Mercury vyhrali s Wings po predĺžení o jediný bodík

Publikované: 11.08.2017 Autor: Basket.sk Foto: wnba.com

DAL Wings vs. PHO Mercury, Gray (15) a Currie (25) (Foto: wnba.com)

Hráčky Dallas Wings hostili vo Štvrtok večer súperky z Phoenix Mercury a bol to vyrovnaný zápas, ktorý skončil až po piatich minútach predĺženia a to o jediný bod v prospech Mercury 100:101. Basketbalistky Dallasu sa v predĺžení ujali vedenia potom, čo zaznamenali šnúru 6:0, ale ani to im nestačilo. Hráčky Phoenixu George a Currie boli úspešné spoza trojkového oblúka, Mercury pridali ešte päť úspešných trestných hodov a Wings tak utrpeli ´dalšiu domácu prehru.

Druhýž štvrtkový zápas sa hral v Chicagu, kde domáce Sky nastúpili proti najhoršiemu tímu sezóny WNBA San Antoniu Stars a vyhrali jednoznačne 94:74. Hneď na úvod zápasu to bolo 5:0 pre domáce a v polovici 4. minúty po trojke Allie Quigley viedli Sky už 12:2. Pohodlný náskok si domáce držali počas celého zápasu.