Medzi kadetkami na čele Banská Bystrica aj napriek prehre v Trnave

Publikované: 16.04.2019 Autor: Basket.sk Foto: fb bkaskslaviatrnava

BK AŠK Slávia Trnava U17 vs. BK ŠKP 08 Banská Bystrica U17 (Foto: fb bkaskslaviatrnava)

1.liga Kadetky U17, skupina o 1.-8.miesto

13.4.2019 – 9.kolo

BAM Poprad – YOUNG ANGELS U16 Košice 30:66 (18:33)
Najviac bodov: Dvornická 19, Chmurová a D. Kašelová po 5 – Erdélyiová 21, Spišiaková 10

ŠKBD Spišská Nová Ves – YOUNG ANGELS U17 Košice 31:58 (12:27)
Najviac bodov: Jarošová 12, Dulovičová a Pokrievková po 4 – Kaliuzhna 18, Kristlová a Kolesárová po 12

BK Nové Mesto nad Váhom – BK ZŠ Zvolen 50:76 (22:48)
Najviac bodov: Dovčíková 13, Kraislová 11 – Holíková 24, Janštová 18

BK AŠK Slávia Trnava – BK ŠKP 08 Banská Bystrica 66:60 (41:32)
Najviac bodov: S. Gavláková 20, Štefunková 15 – Mesárošová 13, Petrovičová 12

14.4.2019 – 10.kolo

ŠKBD Spišská Nová Ves – YOUNG ANGELS U16 KE 52:65 (21:29)
Najviac bodov: Jarošová 35, Hrušovská 6 – Erdélyiová 25, Majorošová 15

BAM Poprad – YOUNG ANGELS U17 KE 25:73 (8:41)
Najviac bodov: Dvornická 12, Chmurová 5 – Kaliuzhna 25, Kolesárová 16

BK AŠK Slávia Trnava – BK ZŠ Zvolen 51:80 (28:49)
Najviac bodov: Štefunková 15, S. Gavláková, Le. Lojová po 10 – Holíková 20, Janštová a Bahledová po 12

BK Nové Mesto nad Váhom – BK ŠKP 08 B.Bystrica 55:72 (21:45)
Najviac bodov: Kraislová 12, Ostrovská 11 – Šunová 17, Oborilová 13

Priebežná tabuľka skupiny 1.-8.miesto po 10.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK ŠKP 08 Banská Bystrica

10

9

1

621

454

19

2

YOUNG ANGELS U17 Košice

10

9

1

624

433

19

3

BK ZŠ Zvolen

9

6

3

588

457

15

4

YOUNG ANGELS U16 Košice

10

5

5

580

505

15

5

ŠKBD Spišská Nová Ves

10

4

6

474

533

14

6

BK AŠK Slávia Trnava

10

3

7

550

621

13

7

BK Nové Mesto nad Váhom

9

3

6

483

595

12

8

BAM Poprad

10

0

10

364

686

10


1.liga Kadetky U17, skupina o 9.-14.miesto

13.4.2019 – 9.kolo

BK Slovan Bratislava – BK Klokani Ivanka pri Dunaji 74:65 (23:30)
Najviac bodov: Šabíková 22, Žikavská 12 – Rožňovcová 18, Lackóová 15

BKM Žilina-Závodie – BKM Junior UKF Nitra 47:94 (15:40)
Najviac bodov: Boženíková 12, Pekárová a Soliarová po 10 – Svoradová 27, Gažiová 20

14.4.2019 – 10.kolo

MBK Ružomberok – BKM Junior UKF Nitra 43:58 (24:33)
Najviac bodov: Kubíková 11, Lukáčová 8 – Svoradová 16, Gažiová 15

Priebežná tabuľka skupiny 9.-14.miesto po 10.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

9

BKM Junior UKF Nitra

8

8

0

570

302

16

10

BK Slovan Bratislava

8

6

2

489

436

14

11

BK Klokani Ivanka pri Dunaji

8

5

3

540

467

13

12

MBK Ružomberok

8

2

6

417

485

10

13

ŽBK Rožňava

6

2

4

288

364

8

14

BKM Žilina-Závodie

8

0

8

349

599

8


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Janštová Nina, BK ZŠ Zvolen – 21.8
2. Gavláková Saša, BK AŠK Slávia Trnava – 19.8
3. Kristlová Vanda Mária, Young Angels U17 Košice – 18.3
4. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 17.3
5. Dovčíková Martina, BK Nové Mesto nad Váhom – 16.2
6. Holíková Erika, BK ZŠ Zvolen – 14.9
7. Brázdilová Tereza, BKM Junior UKF Nitra – 14.9
8. Gažiová Rebeka, BKM Junior UKF Nitra – 14.5
9. Šabíková Klára, BK Slovan Bratislava – 13.9
10. Kubáňová Dorota, MBK Ružomberok – 13.6

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Štefunková Alena, BK AŠK Slávia Trnava – 3.5
2. Oborilová Petra, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 3.4
3. Zaťková Tereza, BKM Junior UKF Nitra – 3.4
4. Majorošová Nina, Young Angels U16 Košice – 3.0
5. Ištoňová Miriam, Young Angels U17 Košice – 2.9
6. Rausová Federika, BK ZŠ Zvolen – 2.8
7. Brázdilová Tereza, BKM Junior UKF Nitra – 2.8
8. Schreiberová Tereza, Young Angels U17 Košice – 2.8
9. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 2.7
10. Jendrichovská Michaela, Young Angels U17 Košice – 2.6

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Dulovičová Emma, ŠKBD Spišská Nová Ves – 5.7
2. Uharčeková Alexandra, ŽBK Rožňava – 5.7
3. Boženíková Sandra, BKM Žilina-Závodie – 5.4
4. Schreiberová Tereza, Young Angels U17 Košice – 5.0
5. Bajrović Minela, BK Klokani Ivanka pri Dunaji – 4.7
6. Štefunková Alena, BK AŠK Slávia Trnava – 4.6
7. Kubíková Nicol, MBK Ružomberok – 4.6
8. Brázdilová Tereza, BKM Junior UKF Nitra – 4.5
9. Ištoňová Miriam, Young Angels U17 Košice – 4.4
10. Šunová Petra, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 4.3

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Dohňanská Gréta, BK Slovan Bratislava – 4.4
2. Holíková Erika, BK ZŠ Zvolen – 3.1
3. Suchá Bianka, ŽBK Rožňava – 2.7
4. Janštová Nina, BK ZŠ Zvolen – 2.4
5. Gašpieriková Vanessa, BKM Žilina-Závodie – 2.4
6. Oborilová Petra, BK ŠKP 08 Banská Bystrica – 2.0
7. Gavláková Saša, BK AŠK Slávia Trnava – 1.6
8. Káčerová Eva, BKM Žilina-Závodie – 1.5
9. Vavrová Ema, BKM Žilina-Závodie – 1.4
10. Kristlová Vanda Mária, Young Angels U17 Košice – 1.3

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

CON CON 79:78
16.08.2019
SEA SEA
CHI CHI 91:81
16.08.2019
LAS LAS
MIN MIN 79:86
16.08.2019
WAS WAS
PHO PHO 77:68
16.08.2019
ATL ATL
DAL DAL 83:77
16.08.2019
NYL NYL
WAS WAS 18.08.2019 IND IND
CHI CHI 18.08.2019 LVA LVA
PHO PHO 18.08.2019 NYL NYL
SEA SEA 18.08.2019 MIN MIN
CON CON 18.08.2019 DAL DAL

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 18/7 72,00%
2 Las Vegas Aces 17/8 68,00%
3 Connecticut Sun 17/9 65,38%
4 Chicago Sky 15/10 60,00%
5 Los Angeles Sparks 15/10 60,00%
6 Seattle Storm 14/13 51,85%
7 Minnesota Lynx 13/13 50,00%
8 Phoenix Mercury 11/14 44,00%
9 Dallas Wings 10/16 38,46%
10 Indiana Fever 9/16 36,00%
11 New York Liberty 8/17 32,00%
12 Atlanta Dream 6/20 23,08%