Levickí kadeti aj po prehre v Prievidzi stále na čele súťaže

Publikované: 16.04.2019 Autor: Basket.sk Foto: fb MBA Prievidza

MBA Prievidza U17 vs. ŠBK Junior Levice U17 (Foto: fb MBA Prievidza)

1.liga Kadeti U17, skupina o 1.-8.miesto

13.4.2019 – 11.kolo

MŠK BK Žiar nad Hronom – ŠBK Junior Levice 65:75 (28:44)
Najviac bodov: Golebiowski 12, Truben 11 – Chaban 23, Špaňo 11

MBA Prievidza – BBK Bánovce nad Bebravou 84:58 (47:35)
Najviac bodov: Hronský 23, Lukáč 16 – Jancusko 18, Špánik 14

BKM Iskra Svit – BK Inter Bratislava 61:74 (30:40)
Najviac bodov: Šulík a Misal po 11 – Borodovčák 20, Randuška a Hasaj po 9

MBK VICTORIA Žilina – BKM SPU Nitra 101:56 (54:29)
Najviac bodov: Kasák 24, P. Pažický 23 – Foltín 16, Kopas 10

14.4.2019 – 12.kolo

MBA Prievidza – ŠBK Junior Levice 69:63 (37:45)
Najviac bodov: Hronský 22, Matuška 16 – Chaban 15, Lörinc a Špaňo po 11

MŠK BK Žiar nad Hronom – BBK Bánovce nad Bebravou 63:62 (33:31)
Najviac bodov: Golebiowski 14, Balogh 12 – Špánik 16, Lagin 14

MBK VICTORIA Žilina – BK Inter Bratislava 89:66 (50:35)
Najviac bodov: P. Pažický 30, Novák 21 – Borodovčák 16, Randuška 9

BKM Iskra Svit – BKM SPU Nitra 67:80 (32:39)
Najviac bodov: Lelkes 19, Šulík 16 – Foltín 35, Arpáš 15

Priebežná tabuľka skupiny o 1.-8.miesto po 12.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠBK Junior Levice

12

11

1

975

765

23

2

MBK VICTORIA Žilina

12

10

2

1016

826

22

3

MBA Prievidza

12

9

3

990

808

21

4

BKM SPU Nitra

12

8

4

829

879

20

5

BK Inter Bratislava

12

5

7

813

818

17

6

BBK Bánovce nad Bebravou

12

2

10

695

856

14

7

MŠK BK Žiar nad Hronom

12

2

10

775

943

14

8

BKM Iskra Svit

12

1

11

775

973

13


1.liga Kadeti U17, skupina o 9.-18.miesto

13.4.2019 – 17.kolo

Strojár Malacky – ABOVIA 96 Košice 83:77 (32:40)
Najviac bodov: Bolf 30, Kurák 20 – Halász 20, Köröš 19

MBK Karlovka Bratislava – ŠŠK KAC Jednota Košice 69:73 (43:37)
Najviac bodov: Paulis 22, Trenka 14 – Nigut 27, Jošťák 20

BSC „YELLOW“ Bratislava – BK Slovenský Orol Levoča 143:27 (67:15)
Najviac bodov: Sedlár 25, Tóth 24 – Škulec 7, Sobinovský 6

BSC „BLUE“ Bratislava (MS) – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 75:46 (27:22)
Najviac bodov: L.Bílý 16, Železník 15 – Strážik 12, Jakubek 10

14.4.2018 – 18.kolo

MBK Karlovka Bratislava – ABOVIA 96 Košice 43:78 (23:36)
Najviac bodov: Trenka 10, Zvrškovec 8 – Köröš 20, Halász 18

Strojár Malacky – ŠŠK KAC Jednota Košice 60:55 (33:31)
Najviac bodov: Bolf 24, Kurák 12 – Nigut 26, Mazák 21

BSC „BLUE“ Bratislava (MS) – BK Slovenský Orol Levoča 97:52 (56:20)
Najviac bodov: Železník 22, Sás 17 – Zuščák 19, Škulec 11

BSC „YELLOW“ Bratislava – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 89:47 (47:21)
Najviac bodov: Radošinský 28, Sedlár 25 – Kučma 16, Jakubek 12

Priebežná tabuľka skupiny o 9.-18.miesto po 18.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

9

BSC „YELLOW“ Bratislava

16

16

0

1395

789

32

10

ABOVIA 96 Košice

16

13

3

1476

1022

29

11

MBK AŠK Slávia Trnava

16

10

6

1144

956

26

12

BSC „BLUE“ Bratislava (MS)

16

10

6

1096

1001

26

13

ŠŠK KAC Jednota Košice

16

9

7

1131

1057

25

14

Strojár Malacky

17

7

10

1080

1245

24

15

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

17

7

10

1172

1217

24

16

MBK Karlovka Bratislava

17

5

12

948

1123

21

17

IMC Slovakia Považská Bystrica

16

5

11

1093

1131

21

18

BK Slovenský Orol Levoča

17

0

17

767

1761

17


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 25.5
2. Kucej Hugo, MŠK BK Žiar nad Hronom – 22.4
3. Špaňo Dominik, ŠBK Junior Levice – 21.6
4. Köröš Adam, Abovia 96 Košice – 21.5
5. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 21.5
6. Foltín Marek, BKM SPU Nitra – 20.8
7. Lukáč Patrik, MBA Prievidza – 20.7
8. Mazák Lukáš, ŠŠK KAC Jednota Košice – 19.9
9. Sedlár Dominik, BSC YELLOW Bratislava – 19.8
10. Nigut Martin, ŠŠK KAC Jednota Košice – 18.1

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Matuška Maxim, MBA Prievidza – 8.4
2. Chaban Daniel, ŠBK Junior Levice – 6.1
3. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 5.6
4. Novák Dávid, MBK Victoria Žilina – 5.5
5. Foltín Marek, BKM SPU Nitra – 5.5
6. Lukáč Patrik, MBA Prievidza – 5.4
7. Vančo František, Abovia 96 Košice – 4.7
8. Janček Maroš, BKM Iskra Svit – 4.7
9. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 4.6
10. Vranský Marko, BSC YELLOW Bratislava – 4.5

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 7.2
2. Javorský Alex, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 6.6
3. Vančo František, Abovia 96 Košice – 6.5
4. Foltín Marek, BKM SPU Nitra – 6.2
5. Suláni Martin, BKM SPU Nitra – 5.8
6. Köröš Adam, Abovia 96 Košice – 5.6
7. Kapustík Ondrej, MBK AŠK Slávia Trnava – 5.4
8. Nigut Martin, ŠŠK KAC Jednota Košice – 5.0
9. Ištok Jakub Jozef, MBK AŠK Slávia Trnava – 5.0
10. Lörinc Richard, ŠBK Junior Levice – 4.9

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Gut Boris, BK Slovenský Orol Levoča – 3.2
2. Halász Oliver, Abovia 96 Košice – 2.8
3. Paulis Matej, MBK Karlovka Bratislava – 2.8
4. Ištok Jakub Jozef, MBK AŠK Slávia Trnava – 2.6
5. Belí Daniel, Abovia 96 Košice – 2.1
6. Chmelan Tomáš, MBK AŠK Slávia Trnava – 2.0
7. Harabin Dávid, BKM Iskra Svit – 1.9
8. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 1.8
9. Köröš Adam, Abovia 96 Košice – 1.7
10. Kukučka Andrej, IMC Slovakia Považská Bystrica – 1.7

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

CON CON 84:75
17.09.2019
LAS LAS
WAS WAS 97:95
17.09.2019
LVA LVA
CON CON 19.09.2019 LAS LAS
WAS WAS 19.09.2019 LVA LVA

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 26/8 76,47%
2 Connecticut Sun 23/11 67,65%
3 Los Angeles Sparks 22/12 64,71%
4 Las Vegas Aces 21/13 61,76%
5 Chicago Sky 20/14 58,82%
6 Minnesota Lynx 18/16 52,94%
7 Seattle Storm 18/16 52,94%
8 Phoenix Mercury 15/19 44,12%
9 Indiana Fever 13/21 38,24%
10 New York Liberty 10/24 29,41%
11 Dallas Wings 10/24 29,41%
12 Atlanta Dream 8/26 23,53%

ScoreBoard ...

PDA PDA 04.10.2019 LEV LEV

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 BK Slávia Žilina 0/0 0,00%
2 MBK Baník Handlová 0/0 0,00%
3 BKM Lučenec 0/0 0,00%
4 MBK Rieker COM-therm Komárno 0/0 0,00%
5 Patrioti Levice 0/0 0,00%
6 BC Prievidza 0/0 0,00%
7 Inter Bratislava 0/0 0,00%
8 Iskra Svit 0/0 0,00%
9 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 0/0 0,00%

ScoreBoard ...

DBA DBA 28.09.2019 PNC PNC
SAM SAM 28.09.2019 YAK YAK
RBK RBK 28.09.2019 SKP SKP

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 YOUNG ANGELS Košice 0/0 0,00%
2 MBK Ružomberok 0/0 0,00%
3 Piešťanské Čajky 0/0 0,00%
4 ŠBK Šamorín 0/0 0,00%
5 Dubček Bratislava 0/0 0,00%
6 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 0/0 0,00%