Ružomberok dvakrát uspel v predohrávkach 1. ligy žien a Junioriek

Publikované: 06.05.2019 Autor: Basket.sk Foto: mladezmbkruza.home.blog

MBK Ružomberok (1. liga) (Foto: mladezmbkruza.home.blog)

Spoločná súťaž 1.ligy žien a Junioriek U19, skupina o 1.-8.miesto

2.5.2019 – 13.kolo, predohrávka

MBK Ružomberok (1. liga) – BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga) 58:43 (28:20)
Najviav bodov: Kankríniová 20, Havranová 15 – Turčanová 12, Vyšná 10

5.5.2019 – 14.kolo, predohrávky

MBK Ružomberok (1. liga) – BK ZŠ Zvolen (1. liga) 48:43 (31:24)
Najviav bodov: Havranová 15, Škvareková 11 – Háberová 11, van Dalen a Vodrážková po 7

BK EILAT PU Prešov (1. liga) – BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga) 76:82 (39:44)
Najviav bodov: Mihaliková 28, Mončeková 19 – Syč-Kriváňová 19, Pistikidis 14

Priebežná tabuľka skupiny o 1.-8.miesto po 12.kole a predohrávkach:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Dubček Bratislava (1. liga)

11

10

1

819

583

21

2

MBK Stará Turá (1. liga)

12

9

3

821

665

21

3

YOUNG ANGELS U19 Košice

12

9

3

825

661

21

4

CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce (1. liga)

12

8

4

805

696

20

5

BK ZŠ Zvolen 1

13

5

8

772

771

18

6

MBK Ružomberok (1. liga)

13

4

9

669

792

17

7

BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga)

14

3

11

707

959

17

8

BK EILAT PU Prešov (1. liga)

13

2

11

743

1034

15


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 21.5
2. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 18.6
3. Gyenesová Orsolya, ŽBK Rožňava – 18.5
4. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 17.6
5. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 16.9
6. Moravčíková Alica, MBK Ružomberok (1. liga) – 16.5
7. Krč-Turbová Lucia, MBK Stará Turá (1. liga) – 16.0
8. Drinková Babariková Zuzana, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 15.8
9. Arendáčová Stanislava, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 15.7
10. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 15.6

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Kováčová-Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 4.9
2. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 4 .7
3. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 4.5
4. Urbanová Dominika, Young Angels U19 K ošice – 4.0
5. Kociánová Lenka, BK Slovan Bratislava – 3.9
6. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 3.6
7. Krč-Turbová Lucia, MBK Stará Turá (1. liga) – 3.6
8. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 3.6
9. Bállová Karola, TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – 3.4
10. Sedláčková Magdaléna, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 3.3

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Šimková Karolína, ŽBK Rožňava – 7.2
2. Kováčová-Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 6.3
3. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 5.8
4. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 5.8
5. Bállová Karola, TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – 5.8
6. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 5.0
7. Muráňová Nina, ŠŠK Žilina-Budatín – 5.0
8. Kuhajdíková Andrea, BKM Bardejov (1. liga) – 4.8
9. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 4.4
10. Gyenesová Orsolya, ŽBK Rožňava – 4.4

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Gondová Barbora, ŠŠK Žilina-Budatín – 2.9
2. Szántóová Perla, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 2.5
3. Hudáková Alexandra, Improve your basket Loko Sereď – 2.3
4. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 2.0
5. Vodrážková Eva, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 2.0
6. Mikulová Nina, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 2.0
7. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 1.9
8. Határová Laura, BK Slovan Bratislava – 1.6
9. Bertovič-Mračková Pavla, Dubček Bratislava (1. liga) – 1.6
10. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 1.5

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

CON CON 89:85
23.08.2019
LVA LVA
NYL NYL 87:90
23.08.2019
ATL ATL
CHI CHI 85:78
23.08.2019
WAS WAS
WAS WAS 25.08.2019 NYL NYL
DAL DAL 25.08.2019 ATL ATL
LAS LAS 25.08.2019 CON CON
PHO PHO 25.08.2019 CHI CHI
MIN MIN 25.08.2019 LVA LVA
SEA SEA 25.08.2019 IND IND

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 19/8 70,37%
2 Connecticut Sun 19/9 67,86%
3 Las Vegas Aces 19/9 67,86%
4 Los Angeles Sparks 17/10 62,96%
5 Chicago Sky 17/11 60,71%
6 Seattle Storm 15/13 53,57%
7 Minnesota Lynx 14/15 48,28%
8 Phoenix Mercury 12/15 44,44%
9 Dallas Wings 10/18 35,71%
10 Indiana Fever 9/19 32,14%
11 New York Liberty 9/19 32,14%
12 Atlanta Dream 7/21 25,00%