FOTO: Prvý hrací deň Slovenského pohára v obrazoch

Publikované: 16.02.2019 Autor: Basket.sk Foto: Vladimír Dorňák

Martin Bachan (2), BK Levickí Patrioti a Matúš Hronský (25), BC Prievidza (Foto: Vladimír Dorňák)

Pozrite sa štvrťfinálové zápasy prvého hracieho dňa Slovenského pohára prostredníctvo objektívu fotografa Vladimíra Dorňáka.

BK Iskra Svit vs. BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, Gabriel Belardo (15) (Foto: Vladimír Dorňák)
BK Iskra Svit (Foto: Vladimír Dorňák)
BK Iskra Svit vs. BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (Foto: Vladimír Dorňák)
BK Inter Bratislava vs. MŠK BO Holíč (Foto: Vladimír Dorňák)
BK Inter Bratislava vs. MŠK BO Holíč, David Abrhám (14) (Foto: Vladimír Dorňák)
PP & TV RAJ Žilina vs. BC Prievidza, Rodney Glasgow (1) (Foto: Vladimír Dorňák)
PP & TV RAJ Žilina vs. BC Prievidza, Jakub Kadáši (15) (Foto: Vladimír Dorňák)
BK Levickí Patrioti vs. MBK Rieker COM-therm Komárno, Milan Žiak (22) (Foto: Vladimír Dorňák)
Levice
BK Levickí Patrioti vs. MBK Rieker COM-therm Komárno, Šimon Krajčovič (5) (Foto: Vladimír Dorňák)
 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

LUC LUC 76:77
10.02.2021
INT INT
HAN HAN 106:103
10.02.2021
SVT SVT
LEV LEV 88:85
10.02.2021
SNV SNV
PDA PDA 95:76
27.02.2021
HAN HAN
SNV SNV 65:71
27.02.2021
SVT SVT
LEV LEV 111:102
27.02.2021
LUC LUC
LUC LUC 03.03.2021 SNV SNV
SVT SVT 03.03.2021 PDA PDA
HAN HAN 03.03.2021 INT INT
SNV SNV 06.03.2021 PDA PDA
INT INT 06.03.2021 SVT SVT
LEV LEV 06.03.2021 HAN HAN

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Patrioti Levice 15/9 62,50%
2 Inter Bratislava 16/11 59,26%
3 Spišskí Rytieri 16/12 57,14%
4 BKM Lučenec 15/13 53,57%
5 Iskra Svit 13/12 52,00%
6 BC Prievidza 9/16 36,00%
7 MBK Baník Handlová 8/19 29,63%

ScoreBoard ...

YAK YAK 67:72
21.02.2021
RBK RBK
SNV SNV 48:52
27.02.2021
UMB UMB
BPP BPP 36:79
27.02.2021
SKP SKP
SKP SKP 13.03.2021 UMB UMB
SNV SNV 13.03.2021 BPP BPP
PNC PNC 13.03.2021 YAK YAK
SAM SAM 13.03.2021 RBK RBK
UMB UMB 14.03.2021 SKP SKP
UMB UMB 14.03.2021 BPP BPP
RBK RBK 14.03.2021 PNC PNC
YAK YAK 14.03.2021 SAM SAM

Skupina o 1.-4.miesto ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 8/2 80,00%
2 MBK Ružomberok 7/3 70,00%
3 YOUNG ANGELS Košice 3/7 30,00%
4 ŠBK Šamorín 2/8 20,00%

Skupina o 5.-8.miesto ...

# Tím V/P %
1 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 10/0 100,00%
2 BAM Poprad 6/4 60,00%
3 BK ŠK UMB Banská Bystrica 4/5 44,44%
4 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/11 0,00%

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Piešťanské Čajky 13/1 92,86%
2 MBK Ružomberok 12/2 85,71%
3 YOUNG ANGELS Košice 11/3 78,57%
4 ŠBK Šamorín 8/6 57,14%
5 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 6/8 42,86%
6 BAM Poprad 4/10 28,57%
7 BK ŠK UMB Banská Bystrica 2/12 14,29%
8 ŠKBD Spišská Nová Ves 0/14 0,00%