Medzi kadetkami na čele Banská Bystrica aj napriek prehre v Trnave

Publikované: 16.04.2019 Autor: Basket.sk Foto: fb bkaskslaviatrnava

BK AŠK Slávia Trnava U17 vs. BK ŠKP 08 Banská Bystrica U17 (Foto: fb bkaskslaviatrnava)

1.liga Kadetky U17, skupina o 1.-8.miesto

13.4.2019 – 9.kolo

BAM Poprad – YOUNG ANGELS U16 Košice 30:66 (18:33)
Najviac bodov: Dvornická 19, Chmurová a D. Kašelová po 5 – Erdélyiová 21, Spišiaková 10

ŠKBD Spišská Nová Ves – YOUNG ANGELS U17 Košice 31:58 (12:27)
Najviac bodov: Jarošová 12, Dulovičová a Pokrievková po 4 – Kaliuzhna 18, Kristlová a Kolesárová po 12

BK Nové Mesto nad Váhom – BK ZŠ Zvolen 50:76 (22:48)
Najviac bodov: Dovčíková 13, Kraislová 11 – Holíková 24, Janštová 18

BK AŠK Slávia Trnava – BK ŠKP 08 Banská Bystrica 66:60 (41:32)
Najviac bodov: S. Gavláková 20, Štefunková 15 – Mesárošová 13, Petrovičová 12

14.4.2019 – 10.kolo

ŠKBD Spišská Nová Ves – YOUNG ANGELS U16 KE 52:65 (21:29)
Najviac bodov: Jarošová 35, Hrušovská 6 – Erdélyiová 25, Majorošová 15

BAM Poprad – YOUNG ANGELS U17 KE 25:73 (8:41)
Najviac bodov: Dvornická 12, Chmurová 5 – Kaliuzhna 25, Kolesárová 16

BK AŠK Slávia Trnava – BK ZŠ Zvolen 51:80 (28:49)
Najviac bodov: Štefunková 15, S. Gavláková, Le. Lojová po 10 – Holíková 20, Janštová a Bahledová po 12

BK Nové Mesto nad Váhom – BK ŠKP 08 B.Bystrica 55:72 (21:45)
Najviac bodov: Kraislová 12, Ostrovská 11 – Šunová 17, Oborilová 13

Priebežná tabuľka skupiny 1.-8.miesto po 10.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

10

9

1

621

454

19

2

YOUNG ANGELS U17 Košice

10

9

1

624

433

19

3

BK ZŠ Zvolen

9

6

3

588

457

15

4

YOUNG ANGELS U16 Košice

10

5

5

580

505

15

5

ŠKBD Spišská Nová Ves

10

4

6

474

533

14

6

BK AŠK Slávia Trnava

10

3

7

550

621

13

7

BK Nové Mesto nad Váhom

9

3

6

483

595

12

8

BAM Poprad

10

0

10

364

686

10


1.liga Kadetky U17, skupina o 9.-14.miesto

13.4.2019 – 9.kolo

BK Slovan Bratislava – BK Klokani Ivanka pri Dunaji 74:65 (23:30)
Najviac bodov: Šabíková 22, Žikavská 12 – Rožňovcová 18, Lackóová 15

BKM Žilina-Závodie – BKM Junior UKF Nitra 47:94 (15:40)
Najviac bodov: Boženíková 12, Pekárová a Soliarová po 10 – Svoradová 27, Gažiová 20

14.4.2019 – 10.kolo

MBK Ružomberok – BKM Junior UKF Nitra 43:58 (24:33)
Najviac bodov: Kubíková 11, Lukáčová 8 – Svoradová 16, Gažiová 15

Priebežná tabuľka skupiny 9.-14.miesto po 10.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

9

BKM Junior UKF Nitra

8

8

0

570

302

16

10

BK Slovan Bratislava

8

6

2

489

436

14

11

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

8

5

3

540

467

13

12

MBK Ružomberok

8

2

6

417

485

10

13

ŽBK Rožňava

6

2

4

288

364

8

14

BKM Žilina-Závodie

8

0

8

349

599

8


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Janštová Nina, BK ZŠ Zvolen – 21.8
2. Gavláková Saša, BK AŠK Slávia Trnava – 19.8
3. Kristlová Vanda Mária, Young Angels U17 Košice – 18.3
4. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 17.3
5. Dovčíková Martina, BK Nové Mesto nad Váhom – 16.2
6. Holíková Erika, BK ZŠ Zvolen – 14.9
7. Brázdilová Tereza, BKM Junior UKF Nitra – 14.9
8. Gažiová Rebeka, BKM Junior UKF Nitra – 14.5
9. Šabíková Klára, BK Slovan Bratislava – 13.9
10. Kubáňová Dorota, MBK Ružomberok – 13.6

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Štefunková Alena, BK AŠK Slávia Trnava – 3.5
2. Oborilová Petra, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 3.4
3. Zaťková Tereza, BKM Junior UKF Nitra – 3.4
4. Majorošová Nina, Young Angels U16 Košice – 3.0
5. Ištoňová Miriam, Young Angels U17 Košice – 2.9
6. Rausová Federika, BK ZŠ Zvolen – 2.8
7. Brázdilová Tereza, BKM Junior UKF Nitra – 2.8
8. Schreiberová Tereza, Young Angels U17 Košice – 2.8
9. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 2.7
10. Jendrichovská Michaela, Young Angels U17 Košice – 2.6

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Dulovičová Emma, ŠKBD Spišská Nová Ves – 5.7
2. Uharčeková Alexandra, ŽBK Rožňava – 5.7
3. Boženíková Sandra, BKM Žilina-Závodie – 5.4
4. Schreiberová Tereza, Young Angels U17 Košice – 5.0
5. Bajrović Minela, BK Klokani Ivanka pri Dunaji – 4.7
6. Štefunková Alena, BK AŠK Slávia Trnava – 4.6
7. Kubíková Nicol, MBK Ružomberok – 4.6
8. Brázdilová Tereza, BKM Junior UKF Nitra – 4.5
9. Ištoňová Miriam, Young Angels U17 Košice – 4.4
10. Šunová Petra, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 4.3

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Dohňanská Gréta, BK Slovan Bratislava – 4.4
2. Holíková Erika, BK ZŠ Zvolen – 3.1
3. Suchá Bianka, ŽBK Rožňava – 2.7
4. Janštová Nina, BK ZŠ Zvolen – 2.4
5. Gašpieriková Vanessa, BKM Žilina-Závodie – 2.4
6. Oborilová Petra, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 2.0
7. Gavláková Saša, BK AŠK Slávia Trnava – 1.6
8. Káčerová Eva, BKM Žilina-Závodie – 1.5
9. Vavrová Ema, BKM Žilina-Závodie – 1.4
10. Kristlová Vanda Mária, Young Angels U17 Košice – 1.3

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

ZIL ZIL 92:81
12.10.2019
SVT SVT
HAN HAN 78:90
12.10.2019
LEV LEV
PDA PDA 101:73
12.10.2019
KOM KOM
INT INT 81:66
12.10.2019
LUC LUC
INT INT 16.10.2019 KOM KOM

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 BK Slávia Žilina 2/0 100,00%
2 Inter Bratislava 4/0 100,00%
3 BKM Lučenec 2/1 66,67%
4 BC Prievidza 2/1 66,67%
5 MBK Rieker COM-therm Komárno 1/2 33,33%
6 Patrioti Levice 1/2 33,33%
7 Iskra Svit 1/2 33,33%
8 MBK Baník Handlová 0/2 0,00%
9 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 0/3 0,00%

Asistencie ...

# Hráč Tím
Wiggins Doug
∅ Asistencie: 7,50
ZIL
2 Hot Amin LEV 7,33
3 Mitrovič Stefan HAN 5,50
4 Mrviš Tomáš HAN 5,50
5 Caffey Mike LUC 5,00