Dve víťazstvá Zvolenčaniek v skupine o 1.-8. miesto 1. ligy žien a Junioriek

Publikované: 11.02.2019 Autor: Basket.sk Foto: zv-podujatia.com

BK ZŠ Zvolen vs. BK ŠK UMB Banská Bystrica (Foto: zv-podujatia.com)

Spoločná súťaž 1.ligy žien a Junioriek U19, skupina o 1.-8.miesto


9.2.2019 – 1. KOLO

MBK Stará Turá – Dubček Bratislava 66:62 (34:30)
Najviac bodov: Krč-Turbová a Mihaljevičová po 17 – Šeligová a Vaigl po 10

BK ZŠ Zvolen – BK ŠK UMB Banská Bystrica 81:41 (40:24)
Najviac bodov: Drinková-Babariková a van Dalen po 20 – Valová 13, Rafanidesová po 6

CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce – YOUNG ANGELS U19 Košice 76:51 (45:25)
Najviac bodov: Kašperanová 25, Petrušová 12 – Mikovčáková a Plavnická po 10

MBK Ružomberok – BK EILAT PU Prešov 57:53 (31:27)
Najviac bodov: Belušová a Moravčíková po 16 – Mihaliková 14, Mončeková 13

10.2.2019 – 2. KOLO

Dubček Bratislava – MBK Stará Turá 82:52 (51:28)
Najviac bodov: Riecka 24, Krajčovičová 12 – Krč-Turbová 14, Bábiková a T. Moravčíková po 11

BK ŠK UMB Banská Bystrica – BK ZŠ Zvolen 57:65 (25:27)
Najviac bodov: Antalecová 19, Valová 12 – Mesárošová 16, Števove, Šunová a Malovcová po 11

YOUNG ANGELS U19 Košice – CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce 68:60 (21:34)
Najviac bodov: Machalová 13, Knappová 11 – Arendáčová 25, Kašperanová 24

BK EILAT PU Prešov – MBK Ružomberok 59:58 (34:32)
Najviac bodov: Mončeková a Mihaliková po 17 – Kankríniová 25, Havranová 14

Priebežná tabuľka skupiny o 1.-8.miesto po 2.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

BK ZŠ Zvolen (1. liga)

2

2

0

146

98

4

2

Dubček Bratislava (1. liga)

2

1

1

144

118

3

3

CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce (1. liga)

2

1

1

136

119

3

4

MBK Ružomberok (1. liga)

2

1

1

115

112

3

5

BK EILAT PU Prešov (1. liga)

2

1

1

112

115

3

6

YOUNG ANGELS U19 Košice

2

1

1

119

136

3

7

MBK Stará Turá (1. liga)

2

1

1

118

144

3

8

BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga)

2

0

2

98

146

2


Spoločná súťaž 1.ligy žien a Junioriek U19, skupina o 9.-18.miesto


9.2.2019 – 11. KOLO

BK AŠK Slávia Trnava – BKM Bardejov 77:54 (45:21)
Najviac bodov: Gavláková 22, Valková 12 – Ratvajská 15, L.Pekárová 12

ŠŠK Žilina-Budatín – ŠKBD Spišská Nová Ves 51:55 (26:33)
Najviac bodov: Škorvánková 16, Gondová 10 – Karaffová 20, Dulovičová 15

BK Slovan Bratislava – YOUNG ANGELS U17 Košice 63:60 (37:30)
Najviac bodov: Karasová 21, Jakubíková 12 – Kaliuzhna 18, Kristlová 17

10.2.2019 – 12. KOLO

BK AŠK Slávia Trnava – ŽBK Rožňava 98:83 (52:37)
Najviac bodov: Štefunková 19, Gavláková 17 – Gyenesová 32, Baštáková 19

BO Spartak Myjava – BKM Bardejov 53:65 (27:32)
Najviac bodov: Horváthová 13, Jamrichová a Benová po 12 – Kuhajdíková 20, L.Pekárová a Puzderová po 9

ŠŠK Žilina-Budatín – BAM Poprad 57:77 (23:43)
Najviac bodov: Muráňová a Škorvánková po 13 – Turzáková 16, Didová 14

Priebežná tabuľka skupiny o 9.-18.miesto po 12.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

YOUNG ANGELS U17 Košice

11

10

1

750

498

21

2

BKM Bardejov (1. liga)

12

6

6

707

715

18

3

ŠKBD Spišská Nová Ves

11

6

5

625

641

17

4

TYDAM UPJŠ Košice (1. liga)

10

6

4

594

563

16

5

BAM Poprad

11

5

6

739

655

16

6

BK Slovan Bratislava

7

7

0

495

322

14

7

BK AŠK Slávia Trnava

8

6

2

551

537

14

8

ŽBK Rožňava

11

0

11

600

948

11

9

ŠŠK Žilina-Budatín

8

2

6

431

497

10

10

BO Spartak Myjava

7

0

7

370

486

7


10 NAJ – BODY / ZÁPAS
1. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 21.6
2. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 19.4
3. Arendáčová Stanislava, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 18.0
4. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 17.7
5. Gyenesová Orsolya, ŽBK Rožňava – 17.0
6. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 17.0
7. Krč-Turbová Lucia, MBK Stará Turá (1. liga) – 16.5
8. Drinková-Babariková Zuzana, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 15.7
9. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 15.6
10. Babiková Annamária, ŠBK Spišská Nová Ves – 15.3

10 NAJ – ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 5.1
2. Kováčová-Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 5.0
3. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 4.6
4. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 4.5
5. Urbanová Dominika, Young Angels U19 Košice – 4.4
6. Kociánová Lenka, BK Slovan Bratislava – 4.1
7. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 4.0
8. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 3.6
9. Kuhajdíková Andrea, BKM Bardejov (1. liga) – 3.5
10. Sedláčková Magdaléna, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 3.4

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Šimková Karolína, ŽBK Rožňava – 7.2
2. Kováčová-Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 7.0
3. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 6.3
4. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 5.7
5. Kuhajdíková Andrea, BKM Bardejov (1. liga) – 5.2
6. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 5.1
7. Šeligová Barbora, Dubček Bratislava (1. liga) – 5.1
8. Bállová Karola, TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – 5.1
9. Muráňová Nina, ŠŠK Žilina-Budatín – 4.8
10. Töröková Adriána, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 4.7

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Szántóová Perla, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 2.5
2. Gondová Barbora, ŠŠK Žilina-Budatín – 2.2
3. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce (1. liga) – 2.0
4. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 2.0
5. Mikulová Nina, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 2.0
6. Határová Laura, BK Slovan Bratislava – 1.9
7. Vodrážková Eva, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 1.9
8. Hudáková Alexandra, Improve your basket Loko Sereď – 1.9
9. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 1.7
10. Mikovčáková Diana, Young Angels U19 Košice – 1.6

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

CON CON 89:85
23.08.2019
LVA LVA
NYL NYL 87:90
23.08.2019
ATL ATL
CHI CHI 85:78
23.08.2019
WAS WAS
WAS WAS 25.08.2019 NYL NYL
DAL DAL 25.08.2019 ATL ATL
LAS LAS 25.08.2019 CON CON
PHO PHO 25.08.2019 CHI CHI
MIN MIN 25.08.2019 LVA LVA
SEA SEA 25.08.2019 IND IND

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 19/8 70,37%
2 Connecticut Sun 19/9 67,86%
3 Las Vegas Aces 19/9 67,86%
4 Los Angeles Sparks 17/10 62,96%
5 Chicago Sky 17/11 60,71%
6 Seattle Storm 15/13 53,57%
7 Minnesota Lynx 14/15 48,28%
8 Phoenix Mercury 12/15 44,44%
9 Dallas Wings 10/18 35,71%
10 Indiana Fever 9/19 32,14%
11 New York Liberty 9/19 32,14%
12 Atlanta Dream 7/21 25,00%