Zvolenčanky po dvoch víťazstvách na 2. priečke konečnej tabuľky na Západe

Publikované: 28.01.2019 Autor: Basket.sk Foto: zv-podujatia.com

BK ZŠ Zvolen (1. liga) vs. BK ŠK UMB B.Bystrica (1. liga) (Foto: zv-podujatia.com)

Spoločná súťaž 1. ligy žien a Junioriek U19, skupina Západ


26.1.2019 – 17.KOLO

BK ZŠ Zvolen (1. liga) – BK ŠK UMB B.Bystrica (1. liga) 68:42 (42:28)
Najviac bodov: Drinková Babariková 14, Háberová 13 – Izáková 10, H.Kohútová 9

ŠŠK Žilina-Budatín – Dubček Bratislava (1. liga) 41:97 (18:47)
Najviac bodov: Škorvánková 10, Rádiková 9 – Riecka 25, Šeligová 17

BK AŠK Slávia Trnava – BO Spartak Myjava 72:60 (37:27)
Najviac bodov: Valková 21, Tvrdá 18 – Jamrichová 18, Horváthová 15

Improve your basketbal Lokomotíva Sereď – BK Slovan Bratislava 55:74 (24:26)
Najviac bodov: Hudáková 20, Mrnková 16 – Rychtarčíková 18, Jakubíková a Kociánová po 15

27.1.2019 – 18. KOLO

BK ŠK UMB B.Bystrica (1. liga) – BK ZŠ Zvolen (1. liga) 35:79 (10:34)
Najviac bodov: Izáková 9, Vyšňová 8 – Drinková Babariková a Háberová po 17

Dubček Bratislava (1. liga) – ŠŠK Žilina-Budatín 83:47 (46:26)
Najviac bodov: Riecka 19, Krajčovičová 16 – Gondová 18, Riljaková 9

BO Spartak Myjava – BK AŠK Slávia Trnava 72:85 (29:47)
Najviac bodov: Benová 22, Horniačková 19 – Gavláková 24, Štefunková 21

BK Slovan Bratislava – Improve your basketbal Lokomotíva Sereď 68:52 (36:37)
Najviac bodov: Karasová 17, Rychtarčíková a Jakubíková po 12 – Hudáková 20, Mrnková 11

Konečná tabuľka skupiny Západ po 18. kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

MBK Stará Turá (1. liga)

16

14

2

1208

771

30

2

BK ZŠ Zvolen (1. liga)

16

13

3

1083

805

29

3

Dubček Bratislava (1. liga)

16

12

4

1234

802

28

4

BK ŠK UMB B.Bystrica (1. liga)

16

12

4

1041

872

28

5

BK Slovan Bratislava

16

8

8

961

902

24

6

Improve your basketbal Lokomotíva Sereď

16

6

10

898

1036

22

7

BK AŠK Slávia Trnava

16

5

11

836

1132

21

8

ŠŠK Žilina-Budatín

16

2

14

727

1116

18

9

BO Spartak Myjava

16

0

16

729

1281

16

O konečnom poradí na 3. – 4.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Spoločná súťaž 1. ligy žien a Junioriek U19, skupina Východ


26.1.2019 – 17. KOLO

MBK Ružomberok (1. liga) – ŠKBD Spišská Nová Ves 89:34 (41:14)
Naviac bodov: Belušová a Moravčíková po 17 – Hrušovská 9, Jarošová a Lysová po 8

YOUNG ANGELS U17 Košice – ŽBK Rožňava 96:20 (46:12)
Naviac bodov: Plavnická 26, Kolesárová 20 – Gyenesová 13, Víglaská 4

TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – BAM Poprad 71:59 (38:28)
Naviac bodov: Evelleyová 26, Bállová 21 – Turzáková 16, Barillová 10

CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce (1. liga) – BKM Bardejov (1. liga) 81:39 (44:25)
Naviac bodov: Kašperanová 21, Petrušová 16 – L.Pekárová 12, Ratvajská 10

27.1.2019 – 18. KOLO

ŠKBD Spišská Nová Ves – MBK Ružomberok (1. liga) 32:57 (15:30)
Naviac bodov: Jarošová 15, Kačírová 5 – Kankríniová 18, Škvareková a Uramová po 10

ŽBK Rožňava – YOUNG ANGELS U17 Košice 32:92 (24:39)
Naviac bodov: Gyenesová 13, Baštáková 12 – Jendrichovská 16, Kolesárová 14

BAM Poprad – TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) 63:59 (29:23)
Naviac bodov: Turzáková 13, Falisová 11 – Evelleyová 15, Bállová 13

BKM Bardejov (1. liga) – CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce (1. liga) 56:74 (22:47)
Naviac bodov: L.Pekárová 14, Puzderová 12 – Krištofová 20, Sýkorová 15

YOUNG ANGELS U19 Košice – BK EILAT PU Prešov (1. liga) 58:66 (32:27)
Naviac bodov: Machalová 13, Urbanová 9 – Mončeková 22, Mihaliková 13

Konečná tabuľka skupiny Východ po 18.kole:

Por.

Družstvo

Poč. záp.

Víťazstvá

Prehry

Dal

Dostal

Body

1

CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce Košice (1. liga)

18

17

1

1429

953

35

2

YOUNG ANGELS U19 Košice

18

15

3

1484

888

33

3

BK EILAT PU Prešov (1. liga)

18

13

5

1259

1142

31

4

MBK Ružomberok (1. liga)

18

12

6

1234

948

30

5

YOUNG ANGELS U17 Košice

18

11

7

1126

942

29

6

TYDAM UPJŠ Košice (1. liga)

18

7

11

982

1142

25

7

ŠKBD Spišská Nová Ves

18

5

13

939

1199

23

8

BKM Bardejov (1. liga)

18

5

13

930

1191

23

9

BAM Poprad

18

5

13

1081

1248

23

10

ŽBK Rožňava

18

0

18

883

1694

18

O konečnom poradí na 7. – 9. mieste rozhodli vzájomné zápasy.

10 NAJ BODY / ZÁPAS
1. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 22.7
2. Arendáčová Stanislava, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 21.0
3. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 19.0
4. Gyenesová Orsolya, ŽBK Rožňava – 17.7
5. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 17.0
6. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 17.0
7. Krč-Turbová Lucia, MBK Stará Turá (1. liga) – 16.5
8. Kaliuzhna Anna, Young Angels U17 Košice – 15.9
9. Drinková Babariková Zuzana, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 15.8
10. Babiková Annamária, ŠBK Spišská Nová Ves – 15.3

10 NAJ ASISTENCIE / ZÁPAS
1. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 5.3
2. Urbanová Dominika, Young Angels U19 Košice – 4.5
3. Kováčová-Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 4.5
4. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 4.5
5. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 4.2
6. Vyšňová Andrea, BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga) – 4.0
7. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 3.7
8. Kociánová Lenka, BK Slovan Bratislava (1. liga) – 3.7
9. Riecka Alexandra, Dubček Bratislava (1. liga) – 3.6
10. Sedláčková Magdaléna, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 3.4

10 NAJ – ZÍSKANÉ LOPTY / ZÁPAS
1. Šimková Karolína, ŽBK Rožňava – 7.2
2. Kováčová-Vacková Jana, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 7.0
3. Vyšňová Andrea, BK ŠK UMB Banská Bystrica (1. liga) – 7.0
4. Petrušová Veronika, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 6.1
5. Ratvajská Martina, BKM Bardejov (1. liga) – 5.9
6. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 5.4
7. Šeligová Barbora, Dubček Bratislava (1. liga) – 5.3
8. Muráňová Nina, ŠŠK Žilina – Budatín – 5.1
9. Bállová Karola, TYDAM UPJŠ Košice (1. liga) – 5.1
10. Kuhajdíková Andrea, BKM Bardejov (1. liga) – 4.9

10 NAJ – ZABLOKOVANÉ STRELY / ZÁPAS
1. Szántóová Perla, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 2.5
2. Gondová Barbora, ŠŠK Žilina – Budatín – 2.4
3. Kašperanová Lucia, CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice (1. liga) – 2.2
4. Hudáková Alexandra, Improve your basket Loko Sereď (1. liga) – 2.2
5. Határová Laura, BK Slovan Bratislava – 2.1
6. Belušová Alexandra, MBK Ružomberok (1. liga) – 2.0
7. Mikulová Nina, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 2.0
8. Vodrážková Eva, BK ZŠ Zvolen (1. liga) – 1.9
9. Mončeková Alexandra, BK EILAT PU Prešov (1. liga) – 1.8
10. Ciuttiová Alexandra, Improve your basket Loko Sereď – 1.8

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

CON CON 89:85
23.08.2019
LVA LVA
NYL NYL 87:90
23.08.2019
ATL ATL
CHI CHI 85:78
23.08.2019
WAS WAS
WAS WAS 25.08.2019 NYL NYL
DAL DAL 25.08.2019 ATL ATL
LAS LAS 25.08.2019 CON CON
PHO PHO 25.08.2019 CHI CHI
MIN MIN 25.08.2019 LVA LVA
SEA SEA 25.08.2019 IND IND

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 19/8 70,37%
2 Connecticut Sun 19/9 67,86%
3 Las Vegas Aces 19/9 67,86%
4 Los Angeles Sparks 17/10 62,96%
5 Chicago Sky 17/11 60,71%
6 Seattle Storm 15/13 53,57%
7 Minnesota Lynx 14/15 48,28%
8 Phoenix Mercury 12/15 44,44%
9 Dallas Wings 10/18 35,71%
10 Indiana Fever 9/19 32,14%
11 New York Liberty 9/19 32,14%
12 Atlanta Dream 7/21 25,00%