Prvé štyri družstvá vyhrali po oba svoje zápasy

Publikované: 29.04.2019 Autor: Basket.sk Foto: Jäzva

Young Angels U19 Košice (Foto: Jäzva)

Spoločná súťaž 1.ligy žien a Junioriek U19, skupina o 1.-8.miesto

27.4.2019 – 11.kolo

YOUNG ANGELS U19 Košice – MBK Ružomberok (1. liga) 81:42 (47:19)
Najviac bodov: Knappová 14, Beráneková 12 – Kankríniová 23, Škvareková, Uramová a Raksová po 5

CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce (1. liga) – BK EILAT PU Prešov (1. liga) 92:39 (56:17)
Najviac bodov: Kašperanová 37, Stollárová 11 – Kardoheľová 15, Mončeková 14

BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga) – MBK Stará Turá (1. liga) 36:73 (22:33)
Najviac bodov: Vyšňová 10, Syč-Kriváňová a Rafanidesová po 7 – Dovčíková 16, Krč-Turbová 15

BK ZŠ Zvolen (1. liga) – Dubček Bratislava (1. liga) 41:73 (20:35)
Najviac bodov: Rausová a Háberová po 11 – Vaigl 17, Šeligová 15

28.4.2019 – 12.kolo

CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce (1. liga) – MBK Ružomberok (1. liga) 66:45 (31:31)
Najviac bodov: Kašperanová a Krištofová po 15 – Havranová 16, Kankríniová 11

YOUNG ANGELS U19 Košice (1. liga) – BK EILAT PU Prešov (1. liga) 91:60 (41:35)
Najviac bodov: Machalová a Beráneková po 14 – Mončeková 24, Kručovská 16

BK ZŠ Zvolen (1. liga) – MBK Stará Turá (1. liga) 60:66 (39:27)
Najviac bodov: Ozdincová 13, van Dalen 11 – Krč-Turbová 30, Bábiková 15

BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga) – Dubček Bratislava (1. liga) 53:71 (29:35)
Najviac bodov: Vyšňová 13, Pistikidis 11 – Šeligová, Kronková a Krajčovičová po 13

Priebežná tabuľka skupiny o 1.-8.miesto po 12.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

Dubček Bratislava (1. liga)

11

10

1

819

583

21

2

MBK Stará Turá (1. liga)

12

9

3

821

665

21

3

YOUNG ANGELS U19 Košice

12

9

3

825

661

21

4

CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce (1. liga)

12

8

4

805

696

20

5

BK ZŠ Zvolen (1. liga)

12

5

7

729

723

17

6

BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga)

12

2

10

582

825

14

7

BK EILAT PU Prešov (1. liga)

12

2

10

667

952

14

8

MBK Ružomberok (1. liga)

11

2

9

563

706

13


Spoločná súťaž 1.ligy žien a Junioriek U19, skupina o 9.-18.miesto

27.4.2019 – 21.kolo

BAM Poprad – BK AŠK Slávia Trnava 81:57 (38:41)
Najviac bodov: Mamráková 20, Rodáková 17 – Gavláková 13, Valková 11

ŠKBD Spišská Nová Ves – BO Spartak Myjava 59:49 (34:24)
Najviac bodov: Jarošová 14, Dulovičová 13 – Horváthová 14, Horniačková 13

TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – ŠŠK Žilina-Budatín 55:44 (21:28)
Najviac bodov: Evelleyová a Lukčová po 12 – Belčíková 10, Muráňová 8

**YOUNG ANGELS U17 Košice – voľno **

BKM Bardejov (1. liga) – BK Slovan Bratislava 54:73 (23:35)
Najviac bodov: M. Pekárová, Puzderová a Stachurová po 10 – Jakubíková 18, Karasová 12

ŽBK Rožňava – voľno

28.4.2019 – 22.kolo

ŠKBD Spišská Nová Ves – BK AŠK Slávia Trnava 73:56 (36:35)
Najviac bodov: Jarošová 21, Lysová 13 – Gavláková 14, Valková 12

BAM Poprad – BO Spartak Myjava 73:50 (36:19)
Najviac bodov: Rodáková 23, Mamráková 15 – Benová 23, Horniačková 8

YOUNG ANGELS U17 Košice – ŠŠK Žilina-Budatín 63:51 (39:26)
Najviac bodov: Kaliuzhna 31, Ištoňová 10 – Gondová 25, Muráňová a Škorvánková po 7

TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – voľno

ŽBK Rožňava – BK Slovan Bratislava 49:112 (24:53)
Najviac bodov: Gyenesová 20, Baštáková 8 – Karasová 20, Mrnková 18

BKM Bardejov (1. liga) – voľno

Konečná tabuľka skupiny o 9.-18.miesto po 22.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

9

BK Slovan Bratislava

18

17

1

1220

827

35

10

YOUNG ANGELS U17 Košice

18

16

2

1226

823

34

11

BK AŠK Slávia Trnava

18

11

7

1141

1135

29

12

ŠKBD Spišská Nová Ves

18

11

7

1024

982

29

13

TYDAM UPJŠ Košice (1. liga)

18

11

7

1015

919

28

14

BAM Poprad

18

9

9

1167

1082

27

15

BKM Bardejov (1. liga)

18

8

10

1025

1082

26

16

ŠŠK Žilina-Budatín

18

5

13

992

1076

23

17

BO Spartak Myjava

18

2

16

942

1225

20

18

ŽBK Rožňava

18

0

18

979

1580

18


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 21.1
2. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 18.6
3. Gyenesová Orsolya, ŽBK Rožňava – 18.5
4. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 18.0
5. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 16.9
6. Moravčíková Alica, MBK Ružomberok – 16.5
7. Arendáčová Stanislava, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 15.9
8. Drinková Babariková Zuzana, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 15.8
9. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok – 15.6
10. Krč-Turbová Lucia, MBK Stará Turá (1. liga) – 15.2

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Kováčová-Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 5.2
2. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 4.7
3. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 4.4
4. Urbanová Dominika, Young Angels U19 Košice – 4.0
5. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 3.7
6. Kociánová Lenka, BK Slovan Bratislava – 3.6
7. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 3.6
8. Krč – Turbová Lucia, MBK Stará Turá (1. liga) – 3.4
9. Bállová Karola, TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – 3.4
10. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 3.3

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Šimková Karolína, ŽBK Rožňava – 7.2
2. Kováčová – Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 6.7
3. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 5.8
4. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 5.8
5. Bállová Karola, TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – 5.8
6. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 5.1
7. Muráňová Nina, ŠŠK Žilina-Budatín – 5.0
8. Kuhajdíková Andrea, BKM Bardejov (1. liga) – 4.8
9. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 4.4
10. Gyenesová Orsolya, ŽBK Rožňava – 4.4

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Gondová Barbora, ŠŠK Žilina-Budatín – 2.9
2. Szántóová Perla, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 2.5
3. Hudáková Alexandra, Improve your basket Loko Sereď – 2.3
4. Vodrážková Eva, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 2.0
5. Mikulová Nina, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 2.0
6. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 1.9
7. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 1.8
8. Határová Laura, BK Slovan Bratislava – 1.7
9. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 1.6
10. Mikovčáková Diana, Young Angels U19 Košice – 1.6

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

CON CON 89:85
23.08.2019
LVA LVA
NYL NYL 87:90
23.08.2019
ATL ATL
CHI CHI 85:78
23.08.2019
WAS WAS
WAS WAS 25.08.2019 NYL NYL
DAL DAL 25.08.2019 ATL ATL
LAS LAS 25.08.2019 CON CON
PHO PHO 25.08.2019 CHI CHI
MIN MIN 25.08.2019 LVA LVA
SEA SEA 25.08.2019 IND IND

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 19/8 70,37%
2 Connecticut Sun 19/9 67,86%
3 Las Vegas Aces 19/9 67,86%
4 Los Angeles Sparks 17/10 62,96%
5 Chicago Sky 17/11 60,71%
6 Seattle Storm 15/13 53,57%
7 Minnesota Lynx 14/15 48,28%
8 Phoenix Mercury 12/15 44,44%
9 Dallas Wings 10/18 35,71%
10 Indiana Fever 9/19 32,14%
11 New York Liberty 9/19 32,14%
12 Atlanta Dream 7/21 25,00%