Prípravné zápasy pred novou sezónou SBL

Publikované: 03.10.2018 Autor: basketliga.sk

ŠBK Junior Levice majstri (Foto: FB Levice)

Pred novou sezónou vám prinášame prehľad prípravných zápasov jednotlivých účastníkov Eurovia Slovenskej basketbalovej ligy, ako nám to nahlásili samotné kluby.

V článku sú len potvrdené zápasy. Program jednotlivých klubov sa môže zmeniť, respektíve aktualizovať.

BK Levickí Patrioti (1.)

BK Levickí Patrioti – DEKSTONE Tuři Svitavy (CZE) 91:88 pp (46:34, 78:78)
Levice: Žiak 18, Bojanovský a Katura po 12, Tomič 8, Davis 4 (Gačeša 19, Krajčovič a Alexander po 8, Bachan 2, Adámik, Danielič a Volárik 0).

Medzinárodný turnaj v Zalaegerszegu (BK Levickí Patrioti, Zalakeramia-ZTE KK (HUN), Egis Körmend (HUN), UBSC Raiffeisen Graz (AUT)):

Egis Körmend (HUN) – BK Levickí Patrioti 78:75 (42:41)
Levice: Davis 11, Bojanovský 10, Tomič 5, Alexander a Katura po 4 (Žiak 18, Gačeša 12, Krajčovič 9, Bachan 2).

UBSC Raiffeisen Graz (AUT) – BK Levickí Patrioti 79:82 (46:45)
Levice: Žiak 17, Gačeša 12, Bojanovský a Katura po 7, Tomič 5 (Krajčovič 13, Davis 12, Bachan 9, Adámik a Štefek 0).

BK Levickí Patrioti – Zalakerámia ZTE KK (HUN) 75:68 (47:30)
Levice: Gačeša 15, Žiak 14, Bojanovský 11, Katura 9, Tomič 3 (Krajčovič 9, Bachan a Davis po 6, Štefek 2, Adámik 0).

Medzinárodný turnaj v Leviciach (BK Levickí Patrioti, NH Ostrava (CZE), Helios Suns Domžale (SLO), GTK Gliwice (POL))

BK Levickí Patrioti – Helios Suns Domžale (SLO) 74:73 (40:40)
Levice: Katura 14, Gačeša 11, Bojanovský a Tomič po 8, Žiak 7 (Davis 14, Bachan 5, Krajčovič 4, Štefek 2, Danielič 1)

BK Levickí Patrioti – GTK Gliwice (POL) 75:69 (37:35)
Levice: Gačeša 23, Bojanovský 12, Žiak 10, Katura 7, Tomič 4 (Davis 9, Krajčovič 6, Danielič a Štefek po 2, Bachan 0).

BK Levickí Patrioti – NH Ostrava (CZE) 83:69 (45:39)
Levice: Davis 27, Katura 12, Bojanovský 6, Žiak 4, Tomič 2 (Štefek 12, Adámik 11, Volárik 6, Krajčovič 2, Danielič 0).

BK Inter Bratislava (3.)

BK Inter Bratislava – BK JIP Pardubice (CZE) 71:77 (46:30)
Bratislava: Skinner 11, Fusek 8, Bulatovič a Mrviš po 6, Barač 5 (Baťka 10, Páleník a Smith po 8, Abrhám 6, Grznár 3).

BK Inter Bratislava – DEKSTONE Tuři Svitavy (CZE) 85:60 (44:28)
Bratislava: Skinner a Smith po 14, Fusek 9, Grznár 2, Mrviš 0 (Kozlík 15, Abrhám 12, Bulatovič 10, Baťka 8, Páleník 1, Kuffa 0).

BK Olomoucko (CZE) – BK Inter Bratislava 84:81 (46:41)
Bratislava: Skinner 17, Abrhám 14, A. Smith 6, Fusek 4, Mrviš 2 (Baťka 11, Bulatovič 11, Kozlík 9, Grznár 3, Páleník 2).

BK Opava (CZE) – BK Inter Bratislava 85:79 (47:38)
Najviac bodov Bratislavy: Baťka a Skinner po 20, Bulatovič 11.

Medzinárodný turnaj vo Svite (BK Iskra Svit, BK Inter Bratislava, BK Olomoucko (CZE), KK Škrljevo (CRO)):

BK Inter Bratislava – KK Škrljevo (CRO) 82:59 (39:25)
Bratislava: Abrhám 17, Skinner 14, Bulatovič 12, Fusek 10, Mrviš 6 (Baťka 13, Kuffa a Páleník po 4, Kozlík 2, Praženka 0).

BK Iskra Svit – BK Inter Bratislava 56:100 (23:46)
Bratislava: Abrhám a Skinner po 15, Bulatovič 11, Fusek 6, Mrviš 5 (Baťka 12, Kuffa, Kozlík a Páleník po 10, Praženka 6).

BK Inter Bratislava – BK Olomoucko (CZE) 76:77 (42:37)
Bratislava: Skinner 19, Mrviš 12, Abrhám 11, Bulatovič 10, Fusek 7 (Baťka 13, Páleník 4, Kozlík a Kuffa 0).

BK JIP Pardubice (CZE) – BK Inter Bratislava 74:71 (32:31)
Bratislava: Smith 15, Mrviš 12, Bulatovič 10, Kozlík a Páleník po 9, Baťka 8, Skinner 6, Abrhám 2.

USK Praha (CZE) – BK Inter Bratislava 65:67
Bratislava: Skinner 18, Abrhám 15, Bulatovič 11, Baťka 9, A. Smith 9, Kozlík 3, Mrviš 2, Fusek 0, Páleník 0.

Klosterneuburg Dukes (AUT) – BK Inter Bratislava 51:84 (29:42)

BK Inter Bratislava – KK Zlatorog Laško (SLO) 94:58 (49:25)
Bratislava: Skinner 19, Smith 12, Bulatovič 11, Baťka 6, Mrviš 3 (Kinney 11, Kuffa 11, Fusek 8, Abrhám 7, Kozlík 5, Praženka 1).

BK Inter Bratislava – KK Zlatorog Laško (SLO) 76:73 (30:43)
Bratislava: Smith 12, Skinner 11, Fusek 4, Bulatovič 4, Mrviš 0 (Kinney 27, Baťka 15, Abrhám 3, Kuffa 0, Kozlík).

MBK Rieker COM-therm Komárno (3.)

BKG DSE Szigetszentmiklós (HUN) – MBK Rieker COM-therm Komárno 86:109 (47:51)
Komárno: Delič 19, Goodman 18, O'Reilly 14, Hlivák 13, Hunter 5 (Jankovič 13, Miloševič 11, Marchyn 8, Smik 6, Stojanov 2, Kürthy 0).

MBK Rieker COM-therm Komárno – Alba Fehérvár (HUN) 77:79 (49:44)
Komárno: O'Reilly 28, Goodman 19, Delič 9, Hunter 6, Miloševič 5 (Hlivák a Jankovič po 3, Bolek a Smik po 2).

MBK Rieker COM-therm Komárno – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (HUN) 80:81 (46:37)
Komárno: Delič 14, Goodman 12, Hlivák a O'Reilly po 8, Hunter 6 (Jankovič 15, Miloševič 11, Bolek a Stojanov po 3).

MBK Rieker COM-therm Komárno – Šopron KC (HUN) 75:69 (36:38)
Komárno: Goodman 20, Delič 20, O'Reilly 8, Hunter 6, Hlivák 0 (Stojanov 6, Jankovič 5, Miloševič 3, Bolek 2).

Šopron KC (HUN) – MBK Rieker COM-therm Komárno 93:86 (54:30)
Komárno: O'Reilly 24, Goodman a Hunter po 14, Delič a Jankovič po 10, Stojanov 7, Hlivák 6, Bolek 1, Marchyn, Miloševič a Smik 0.

Alba Fehérvár (HUN) – MBK Rieker COM-therm Komárno 89:69 (47:37)
Komárno: Goodman 12, Bolek, Hunter a O'Reilly po 11, Miloševič 10, Hlivák 7, Delič 6, Smik 1, Jankovič, Marchyn a Stojanov 0.

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (HUN) – MBK Rieker COM-therm Komárno 88:64 (55:40)

Medzinárodný turnaj v Grazi (UBSC Raiffeisen Graz (AUT), MBK Rieker COM-therm Komárno, BSC Panthers Fürstenfeld (AUT), KD Hopsi Polzela (SLO))

MBK Rieker Com-Therm Komárno – KD Hopsi Polzela (SLO) 76:67 (44:39)

UBSC Graz (AUT) – MBK Rieker Com-Therm Komárno 84:81 (39:48)

BC Prievidza (5.)

Szolnok Olaj KK (HUN) – BC Prievidza 95:72
Prievidza: Körner, Scott a Derksen po 13, Musil 10, Popović 9, Glasgow 6, Zorvan 4, Mokráň 2, Jašš 2.

BC Prievidza – DEKSTONE Tuři Svitavy (CZE) 94:86 (47:43)
Prievidza: Derksen 27, Musil 16, Glasgow 15, Körner 14, Popovič 8, Scott a Zorvan po 5, Jašš 4, Mokráň a Rozenberg 0.

BC Prievidza – BKM Lučenec 93:69 (48:29)
Prievidza: Derksen 29, Scott 16, Körner 10, Jones 9, Popović 7, Glasgow 8, Musil 5, Zorvan 4, Jašš 3, Mokráň 2, Rozenberg 0.

Basket Brno (CZE) – BC Prievidza 73:69 (28:37)
Prievidza: Derksen 23, Scott 16, Körner 12, Jones 8, Musil a Popovič po 4, Mokráň 2, Glasgow, Rozenberg a Zorvan 0.

BC Prievidza – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 82:54 (41:31)
Prievidza: Popovič 18, Derksen 17, Körner 15, Zorvan 6, Jones a Rozenberg po 5, Musil a Scott po 4, Hromada a Mokráň po 3, Glasgow 2.

Klosterneuburg Dukes (AUT) – BC Prievidza 70:77
Prievidza: Derksen 19, Jones 16, Johnson 12 (11 doskokov), Popović 9, Glasgow 5, Körner 5, Jašš 4, Scott 4, Musil 3.

BC Prievidza – DEAC (HUN) 84:88
Prievidza: Glasgow 23, Derksen 21, Scott 14, Körner 10, Popović 8, Musil 6. Jones 2, Jašš a Johnson po 0.

Oberwart Gunners (AUT) – BC Prievidza 68:92 (35:59)
Prievidza: Derksen 20, Scott 17, Popovič 12, Körner 10, Jašš 8, Zorvan 7, Glasgow a Musil po 5, Mokráň 4, Johnson 3, Jones 1.

BK Iskra Svit (6.)

BK Iskra Svit – Blue Sharks Nyíregyháza (HUN) 89:78 (48:24)
Svit: Galata 18, Guillory 13, Avramovič a Washburn po 10, Davis 9, Baldovský a Gajan po 8, Kubaský 7, Bizub 6.

BKM Lučenec – BK Iskra Svit 94:83 (60:47)
Svit: Avramovič 26, Baldovský 15, Galata 11, Guillory 10, Bizub a Washburn po 9, Gajan 3.

Basketbal Olomouc (CZE) – BK Iskra Svit 66:98 (33:51)
Svit: Davis a Avramovič 17, Galata a Gajan 15, Washburn 10, Bizub 9, Guillory 7, Vučičevič a Baldovský 4, Ščavnický 0.

NH Ostrava (CZE) – BK Iskra Svit 84:85 (50:37)
Svit: Avramovič 23, Guillory 14, Gajan 13, Vučičevič a Washburn 8, Davis 7, Galata 6, Bizub 4, Baldovský 2.

UBSC Raiffeisen Graz (AUT) – BK Iskra Svit 86:94 (41:53)
Svit: Vučičevič 22, Washburn a Galata 18, Guillory a Gajan 12, Davis 5, Bizub 4, Baldovský 3, Ščavnický 0.

Medzinárodný turnaj vo Svite (BK Iskra Svit, BK Inter Bratislava, BK Olomoucko (CZE), KK Škrljevo (CRO)):

BK Olomoucko (CZE) – Iskra Svit 81:94 (45:44)
Svit: Guillory 23, Avramovič 20, Davis 17, Vučičevič 12, Washburn 11, Gajan 8, Bizub 3, Ivan a Ščavnický po 0.

Iskra Svit – BK Inter Bratislava 56:100 (23:46)
Svit: Gajan a Guillory po 14, Davis 8, Washburn a Bizub po 6, Vučičevič 4, Avramovič a Kamenický po 2, Ivan a Ščavnicky po 0.

BK Iskra Svit – KK Škrljevo (CRO) 87:77 (47:45)
Svit: Guillory 26, Vučičevič 23, Gajan 11, Bizub 10, Washburn 9, Davis 8, Findura a Ivan po 0.

BK Iskra Svit – BKM Lučenec 89:83 (49:40)
Svit: Vučičevič 21, Guillory a Washburn po 19, Gajan 13, Davis 9, Baldovský a Bizub po 4, Findura 0.

Medzinárodný turnaj v Chorvátsku (BK Iskra Svit)

KK Kvarner 2010 (CRO) – Iskra Svit 76:92 (38:51)
Svit: Guillory 17, Avramovič a Galata po 15, Vučičevič 14, Washburn 13, Davis 6, Gajan 5, Findura 4, Baldovský 3, Ščavnický 0.

KK Pula 1981 (CRO) – Iskra Svit 70:97 (43:53)
Svit: Avramovič 22, Davis a Vučičevic po 15, Galata 14, Washburn 13, Gajan 12, Guillory 6, Findura a Ščavnický 0.

KK Škrljevo (Chor.) – Iskra Svit 84:58 (41:35)
Svit: Vučičevič 25, Guillory a Washburn po 10, Gajan 5, Avramovič 4, Davis a Galata po 2, Findura a Ščavnický po 0.

MBK Handlová (8.)

MBK Handlová – BK JIP Pardubice (CZE) 84:89 (36:42)
Handlová: Tresač 24, Skouen 16, Goodwin a Hoferica po 9, Novysedlák a Petráš po 7, Haviar a Darley po 6.

MBK Handlová – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 89:82 (47:38)
Handlová: Petráš 24, Darley 17, Tresač 16, Novysedlák 10, Hoferica 8, Stehlík 6, Skouen 4, Haviar a Huljak po 2.

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – MBK Handlová 75:79 (38:39)
Handlová: Tresač 18, Hoferica 11, Skouen 10, Harris a Petráš po 8, Novysedlák 7, Čekovský 6, Darley a Goodwin po 4, Obert 3.

MBK Handlová – Klosterneuburg Dukes (AUT) 82:100 (41:47)
Handlová: Čekovský a Tresač po 16, Petráš 10, Darley 9, Hoferica 8, Dolník 6, Skouen 5, Harris, Haviar, Huljak a Novysedlák po 3.

BK Opava (CZE) – MBK Handlová 82:81 (39:39)
Handlová: Skouen 19, Čekovský 15, Tresač 13, Petráš 10, Harris a Hoferica po 6, Stehlík 5, Darley 4, Huljak 2, Haviar 1.

MBK Handlová – Flyers Wels (AUT) 82:86 (38:42)
Handlová: Čekovský 17, Goodwin 14, Hoferica 13, Petráš 11, Darley 10, Stehlík 9, Skouen 5, Haviar 3.

MBK Handlová – Vienna D.C. Timberwolves (AUT) 83:72 (44:38)
Handlová: Skouen 19, Čekovský 17, Petráš 13, Novysedlák 10, Goodwin 9, Harris 8, Darley 7.

PP & TV Raj Žilina (9.)

PP & TV Raj Žilina – TJ Sokol Karviná (CZE) 112:62 (53:30)
Žilina: Dickson 24, Rožánek 16, Blagojevič a Krajina po 15, Turza 10, Ďuriš 8, Merešš 7, Tot 6, Mátych 5, Podhorský 4, Líška 2.

BK Opava (CZE) – PP & TV Raj Žilina 84:80 (44:44)
Žilina: Blagojevič 22, Dickson 17, Merreš 14, Rožánek a Krajina po 8, Tot 6, Turza 5, Ďuriš, Erben a Mátych po 0.

Klosterneuburg Dukes (AUT) – PP & TV Raj Žilina 66:90
Žilina: Dickson 23, Blagojevič 14, Joseph 13, Rožánek 10, Stanojevič 9, Merešš 8, Tot 7, Podhorský 6, Mátych a Duriš po 0.

PP & TV Raj Žilina – Klosterneuburg Dukes (AUT) 92:70 (54:36)
Žilina: Rožánek 21, Merešš 15, Blagojevič a Stanojevič po 14, Dickson 10, Jackson 7, Tot 6, Ďuriš 3, Podhorský 2, Líška a Mátych 0.

PP & TV Raj Žilina – Královští Sokoli (CZE) 96:105 (42:55)
Žilina: Rožánek 23, Dickson 22, Merešš 17, Jackson 12, Tot 9, Blagojevič 5, Podhorský 3, Mátych 3, Stanojevič 2, Turza 0.

PP & TV Raj Žilina – Královští Sokoli (CZE) 83:80 (39:34)
Žilina: Dickson a Rožánek po 24, Jackson 15, Stanojevič 11, Podhorský 4, Tot 3, Turza 2, Ďuriš a Mátych 0

BK Olomoucko (CZE) – PP & TV Raj Žilina 107:80 (53:46)
Žilina: Dickson 17, Blagojevič 15, Merešš 14, Jackson 13, Stanojevič 8, Rožánek 5, Mátych a Turza po 4, Ďuriš 0.

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (10.)

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – Blue Sharks Nyíregyháza (HUN) 72:64 (42:35)
Spišská Nová Ves: Antoni 16, Rocca a Williams po 15, Ebinum 7, Majerčák, Presutti a Židzik po 5, Krajňák 4.

MBK Handlová – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 89:82 (47:38)
Spišská Nová Ves: Williams 23, Rocca 19, Majerčák 14, Antoni 10, Židzik 9, Ebinum 5, Presutti 2.

Medzinárodný turnaj v Maďarsku (Níreďháza (HUN), Jászberény KSE (HUN), Miškovec (HUN), BK 04 AC LB Spišská Nová Ves):

Miškovec (HUN) – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 85:74 (39:38)
Spišská Nová Ves: Ebinum 21, Williams 19, Krajňák 10, Rocca 8. Majerčák 7, Židzik 4, Rákai 3, Presutti 2, Antoni 0.

Níreďháza (HUN) – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 74:78
Spišská Nová Ves: Williams 32, Ebinum 9, Antoni 8, Krajňák 7, Presutti a Židzik 6, Majerčák a Rocca 5.

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – MBK Handlová 75:79 (38:39)
Spišská Nová Ves: Williams 25, Antoni 12, Ebinum 11, Krajňák 10, Židzik 6, Marshall a Rocca po 4, Korfanta Majerčák po 2.

BC Prievidza – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 82:54 (41:31)
Spišská Nová Ves: Ebinum a Rocca po 12, Williams 8, Židzik 7, Krajňák 5, Korfanta a Marshall 4, Rákai 2, Antoni 0.

BK JIP Pardubice „U20“ (CZE) – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 71:82 (39:38)
Spišská Nová Ves: Williams 23, Lošonský 19, Židzik 10, Rocca 7, Krajňák 6, Marshall 5, Juríček 4, Ebinum a Korfanta po 3, Rákai 2, Antoni 0.

USK Praha (CZE) – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 69:56 (41:34)
Spišská Nová Ves: Lošonský 13, Antoni 10, Williams 8, Židzik 7, Marshall a Krajňák 5, Juríček 4, Ebinum 3, Rákai 1, Korfanta 0.

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BKM Lučenec 84:77
Spišská Nová Ves: Lošonský 16, Rocca 15, Williams 12, Krajňák 10, Ebinum a Juríček 8, Židzik 7, Marshall 5, Antoni 3, Korfanta a Rákai 0.

BKM Lučenec – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 83:74 (47:37)
Spišská Nová Ves: Rocca 16, Juríček 14, Lošonský a Krajňák po 10, Ebinum 9, Antoni a Marshall po 6, Korfanta 3, Židzik a Rákai po 0.

BKM Lučenec (nováčik)

BKM Lučenec – Miškovec (HUN) 110:51 (64:20)
Lučenec: Shelton 21, Dratva 18, Griffin 16, Menashe 14, Agusi 13, Vranjes 11, Pipíška 8, Jackuliak 7, Kádaši 2, Grenda, Mederi a Suja po 0.

BKM Lučenec – BK Iskra Svit 94:83 (60:47)
Lučenec: Vranjes 31, Shelton 18, Dratva 16, Griffin a Pipíška po 11, Menashe 5, Jackuliak 2, Agusi 0.

BC Prievidza – BKM Lučenec 93:69 (48:29)
Lučenec: Shelton 17, Vranjes 14, Agusi 13, Dratva 8, Menashe 8, Griffin 4, Pipíška 4, Jackuliak 1, Kádaši 0, Grenda 0.

Medzinárodný turnaj v Lučenci (BKM Lučenec, Oberwart Gunners (AUT), Jászberény KSE (HUN), TF Budapešť (HUN)):

BKM Lučenec – Oberwart Gunners (AUT) 63:69 (29:36)
Lučenec: Vranješ 20, Agusi 18, Menashe 7, Griffin a Pipíška po 6, Shelton 3, Dratva 2, Kádaši 1, Jackuliak 0.

BKM Lučenec – Jászberényi KSE 59:69 (22:33)
Lučenec: Vranješ 30, Agusi 18, Menashe 6, Pipíška 4, Griffin 1, Dratva, Kádaši a Jackuliak 0.

BK Iskra Svit – BKM Lučenec 89:83 (49:40)
Lučenec: Vranješ 26, Shelton 15, Griffin 15, Pipíška 10, Agusi 10, Dratva 8, Menashe 0, Kádaši 0, Jackuliak 0, Grenda 0.

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BKM Lučenec 84:77
Lučenec: Shelton 24 (11 doskokov), Menashe 16, Agusi 10, Griffin 9, Vranješ 8, Dratva 5, Kádaši 3, Pipíška 2, Jackuliak 0.

BKM Lučenec – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 83:74 (47:37)
Lučenec: Vranješ 21, Griffin 15, Shelton 11, Agusi 9, Dratva 8, Belavý 7, Jacobs a Menashe po 6, Pipíška a Kádaši po 0.

 
SBL Autorské práva basketliga.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basketliga.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

CON CON 89:85
23.08.2019
LVA LVA
NYL NYL 87:90
23.08.2019
ATL ATL
CHI CHI 85:78
23.08.2019
WAS WAS
WAS WAS 25.08.2019 NYL NYL
DAL DAL 25.08.2019 ATL ATL
LAS LAS 25.08.2019 CON CON
PHO PHO 25.08.2019 CHI CHI
MIN MIN 25.08.2019 LVA LVA
SEA SEA 25.08.2019 IND IND

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Washington Mystics 19/8 70,37%
2 Connecticut Sun 19/9 67,86%
3 Las Vegas Aces 19/9 67,86%
4 Los Angeles Sparks 17/10 62,96%
5 Chicago Sky 17/11 60,71%
6 Seattle Storm 15/13 53,57%
7 Minnesota Lynx 14/15 48,28%
8 Phoenix Mercury 12/15 44,44%
9 Dallas Wings 10/18 35,71%
10 Indiana Fever 9/19 32,14%
11 New York Liberty 9/19 32,14%
12 Atlanta Dream 7/21 25,00%