Reprezentantky prajú slovenskému basketbalu úspechy, vytrvalosť a odhodlanie

Publikované: 31.12.2018 Autor: Marta Brliťová

Terézia Páleníková

Po osobnom či tímovom bilancovaní uplynulého roka sa už slovenské basketbalistky optimisticky pozerajú na ten prichádzajúci. Naše reprezentantky prajú čitateľom basket.sk a basketbalovému Slovensku do roku 2019 najmä pevné zdravie, chuť pracovať a mnoho úspešných zápasov.

Terézia Páleníková

Milí čitatelia, chcela by som vám do Nového roku popriať veľa zdravia, lásky a času stráveného s blízkymi. Samozrejme veľa príjemných športových zážitkov, reprezentačných či ligových zápasov a v neposlednom rade aj osobných úspechov. Aby som nezabudla, slovenskému basketbalu prajem veľa úspešných reprezentačných zápasov, vytrvalosti a odhodlania pracovať na sebe.

Barbora Bálintová

V novom roku 2019 prajem všetkým hráčkam a hráčom, najmä našej mladej nastupujúcej generácii, pevné zdravie, veľa síl a odhodlania pri tréningoch. Trénerom a zanieteným funkcionárom prajem, nech zvládnu náročné obdobie na pozdvihnutie basketbalu u nás. A fanúšikom tohoto krásneho športu prajem veľa krásnych zážitkov, napínavých zápasov a tolerancie, keď to práve nebude všetko podľa ich predstáv. Verím, že nás spoločne bude basketbal ešte dlho baviť.

Dominika deptová

Dominika Deptová

Všetkým čitateľom basket.sk a priaznivcom basketbalu prajem úspešný štart do Nového roku veľa zdravia, šťastia, lásky a dôvodov na radosť z tohoto krásneho športu. Slovenskému basketbalu prajem aby bol rok 2019 pre všetkých úspešnejší a radostnejší než ten predchádzajúci a aby ľudí spájal a napredoval.

Mária Felixová

Všetkým čitateľom a baskeťákom želám do roku 2019 hlavne veľa životných víťazstiev, či už osobných alebo športových. Nech nikoho neopúšťa zdravie, pretože to je to najdôležitejšie. Či už v športe, alebo v živote. Taktiež veľa lásky a času stráveného s najbližšími. Slovenskému basketbalu prajem, nech je nový rok lepší a úspešnejší ako minulý a nech sa darí všetkých hráčom a hráčkam. Od najmenších, po najskúsenejších.

Mária Felixová (10), Luleå BBK (SWE) (Foto: archív MF)

Sabina Oroszová

Všetkým čitateľom basket.sk a priaznivcom slovenského basketbalu prajem, aby bol rok 2019 plný dobrých správ, splnených prianí a nezabudnuteľných zážitkov. A k tomu hlavne pevné zdravie, veľa šťastia a úspechov v osobnom aj pracovnom živote.

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

BNB BNB 33:83
10.07.2020
BSC BSC
INT INT 72:32
10.07.2020
LMI LMI
GLX GLX 48:43
10.07.2020
SNV SNV
PDZ PDZ 57:7
10.07.2020
RIM RIM
SNV SNV 11.07.2020 RIM RIM
BNB BNB 11.07.2020 LMI LMI
GLX GLX 11.07.2020 INT INT
PDZ PDZ 11.07.2020 BSC BSC