Prípravné zápasy pred novou sezónou SBL

Publikované: 23.09.2018 Autor: basketliga.sk

ŠBK Junior Levice majstri (Foto: FB Levice)

Pred novou sezónou vám prinášame prehľad prípravných zápasov jednotlivých účastníkov Eurovia Slovenskej basketbalovej ligy, ako nám to nahlásili samotné kluby.

V článku sú len potvrdené zápasy. Program jednotlivých klubov sa môže zmeniť, respektíve aktualizovať.

BK Levickí Patrioti (1.)

BK Levickí Patrioti – DEKSTONE Tuři Svitavy (CZE) 91:88 pp (46:34, 78:78)
Levice: Žiak 18, Bojanovský a Katura po 12, Tomič 8, Davis 4 (Gačeša 19, Krajčovič a Alexander po 8, Bachan 2, Adámik, Danielič a Volárik 0).

Medzinárodný turnaj v Zalaegerszegu (BK Levickí Patrioti, Zalakeramia-ZTE KK (HUN), Egis Körmend (HUN), UBSC Raiffeisen Graz (AUT)):

Egis Körmend (HUN) – BK Levickí Patrioti 78:75 (42:41)
Levice: Davis 11, Bojanovský 10, Tomič 5, Alexander a Katura po 4 (Žiak 18, Gačeša 12, Krajčovič 9, Bachan 2).

UBSC Raiffeisen Graz (AUT) – BK Levickí Patrioti 79:82 (46:45)
Levice: Žiak 17, Gačeša 12, Bojanovský a Katura po 7, Tomič 5 (Krajčovič 13, Davis 12, Bachan 9, Adámik a Štefek 0).

BK Levickí Patrioti – Zalakerámia ZTE KK (HUN) 75:68 (47:30)
Levice: Gačeša 15, Žiak 14, Bojanovský 11, Katura 9, Tomič 3 (Krajčovič 9, Bachan a Davis po 6, Štefek 2, Adámik 0).

Medzinárodný turnaj v Leviciach (BK Levickí Patrioti, NH Ostrava (CZE), Helios Suns Domžale (SLO), GTK Gliwice (POL))

BK Levickí Patrioti – Helios Suns Domžale (SLO) 74:73 (40:40)
Levice: Katura 14, Gačeša 11, Bojanovský a Tomič po 8, Žiak 7 (Davis 14, Bachan 5, Krajčovič 4, Štefek 2, Danielič 1)

BK Inter Bratislava (3.)

BK Inter Bratislava – BK JIP Pardubice (CZE) 71:77 (46:30)
Bratislava: Skinner 11, Fusek 8, Bulatovič a Mrviš po 6, Barač 5 (Baťka 10, Páleník a Smith po 8, Abrhám 6, Grznár 3).

BK Inter Bratislava – DEKSTONE Tuři Svitavy (CZE) 85:60 (44:28)
Bratislava: Skinner a Smith po 14, Fusek 9, Grznár 2, Mrviš 0 (Kozlík 15, Abrhám 12, Bulatovič 10, Baťka 8, Páleník 1, Kuffa 0).

BK Olomoucko (CZE) – BK Inter Bratislava 84:81 (46:41)
Bratislava: Skinner 17, Abrhám 14, A. Smith 6, Fusek 4, Mrviš 2 (Baťka 11, Bulatovič 11, Kozlík 9, Grznár 3, Páleník 2).

BK Opava (CZE) – BK Inter Bratislava 85:79 (47:38)
Najviac bodov Bratislavy: Baťka a Skinner po 20, Bulatovič 11.

Medzinárodný turnaj vo Svite (BK Iskra Svit, BK Inter Bratislava, BK Olomoucko (CZE), KK Škrljevo (CRO)):

BK Inter Bratislava – KK Škrljevo (CRO) 82:59 (39:25)
Bratislava: Abrhám 17, Skinner 14, Bulatovič 12, Fusek 10, Mrviš 6 (Baťka 13, Kuffa a Páleník po 4, Kozlík 2, Praženka 0).

BK Iskra Svit – BK Inter Bratislava 56:100 (23:46)
Bratislava: Abrhám a Skinner po 15, Bulatovič 11, Fusek 6, Mrviš 5 (Baťka 12, Kuffa, Kozlík a Páleník po 10, Praženka 6).

BK Inter Bratislava – BK Olomoucko (CZE) 76:77 (42:37)
Bratislava: Skinner 19, Mrviš 12, Abrhám 11, Bulatovič 10, Fusek 7 (Baťka 13, Páleník 4, Kozlík a Kuffa 0).

21. – 23.09.: Medzinárodný turnaj v Ostrów Wielkopolski (BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (POL), BK Inter Bratislava, BK JIP Pardubice (CZE), ?)

BK JIP Pardubice (CZE) – BK Inter Bratislava 74:71 (32:31)
Bratislava: Smith 15, Mrviš 12, Bulatovič 10, Kozlík a Páleník po 9, Baťka 8, Skinner 6, Abrhám 2.

26.09.: BK Inter Bratislava – Atomerőmű SE (HUN)
29.09.: Klosterneuburg Dukes (AUT) – BK Inter Bratislava

MBK Rieker COM-therm Komárno (3.)

BKG DSE Szigetszentmiklós (HUN) – MBK Rieker COM-therm Komárno 86:109 (47:51)
Komárno: Delič 19, Goodman 18, O'Reilly 14, Hlivák 13, Hunter 5 (Jankovič 13, Miloševič 11, Marchyn 8, Smik 6, Stojanov 2, Kürthy 0).

MBK Rieker COM-therm Komárno – Alba Fehérvár (HUN) 77:79 (49:44)
Komárno: O'Reilly 28, Goodman 19, Delič 9, Hunter 6, Miloševič 5 (Hlivák a Jankovič po 3, Bolek a Smik po 2).

MBK Rieker COM-therm Komárno – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (HUN) 80:81 (46:37)
Komárno: Delič 14, Goodman 12, Hlivák a O'Reilly po 8, Hunter 6 (Jankovič 15, Miloševič 11, Bolek a Stojanov po 3).

MBK Rieker COM-therm Komárno – Šopron KC (HUN) 75:69 (36:38)
Komárno: Goodman 20, Delič 20, O'Reilly 8, Hunter 6, Hlivák 0 (Stojanov 6, Jankovič 5, Miloševič 3, Bolek 2).

Šopron KC (HUN) – MBK Rieker COM-therm Komárno 93:86 (54:30)
Komárno: O'Reilly 24, Goodman a Hunter po 14, Delič a Jankovič po 10, Stojanov 7, Hlivák 6, Bolek 1, Marchyn, Miloševič a Smik 0.

22.09.: Alba Fehérvár (HUN) – MBK Rieker COM-therm Komárno
26.09.: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (HUN) – MBK Rieker COM-therm Komárno
29. – 30.09.: Medzinárodný turnaj v Grazi (UBSC Raiffeisen Graz (AUT), MBK Rieker COM-therm Komárno, BSC Panthers Fürstenfeld (AUT), KD Hopsi Polzela (SLO))

BC Prievidza (5.)

Szolnok Olaj KK (HUN) – BC Prievidza 95:72
Prievidza: Körner, Scott a Derksen po 13, Musil 10, Popović 9, Glasgow 6, Zorvan 4, Mokráň 2, Jašš 2.

BC Prievidza – DEKSTONE Tuři Svitavy (CZE) 94:86 (47:43)
Prievidza: Derksen 27, Musil 16, Glasgow 15, Körner 14, Popovič 8, Scott a Zorvan po 5, Jašš 4, Mokráň a Rozenberg 0.

BC Prievidza – BKM Lučenec 93:69 (48:29)
Prievidza: Derksen 29, Scott 16, Körner 10, Jones 9, Popović 7, Glasgow 8, Musil 5, Zorvan 4, Jašš 3, Mokráň 2, Rozenberg 0.

Basket Brno (CZE) – BC Prievidza 73:69 (28:37)
Prievidza: Derksen 23, Scott 16, Körner 12, Jones 8, Musil a Popovič po 4, Mokráň 2, Glasgow, Rozenberg a Zorvan 0.

BC Prievidza – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 82:54 (41:31)
Prievidza: Popovič 18, Derksen 17, Körner 15, Zorvan 6, Jones a Rozenberg po 5, Musil a Scott po 4, Hromada a Mokráň po 3, Glasgow 2.

Klosterneuburg Dukes (AUT) – BC Prievidza 70:77
Prievidza: Derksen 19, Jones 16, Johnson 12 (11 doskokov), Popović 9, Glasgow 5, Körner 5, Jašš 4, Scott 4, Musil 3.

22.09.: BC Prievidza – DEAC (HUN)

BK Iskra Svit (6.)

BK Iskra Svit – Blue Sharks Nyíregyháza (HUN) 89:78 (48:24)
Svit: Galata 18, Guillory 13, Avramovič a Washburn po 10, Davis 9, Baldovský a Gajan po 8, Kubaský 7, Bizub 6.

BKM Lučenec – BK Iskra Svit 94:83 (60:47)
Svit: Avramovič 26, Baldovský 15, Galata 11, Guillory 10, Bizub a Washburn po 9, Gajan 3.

Basketbal Olomouc (CZE) – BK Iskra Svit 66:98 (33:51)
Svit: Davis a Avramovič 17, Galata a Gajan 15, Washburn 10, Bizub 9, Guillory 7, Vučičevič a Baldovský 4, Ščavnický 0.

NH Ostrava (CZE) – BK Iskra Svit 84:85 (50:37)
Svit: Avramovič 23, Guillory 14, Gajan 13, Vučičevič a Washburn 8, Davis 7, Galata 6, Bizub 4, Baldovský 2.

UBSC Raiffeisen Graz (AUT) – BK Iskra Svit 86:94 (41:53)
Svit: Vučičevič 22, Washburn a Galata 18, Guillory a Gajan 12, Davis 5, Bizub 4, Baldovský 3, Ščavnický 0.

Medzinárodný turnaj vo Svite (BK Iskra Svit, BK Inter Bratislava, BK Olomoucko (CZE), KK Škrljevo (CRO)):

BK Olomoucko (CZE) – Iskra Svit 81:94 (45:44)
Svit: Guillory 23, Avramovič 20, Davis 17, Washburn 11, Gajan 8 (Vučičevič 12, Bizub 3, Ivan a Ščavnický 0).

Iskra Svit – BK Inter Bratislava 56:100 (23:46)
Svit: Gajan a Guillory po 14, Davis 8, Washburn 6, Avramovič 2 (Bizub 6, Vučičevič 4, Kamenický 2, Ivan a Ščavnicky 0).

BK Iskra Svit – KK Škrljevo (CRO) 87:77 (47:45)
Svit: Guillory 26, Vučičevič 23, Gajan 11, Washburn 9, Davis 8 (Bizub 10, Findura a Ivan 0).

22.09.: BK Iskra Svit – BKM Lučenec
27. – 29.09.: Medzinárodný turnaj v Chorvátsku (BK Iskra Svit)

MBK Handlová (8.)

MBK Handlová – BK JIP Pardubice (CZE) 84:89 (36:42)
Handlová: Tresač 24, Skouen 16, Goodwin a Hoferica po 9, Novysedlák a Petráš po 7, Haviar a Darley po 6.

MBK Handlová – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 89:82 (47:38)
Handlová: Petráš 24, Darley 17, Tresač 16, Novysedlák 10, Hoferica 8, Stehlík 6, Skouen 4, Haviar a Huljak po 2.

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – MBK Handlová 75:79 (38:39)
Handlová: Tresač 18, Hoferica 11, Skouen 10, Harris a Petráš po 8, Novysedlák 7, Čekovský 6, Darley a Goodwin po 4, Obert 3.

MBK Handlová – Klosterneuburg Dukes (AUT) 82:100 (41:47)
Handlová: Čekovský a Tresač po 16, Petráš 10, Darley 9, Hoferica 8, Dolník 6, Skouen 5, Harris, Haviar, Huljak a Novysedlák po 3.

BK Opava (CZE) – MBK Handlová 82:81 (39:39)
Handlová: Skouen 19, Čekovský 15, Tresač 13, Petráš 10, Harris a Hoferica po 6, Stehlík 5, Darley 4, Huljak 2, Haviar 1.

22.09.: MBK Handlová – Flyers Wels (AUT)
29.09.: MBK Handlová – BC Hallmann Vienna (AUT)

PP & TV Raj Žilina (9.)

PP & TV Raj Žilina – TJ Sokol Karviná (CZE) 112:62 (53:30)
Žilina: Dickson 24, Rožánek 16, Blagojevič a Krajina po 15, Turza 10, Ďuriš 8, Merešš 7, Tot 6, Mátych 5, Podhorský 4, Líška 2.

BK Opava (CZE) – PP & TV Raj Žilina 84:80 (44:44)
Žilina: Blagojevič 22, Dickson 17, Merreš 14, Rožánek a Krajina po 8, Tot 6, Turza 5, Ďuriš, Erben a Mátych po 0.

Klosterneuburg Dukes (AUT) – PP & TV Raj Žilina 66:90
Žilina: Dickson 23, Blagojevič 14, Joseph 13, Rožánek 10, Stanojevič 9, Merešš 8, Tot 7, Podhorský 6, Mátych a Duriš po 0.

PP & TV Raj Žilina – Klosterneuburg Dukes (AUT) 92:70 (54:36)
Žilina: Rožánek 21, Merešš 15, Blagojevič a Stanojevič po 14, Dickson 10, Jackson 7, Tot 6, Ďuriš 3, Podhorský 2, Líška a Mátych 0.

PP & TV Raj Žilina – Královští Sokoli (CZE) 96:105 (42:55)
Žilina: Rožánek 23, Dickson 22, Merešš 17, Jackson 12, Tot 9, Blagojevič 5, Podhorský 3, Mátych 3, Stanojevič 2, Turza 0.

25.09.: BK Olomoucko (CZE) – PP & TV Raj Žilina
28.09.: PP & TV Raj Žilina – GTK Gliwice (POL)

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves (10.)

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – Blue Sharks Nyíregyháza (HUN) 72:64 (42:35)
Spišská Nová Ves: Antoni 16, Rocca a Williams po 15, Ebinum 7, Majerčák, Presutti a Židzik po 5, Krajňák 4.

MBK Handlová – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 89:82 (47:38)
Spišská Nová Ves: Williams 23, Rocca 19, Majerčák 14, Antoni 10, Židzik 9, Ebinum 5, Presutti 2.

Medzinárodný turnaj v Maďarsku (Níreďháza (HUN), Jászberény KSE (HUN), Miškovec (HUN), BK 04 AC LB Spišská Nová Ves):

Miškovec (HUN) – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 85:74 (39:38)
Spišská Nová Ves: Ebinum 21, Williams 19, Krajňák 10, Rocca 8. Majerčák 7, Židzik 4, Rákai 3, Presutti 2, Antoni 0.

Níreďháza (HUN) – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 74:78
Spišská Nová Ves: Williams 32, Ebinum 9, Antoni 8, Krajňák 7, Presutti a Židzik 6, Majerčák a Rocca 5.

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – MBK Handlová 75:79 (38:39)
Spišská Nová Ves: Williams 25, Antoni 12, Ebinum 11, Krajňák 10, Židzik 6, Marshall a Rocca po 4, Korfanta Majerčák po 2.

BC Prievidza – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 82:54 (41:31)
Spišská Nová Ves: Ebinum a Rocca po 12, Williams 8, Židzik 7, Krajňák 5, Korfanta a Marshall 4, Rákai 2, Antoni 0.

BK JIP Pardubice „U20“ (CZE) – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 71:82 (39:38)
Spišská Nová Ves: Williams 23, Lošonský 19, Židzik 10, Rocca 7, Krajňák 6, Marshall 5, Juríček 4, Ebinum a Korfanta po 3, Rákai 2, Antoni 0.

USK Praha (CZE) – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 69:56 (41:34)
Spišská Nová Ves: Lošonský 13, Antoni 10, Williams 8, Židzik 7, Marshall a Krajňák 5, Juríček 4, Ebinum 3, Rákai 1, Korfanta 0.

23.09.: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BKM Lučenec
30.09.: BKM Lučenec – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

BKM Lučenec (nováčik)

BKM Lučenec – Miškovec (HUN) 110:51 (64:20)
Lučenec: Shelton 21, Dratva 18, Griffin 16, Menashe 14, Agusi 13, Vranjes 11, Pipíška 8, Jackuliak 7, Kádaši 2, Grenda, Mederi a Suja po 0.

BKM Lučenec – BK Iskra Svit 94:83 (60:47)
Lučenec: Vranjes 31, Shelton 18, Dratva 16, Griffin a Pipíška po 11, Menashe 5, Jackuliak 2, Agusi 0.

BC Prievidza – BKM Lučenec 93:69 (48:29)
Lučenec: Shelton 17, Vranjes 14, Agusi 13, Dratva 8, Menashe 8, Griffin 4, Pipíška 4, Jackuliak 1, Kádaši 0, Grenda 0.

Medzinárodný turnaj v Lučenci (BKM Lučenec, Oberwart Gunners (AUT), Jászberény KSE (HUN), TF Budapešť (HUN)):

BKM Lučenec – Oberwart Gunners (AUT) 63:69 (29:36)
Lučenec: Vranješ 20, Agusi 18, Menashe 7, Griffin a Pipíška po 6, Shelton 3, Dratva 2, Kádaši 1, Jackuliak 0.

BKM Lučenec – Jászberényi KSE 59:69 (22:33)
Lučenec: Vranješ 30, Agusi 18, Menashe 6, Pipíška 4, Griffin 1, Dratva, Kádaši a Jackuliak 0.

22.09.: BK Iskra Svit – BKM Lučenec
23.09.: BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BKM Lučenec
29.09.: BKM Lučenec – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves

 
SBL Autorské práva basketliga.sk a uvedených agentúr. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu basketliga.sk a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Diskusia

 
 

ScoreBoard ...

WAS WAS 82:98
12.09.2018
SEA SEA

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 Seattle Storm 26/8 76,47%
2 Atlanta Dream 23/11 67,65%
3 Washington Mystics 22/12 64,71%
4 Connecticut Sun 21/13 61,76%
5 Phoenix Mercury 20/14 58,82%
6 Los Angeles Sparks 19/15 55,88%
7 Minnesota Lynx 18/16 52,94%
8 Dallas Wings 15/19 44,12%
9 Las Vegas Aces 14/20 41,18%
10 Chicago Sky 13/21 38,24%
11 New York Liberty 7/27 20,59%
12 Indiana Fever 6/28 17,65%

ScoreBoard ...

SNV SNV 06.10.2018 SVT SVT
ZIL ZIL 06.10.2018 PDA PDA
KAR KAR 06.10.2018 INT INT
HAN HAN 06.10.2018 LEV LEV

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 PP & TV Raj Žilina 0/0 0,00%
2 VŠEMvs Karlovka Bratislava 0/0 0,00%
3 MBK Handlová 0/0 0,00%
4 BKM Lučenec 0/0 0,00%
5 MBK Rieker COM-therm Komárno 0/0 0,00%
6 BK Levickí Patrioti 0/0 0,00%
7 BC Prievidza 0/0 0,00%
8 BK Inter Bratislava 0/0 0,00%
9 BK Iskra Svit 0/0 0,00%
10 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 0/0 0,00%

ScoreBoard ...

SLB SLB 27.09.2018 RBK RBK

Základná časť ...

# Tím V/P %
1 YOUNG ANGELS Košice 0/0 0,00%
2 MBK Ružomberok 0/0 0,00%
3 Piešťanské Čajky 0/0 0,00%
4 ŠBK Šamorín 0/0 0,00%
5 BAM Poprad 0/0 0,00%
6 BK ŠKP 08 Banská Bystrica 0/0 0,00%
7 BK Slovan Bratislava 0/0 0,00%
8 BKM Junior UKF Nitra 0/0 0,00%