Rožňava prehrala v Dolnom Kubíne o päť bodov

Publikované: 22.03.2016 Autor: Peter Podolinský Foto: Peter Podolinský

BK Dolny Kubin vs. BK ŠPD Rožňava (Foto: Peter Podolinský)

Rožňava stále zostáva v boji o prvú štvorku. Dôležité budú domáce zápasy.

V prvej štvrtine zápasu s Dolným Kubínom síce Rožňava vyhrala, no v ďalšom priebehu už nedokázali nájsť patričnú zbraň na zónovú obranu súpera.

Ten si udržiaval mierny náskok po celý zvyšok zápasu. Pred poslednou štvrtinou viedol 46:39. Rožňava sa síce na chvíľu dotiahla, no domáci si už víťazstvo nenechali ujsť.

Teraz čaká Rožňavu séria troch domácich zápasov.

„Dôležité pre náš postup medzi štvoricu najlepších bude, aby sme doma ani raz nezakopli,“ povedal kapitán ŠPD Rožňava Gasim Beshir.

Dolný Kubín – Rožňava 62:57 (15:16, 29:25, 46:39)
Body za Rožňavu: Lichvár 16, J. Ádám 13, Halko 12, Sýkora 5, Beshir 2 (I. Kúdela 7, Kilík 2, Duck, F. Kúdela).

Korzár Autorské práva Korzár a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Korzár a uvedených agentúr je výslovne zakázané.