Dubček Bratislava (1. liga) – CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce (1. liga) 88:61 (35:29)
Najviac bodov: Riecka 27, Šeligová 25 – Kašperanová 26, Arendáčová 9

MBK Stará Turá (1. liga) – YOUNG ANGELS U19 Košice 56:59 (24:32)
Najviac bodov: Dovčíková 18, T. Moravčíková 17 – Knappová a Machalová po 12

12.5.2019 – 14.kolo

MBK Ružomberok (1. liga) – BK ZŠ Zvolen (1. liga) 48:43 (31:24)
Predohrané 03.05.2019!

BK EILAT PU Prešov (1. liga) – BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga) 76:82 (39:44)
Predohrané 05.05.2019!

MBK Stará Turá (1. liga) – CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce (1. liga) 57:76 (26:38)
Najviac bodov: T. Moravčíková a Bábiková po 13 – Kašperanová 30, Arendáčová 19

Dubček Bratislava (1. liga) – YOUNG ANGELS U19 Košice 69:47 (41:26)
Najviac bodov: Kronková 16, Krajčovičová 14 – Mikovčáková 14, Machalová 9

Konečná tabuľka skupiny o 1.-8.miesto po 14.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Dubček Bratislava (1. liga)

14

12

2

1026

744

26

2

YOUNG ANGELS U19 Košice

14

10

4

931

786

24

3

CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce (1. liga)

14

9

5

942

841

23

4

MBK Stará Turá (1. liga)

14

9

5

934

800

23

5

BK ZŠ Zvolen (1. liga)

14

6

8

865

826

20

6

MBK Ružomberok (1. liga)

14

5

9

722

842

19

7

BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga)

14

3

11

707

959

17

8

BK EILAT PU Prešov (1. liga)

14

2

12

798

1127

16

O konečnom poradí na 3.-4.mieste rozhodli vzájomné zápasy.
 

10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 21.5
2. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 18.6
3. Gyenesová Orsolya, ŽBK Rožňava – 18.5
4. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 17.6
5. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 16.9
6. Moravčíková Alica, MBK Ružomberok (1. liga) – 16.5
7. Krč-Turbová Lucia, MBK Stará Turá (1. liga) – 16.0
8. Drinková Babariková Zuzana, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 15.8
9. Arendáčová Stanislava, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 15.7
10. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 15.6

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Kováčová-Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 4.9
2. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 4.7
3. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 4.5
4. Urbanová Dominika, Young Angels U19 Košice – 4.0
5. Kociánová Lenka, BK Slovan Bratislava – 3.9
6. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 3.6
7. Krč-Turbová Lucia, MBK Stará Turá (1. liga) – 3.6
8. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 3.6
9. Bállová Karola, TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – 3.4
10. Sedláčková Magdaléna, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 3.3

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Šimková Karolína, ŽBK Rožňava – 7.2
2. Kováčová-Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 6.3
3. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 5.8
4. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 5.8
5. Bállová Karola, TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – 5.8
6. Muráňová Nina, ŠŠK Žilina-Budatín – 5.1
7. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 5.0
8. Kuhajdíková Andrea, BKM Bardejov (1. liga) – 4.8
9. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 4.4
10. Gyenesová Orsolya, ŽBK Rožňava – 4.4

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Gondová Barbora, ŠŠK Žilina-Budatín – 2.9
2. Szántóová Perla, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 2.5
3. Hudáková Alexandra, Improve your basket Loko Sereď – 2.3
4. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 2.0
5. Vodrážková Eva, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 2.0
6. Mikulová Nina, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 2.0
7. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 1.9
8. Határová Laura, BK Slovan Bratislava – 1.6
9. Bertovič-Mračková Pavla, Dubček Bratislava (1. liga) – 1.6
10. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 1.5

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

CON CON 89:85
23.08.2019
LVA LVA
NYL NYL 87:90
23.08.2019
ATL ATL
CHI CHI 85:78
23.08.2019
WAS WAS
WAS WAS 25.08.2019 NYL NYL
DAL DAL 25.08.2019 ATL ATL
LAS LAS 25.08.2019 CON CON
PHO PHO 25.08.2019 CHI CHI
MIN MIN 25.08.2019 LVA LVA
SEA SEA 25.08.2019 IND IND

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 19/8 70,37%
2 Connecticut Sun 19/9 67,86%
3 Las Vegas Aces 19/9 67,86%
4 Los Angeles Sparks 17/10 62,96%
5 Chicago Sky 17/11 60,71%
6 Seattle Storm 15/13 53,57%
7 Minnesota Lynx 14/15 48,28%
8 Phoenix Mercury 12/15 44,44%
9 Dallas Wings 10/18 35,71%
10 Indiana Fever 9/19 32,14%
11 New York Liberty 9/19 32,14%
12 Atlanta Dream 7/21 25,00%