Reprezentantky prajú slovenskému basketbalu úspechy, vytrvalosť a odhodlanie

Publikované: 31.12.2018 Autor: Marta Brliťová

Terézia Páleníková

Po osobnom či tímovom bilancovaní uplynulého roka sa už slovenské basketbalistky optimisticky pozerajú na ten prichádzajúci. Naše reprezentantky prajú čitateľom basket.sk a basketbalovému Slovensku do roku 2019 najmä pevné zdravie, chuť pracovať a mnoho úspešných zápasov.

Terézia Páleníková

Milí čitatelia, chcela by som vám do Nového roku popriať veľa zdravia, lásky a času stráveného s blízkymi. Samozrejme veľa príjemných športových zážitkov, reprezentačných či ligových zápasov a v neposlednom rade aj osobných úspechov. Aby som nezabudla, slovenskému basketbalu prajem veľa úspešných reprezentačných zápasov, vytrvalosti a odhodlania pracovať na sebe.

Barbora Bálintová

V novom roku 2019 prajem všetkým hráčkam a hráčom, najmä našej mladej nastupujúcej generácii, pevné zdravie, veľa síl a odhodlania pri tréningoch. Trénerom a zanieteným funkcionárom prajem, nech zvládnu náročné obdobie na pozdvihnutie basketbalu u nás. A fanúšikom tohoto krásneho športu prajem veľa krásnych zážitkov, napínavých zápasov a tolerancie, keď to práve nebude všetko podľa ich predstáv. Verím, že nás spoločne bude basketbal ešte dlho baviť.

Dominika deptová

Dominika Deptová

Všetkým čitateľom basket.sk a priaznivcom basketbalu prajem úspešný štart do Nového roku veľa zdravia, šťastia, lásky a dôvodov na radosť z tohoto krásneho športu. Slovenskému basketbalu prajem aby bol rok 2019 pre všetkých úspešnejší a radostnejší než ten predchádzajúci a aby ľudí spájal a napredoval.

Mária Felixová

Všetkým čitateľom a baskeťákom želám do roku 2019 hlavne veľa životných víťazstiev, či už osobných alebo športových. Nech nikoho neopúšťa zdravie, pretože to je to najdôležitejšie. Či už v športe, alebo v živote. Taktiež veľa lásky a času stráveného s najbližšími. Slovenskému basketbalu prajem, nech je nový rok lepší a úspešnejší ako minulý a nech sa darí všetkých hráčom a hráčkam. Od najmenších, po najskúsenejších.

Mária Felixová (10), Luleå BBK (SWE) (Foto: archív MF)

Sabina Oroszová

Všetkým čitateľom basket.sk a priaznivcom slovenského basketbalu prajem, aby bol rok 2019 plný dobrých správ, splnených prianí a nezabudnuteľných zážitkov. A k tomu hlavne pevné zdravie, veľa šťastia a úspechov v osobnom aj pracovnom živote.

 
basket.sk Autorské práva basket.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basket.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.
 
 

ScoreBoard ...

SAM SAM 30.09.2020 SKP SKP
YAK YAK 30.09.2020 BPP BPP
UMB UMB 30.09.2020 PNC PNC
RBK RBK 30.09.2020 SNV SNV
SKP SKP 03.10.2020 SNV SNV
PNC PNC 03.10.2020 RBK RBK
BPP BPP 03.10.2020 UMB UMB
SAM SAM 03.10.2020 YAK YAK