Prvá trojica po základnej časti juniorskej ligy - Levice, Košice a Považská

Publikované: 11.02.2019 Autor: Basket.sk Foto: Jäzva

KB Slávia TU Košice vs. ŠBK Junior Levice, Adam Monček (10) (Foto: Jäzva)

1.liga Juniori U19


4.2.2019 – 19. KOLO, dohrávka

BKM SPU Nitra – 1. BK Michalovce 80:68 (44:35)
Najviac bodov: Láštic 45, Sáraz 20 – Pirkovský 27, Pliško 14

9.2.2019 – 21. KOLO

KB Slávia TU Košice – MBA Prievidza 107:79 (63:35)
Najviac bodov: Tchúr 28, Baron 21 – Hronský 26, Hromada 18

1. BK Michalovce – MBK Handlová 114:62 (60:26)
Najviac bodov: Pirkovský 31, Demko 20 – Kubovič 21, Barniak 18

ŠKP BBC Banská Bystrica – BKM Iskra Svit 97:45 (41:27)
Najviac bodov: Hradský 27, Kotorík 21 – Lysák 11, Václav 9

ŠBK Junior Levice – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 93:73 (45:31)
Predohrané 09.01.2019!

IMC Slovakia Považská Bystrica – MBK Karlovka Bratislava 121:43 (49:16)
Najviac bodov: Orihel 24, Vlnieška 18 – Hupka 12, Hörmann a Dohňanský po 9

MBK Victoria Žilina – BKM SPU Nitra 110:71 (59:38)
Najviac bodov: Šváby 23, Turza 21 – M.Foltín 25, Sáraz 20

10.2.2019 – 22. KOLO

1. BK Michalovce – MBA Prievidza 83:88 (48:38)
Najviac bodov: Pirkovský 29, Kincel 25 – Rozenberg 31, Hromada 28

KB Slávia TU Košice – MBK Handlová 101:51 (54:21)
Najviac bodov: Monček a Baron po 22 – Barniak 17, Urban 11

ŠBK Junior Levice – BKM Iskra Svit 125:46 (65:27)
Predohrané 03.02.2019!

ŠKP BBC Banská Bystrica – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 69:51 (32:24)
Najviac bodov: Mokroš 22, Kotorík 17 – Rákai 13, Kozel a Cvengroš po 8

MBK Victoria Žilina – MBK Karlovka Bratislava 99:63 (59:37)
Najviac bodov: Pažický 23, Turza 18 – Hörmann 42, Hupka 13

IMC Slovakia Považská Bystrica – BKM SPU Nitra 112:81 (60:44)
Najviac bodov: Krčmárik 29, Šimoňák 18 – Láštic 23, M.Foltín 19

Konečná tabuľka po 22.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

ŠBK Junior Levice

22

21

1

1949

1398

43

2

KB Slávia TU Košice

22

18

4

2032

1463

40

3

IMC Slovakia Považská Bystrica

22

18

4

1955

1539

40

4

MBK Victoria Žilina

22

17

5

1987

1601

39

5

ŠKP BBC Banská Bystrica

22

15

7

1646

1359

37

6

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

22

10

12

1709

1697

32

7

MBA Prievidza

22

10

12

1796

1800

32

8

1. BK Michalovce

22

8

14

1567

1646

30

9

BKM SPU Nitra

22

6

16

1573

1710

28

10

MBK Karlovka Bratislava

22

5

17

1458

1804

27

11

MBK Handlová

22

3

19

1522

2391

25

12

BKM Iskra Svit

22

1

21

1118

1904

21


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 27.5
2. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 24.7
3. Danielič Martin, ŠBK Junior Levice – 22.6
4. Kozel Filip, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 22.5
5. Rozenberg Róbert, MBA Prievidza – 22.4
6. Kincel Samuel, 1. BK Michalovce – 22.1
7. Láštic Juraj, BKM SPU Nitra – 21.9
8. Volárik Samuel, ŠBK Junior Levice – 19.5
9. Pirkovský Martin, 1. BK Michalovce – 19.5
10. Hromada Branislav, MBA Prievidza – 19.4

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 9.2
2. Korfanta Adam, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 7.7
3. Janček Maroš, BKM Iskra Svit – 6.6
4. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 6.3
5. Šimoňák Matej, IMC Slovakia Považská Bystrica – 5.7
6. Danielič Martin, ŠBK Junior Levice – 5.1
7. Krčmárik Adam, IMC Slovakia Považská Bystrica – 5.1
8. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 5.0
9. Chaban Daniel, ŠBK Junior Levice – 4.4
10. Vigaš Michal, ŠKP BBC Banská Bystrica – 4.2

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Monček Adam, KB Slávia TU Košice – 5.5
2. Pažický Patrik, MBK Victoria Žilina – 4.5
3. Kubaský Daniel, BKM Iskra Svit – 3.5
4. Danielič Martin, ŠBK Junior Levice – 3.4
5. Janček Maroš, BKM Iskra Svit – 3.4
6. Magušín Richard, BKM SPU Nitra – 3.1
7. Sáraz Miroslav, BKM SPU Nitra – 3.0
8. Krebes Enrico, KB Slávia TU Košice – 3.0
9. Baron Martin, KB Slávia TU Košice – 2.8
10. Korfanta Adam, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 2.7

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Suchý Oliver, BKM Iskra Svit – 2.6
2. Kotorík Matej, ŠKP BBC Banská Bystrica – 2.4
3. Hronský Matúš, MBA Prievidza – 1.8
4. Dzugas Richard, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – 1.4
5. Harabin Dávid, BKM Iskra Svit – 1.4
6. Barniak Tomáš, MBK Handlová – 1.3
7. Mičuda Timotej, MBK Karlovka Bratislava – 1.3
8. Láštic Juraj, BKM SPU Nitra – 1.2
9. Kincel Samuel, 1. BK Michalovce – 1.1
10. Erben Dávid, MBK Victoria Žilina – 1.1

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

CON CON 89:85
23.08.2019
LVA LVA
NYL NYL 87:90
23.08.2019
ATL ATL
CHI CHI 85:78
23.08.2019
WAS WAS
WAS WAS 25.08.2019 NYL NYL
DAL DAL 25.08.2019 ATL ATL
LAS LAS 25.08.2019 CON CON
PHO PHO 25.08.2019 CHI CHI
MIN MIN 25.08.2019 LVA LVA
SEA SEA 25.08.2019 IND IND

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 19/8 70,37%
2 Connecticut Sun 19/9 67,86%
3 Las Vegas Aces 19/9 67,86%
4 Los Angeles Sparks 17/10 62,96%
5 Chicago Sky 17/11 60,71%
6 Seattle Storm 15/13 53,57%
7 Minnesota Lynx 14/15 48,28%
8 Phoenix Mercury 12/15 44,44%
9 Dallas Wings 10/18 35,71%
10 Indiana Fever 9/19 32,14%
11 New York Liberty 9/19 32,14%
12 Atlanta Dream 7/21 25,00%