Michalovce na čele skupiny o 7.-12. miesto 1. ligy juniorov aj vďaka už tridsiatim odohraným zápasom

Publikované: 15.04.2019 Autor: Basket.sk Foto: 1bkmi.sk

1. BK Michalovce U19 (Foto: 1bkmi.sk)

1.liga Juniori U19, skupina o 7.-12.miesto

10.4.2019 – 24.kolo, dohrávka

BKM Iskra Svit – BKM SPU Nitra 50:89 (26:42)
Najviac bodov: Brugoš 13, Suchý, Harabin po 10 – M.Foltín 24, Láštic 22

13.4.2019 – 31.kolo, predohrávka

1.BK Michalovce – MBK Handlová 77:69 (36:29)
Najviac bodov: Pliško 19, Brnčal 18 – Bartuš 32, Barniak 18

Priebežná tabuľka skupiny o 7.-12.miesto po 30.kole a predohrávkach:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

7

1.BK Michalovce

30

12

18

2113

2227

42

8

MBA Prievidza

27

14

13

2190

2172

41

9

BKM SPU Nitra

28

12

16

2114

2062

40

10

MBK Karlovka Bratislava

29

9

20

2008

2307

38

11

MBK Handlová

28

4

24

1983

2899

32

12

BKM Iskra Svit

28

1

27

1447

2409

27


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 27.5
2. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 24.3
3. Kozel Filip, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 22.3
4. Láštic Juraj, BKM SPU Nitra – 22.0
5. Rozenberg Róbert, MBA Prievidza – 21.9
6. Danielič Martin, ŠBK Junior Levice – 21.5
7. Pirkovský Martin, 1. BK Michalovce – 20.4
8. Krebes Enrico, KB Slávia TU Košice – 19.4
9. Volárik Samuel, ŠBK Junior Levice – 19.3
10. Kubala Dominik, IMC Slovakia Považská Bystrica – 18.1

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 8.5
2. Korfanta Adam, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 7.0
3. Janček Maroš, BKM Iskra Svit – 6.6
4. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 5.5
5. Krčmárik Adam, IMC Slovakia Považská Bystrica – 5.4
6. Šimoňák Matej, IMC Slovakia Považská Bystrica – 5.2
7. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 5.0
8. Danielič Martin, ŠBK Junior Levice – 4.9
9. Chaban Daniel, ŠBK Junior Levice – 4.6
10. Bartuš Filip, MBK Handlová – 4.2

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 5.0
2. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 4.5
3. Magušín Richard, BKM SPU Nitra – 3.7
4. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 3.5
5. Janček Maroš, BKM Iskra Svit – 3.4
6. Danielič Martin, ŠBK Junior Levice – 3.0
7. Sáraz Miroslav, BKM SPU Nitra – 3.0
8. Krebes Enrico, KB Slávia TU Košice – 3.0
9. Baron Martin, KB Slávia TU Košice – 2.9
10. Foltín Marek, BKM SPU Nitra – 2.7

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Kotorík Matej, ŠKP BBC Banská Bystrica – 2.4
2. Suchý Oliver, BKM Iskra Svit – 2.2
3. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 1.8
4. Barniak Tomáš, MBK Handlová – 1.6
5. Harabin Dávid, BKM Iskra Svit – 1.3
6. Mičuda Timotej, MBK Karlovka Bratislava – 1.3
7. Dzugas Richard, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 1.2
8. Erben Dávid, MBK Victoria Žilina – 1.1
9. Láštic Juraj, BKM SPU Nitra – 1.1
10. Demko Michal, 1. BK Michalovce – 1.0

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

CON CON 78:68
18.08.2019
DAL DAL
WAS WAS 107:68
18.08.2019
IND IND
CHI CHI 85:100
18.08.2019
LVA LVA
PHO PHO 78:72
18.08.2019
NYL NYL
SEA SEA 82:74
18.08.2019
MIN MIN
ATL ATL 20.08.2019 CHI CHI
IND IND 20.08.2019 NYL NYL
LVA LVA 20.08.2019 PHO PHO
LAS LAS 20.08.2019 MIN MIN

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 19/7 73,08%
2 Las Vegas Aces 18/8 69,23%
3 Connecticut Sun 18/9 66,67%
4 Los Angeles Sparks 15/10 60,00%
5 Chicago Sky 15/11 57,69%
6 Seattle Storm 15/13 53,57%
7 Minnesota Lynx 13/14 48,15%
8 Phoenix Mercury 12/14 46,15%
9 Dallas Wings 10/17 37,04%
10 Indiana Fever 9/17 34,62%
11 New York Liberty 8/18 30,77%
12 Atlanta Dream 6/20 23,08%